חדשים חדשים

elknetld2kil

New member
חדש כאן

ראיתי את הפרק הראשון כשהוא דלף לרשת (זה היה נדמה לי ביוני-יולי), וממש אהבתי אותה. אני חובב די גדול של סדרות קומיקס (אקס מן, ספיידר-מן, F4 וכו') והסדרה הזאת מביאה סיפור כזה ממבט יותר מציאותי ודרמטי. הדבר היחידי בסדרה שקצת מפריעה לי זה שהם לא עונים על מספיק דברים וזורקים הרבה שאלות לאוויר (אני קורא לזה תסמונת "לוסט").

JeeChan

New member
שלום חדש כאן ^^

ראיתי עד סוף פרק 5. ואני אוהב את הירו 33333333>.

MeetLofe

New member
../images/Emo109.gif שלום,אני חדש ^^

אני מונטי,בן 17 מת"א. מהרגע ששמעתי על הסדרה התלהבתי לראות אותה לצערי התחלתי לראות אותה רק אתמול וראיתי רק את 2 הפרקים הראשונים אני מקווה להשלים מחר את ה3 ובקרוב גם את ה4,5 ובקרוב ה6 שיצא ולצמצם פערים בנתיים זה פשוט מדהים וזהו :]

Y0NaTaN

New member
ברוך הבא ../images/Emo13.gif

ונמ.. לא חושב שיש מישהו שלא אוהב את הירו

JeeChan

New member
XD נו יפנים P:

כיף להבין מה הם אומרים גם בלי הכתוביות ^^

MineraL

New member
ברוך הבא ../images/Emo20.gif

הסדרה הזאת יפה בלי קשר לקומיקס

זיק רוט

New member
הסדרה רק התחילה

ברור שיש שאלות. בראיון שהבאתי היוצר אומר שרוב הקצוות שנפתחו בפרק הראשון יסגרו עד סוף העונה (הנבואה, מי זה כל אחד וכו...). אני מאוד מקווה שהסדרה לא תהפוך לLOST ברמת ה "אין תשובות לכלום". נכון לעכשיו בכל פרק עולות שאלות אבל באותה נשימה אני מרגיש שאני גם מקבל עוד ועוד תשובות ולכן זה כיף כל כך. בניגוד לLOST הם לא תקועים על איזה אי ואפשר לשחק עם העלילה בעונות הבאות בעשרות צורות בלי שזה יראה מסטיק:)

necky

New member
חדש כאן

שלום קוראים לי ערפא בן 21 מלוד עד עכשיו ראיתי את כל חמשת הפרקים של הסדרה ולפי דעתי זאת סדרה מצוינת אני מצפה בקוצר רוח לפרק החדש שיצא מחר

dekay84

New member
שלום כולם

אחלה תכנית! המלצתי עליה מאז הפיילוט והיא לא מאכזבת! אחלה בילד אפ וסופר מעניין (קלטתם אותי... משתמש בכפל משמעות ; ) איזה שובב אני!) נקווה שההמשך יהיה לא מאכזב. הפרק האחרון 106 היה קצת פחות מרתק לכיסא/ ספה/ פוף/ מיטה, אבל עדיין- טים קרינג הזה מאוד מוכשר... כנראה הוא יהודי! (אני לא חושב שצריך להסביר את זה- אנחנו שולטים במוחות של אנשים!) ד"א קוראים לי אלרן. מייל למסנג'ר בלה... [email protected]

RiMiK

New member
חדשה!!

אחלה סדרה. ראיתי בינתיים עד פרק 4 (כולל).

למעלה