חדשים

אני חדשה

שלום קוראים לי חן ואני חולה על הסדרה אני מתה אלייה אני אוהבת לראות איך הם פותרים את כל התעלומות!!! המסנג'ר שלי הוא:[email protected] מקווה להשתלב

3SEP

New member
יא אני כבר הרבה זמן מחפש כזה פורום

אני התחלתי להסתכל CSI איזה ערב אחד בערוץ 11 ומאז אני מסתכל בערוץ 11 ובערוץ 5 (ופעם היה גם בערוצי הסרטים של הוט) ראיתי את 4 העונות של CSI ראיתי את 3 העונות של CSI MIAMI ועונה אחת של CSI NY אני פשוט מת על הסדרה הזאת

גמני חדש

אבל יש לי בעיה ההורים שלי השאירו לנו בבית רק את ערוצים 1 ושניים... ולכן בקושי יוצא לי לראות כבר ואם כבר אני רואה אז זה בערוץ 1 CSI LV ולכן יש לי שאלה האם למישהו יש דיוידי או קלטת אם עונות אחרות או CSI אחר? אני מת לראות...

dans girl

New member
../images/Emo185.gif../images/Emo94.gif../images/Emo39.gif../images/Emo113.gif../images/Emo68.gifיא וולקאם טו דה קלאב../images/Emo3.gif... מעולם לא היו לי כבלים../images/Emo122.gif. אני אישית אתחיל להוריד את הסדרה בקרוב, כי לא ראיתי מספיק ממנה והיא בין הסדרות שבתכנון שלי להוריד... אבל אני מניחה שאסור לדבר על זה בפורום../images/Emo3.gif... לי היה אולי איזה פרק או שניים בווידאו אבל אין לי מושג איפה הם... אז אפנה לי לפתרון שאין לדבר עליו../images/Emo11.gif. סורי שאני לא יכולה לעזור לך../images/Emo4.gif

יש בתפוז קומונה

טלוויזיה שעדין לא הגיעה לארץ שם יקחו את ידך ויובילו אותך בנפתולי עולם ההורדות, ותגלה שניתן לראות עוד כמה סדרות בת ועונות חדשות במהירות מדהימה אחרי שלומדים מה להתקין ומאיפה להוריד. אל תגלה שאני שלחתי אותך

אני חדשה!

אממ אין לי הרבה מה לומר חוץ מזה שאני מאוד אוהבת csi לאס וגאס ואני רואה את זה מאז שהעונה הראשונה הגיעה לערוץ 11.

זונע

New member
גם אני חדש

ותמיד חשבתי שCSI LV זה CSI NY!!! איזו בורות! בכל מקרה, אני חובב מושבע של CSI MIAMI, אבל מהורשיו כבר נתפס לי הצוואר.

Aiden Burn

New member
אני חדשה:)

וואו! חיכיתי כל כך הרבה זמן עד שייפתח לסדרה המעולה הזאת פורום! קוראים לי היילי:) ואני מקווה להשתלב פה מהר.:)

bendelac

New member
גמ אני חדש

שלום שמי בישראל יונה. אני צופה רק בסדרות שבערוץ אחד. (אין כבלים או לווין
) לא צפיתי בעונה וחצי שהיתה בשבת. וחוץ מזה לא נראה לי שהפסדתי פרק.

Blue Aura

New member
ברוך הבא../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

אני הילה
השתלבות נעימה ומורכבת

Blue Aura

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif../images/Emo24.gif../images/Emo97.gif../images/Emo41.gif

אני הילה
ברוכה הבאה והשתלבות נעימה

למעלה