חוקי בית האח הגדול!

omer719

New member
../images/Emo41.gif חוקי בית האח הגדול!

• שום מידע מהעולם החיצון לא יחדור את כותלי הבית. • לא תתאפשר תקשורת עם בני משפחה, קרובים, אהובים וחברים. • כל התרחשות תתועד על ידי מצלמות ומיקרופונים בכל זמן ובכל מקום. • לרשות בני הבית יעמדו מים חמים במקלחת במשך שעה אחת בבוקר כל יום. בכל יום יודיע האח הגדול יודיע למתמודדים מתי מתחילה ומתי מסתיימת שעת המים החמים. ביתר הזמן יעמדו לרשותם במקלחת רק מים קרים. במקרה של משימה פיזית יקבלו הדיירים תוספת זמן של מים חמים על מנת שיוכלו להתקלח אחרי המשימה - על פי החלטתו של האח הגדול. • אם יתרחש אירוע מהותי כלשהו הנוגע לאחד המתמודדים מחוץ לווילה (אירועים שהוגדרו מראש על ידי כל אחד מהמתמודדים), האח הגדול יודיע עליו למתמודד. במידה והמתמודד יחליט לעזוב את בעקבות האירוע או שהאח הגדול יחליט זאת עבורו, המתמודד לא יוכל לשוב לווילה אך אולי יוחלף במתמודד אחר. • האלימות אסורה: מי שינהג באלימות יסולק באופן מיידי מהבית. • עישון ושימוש באש מכל סוג (מצתים, גפרורים וכו') בתוך הבית - אסור. העישון מותר רק באזור המיועד לכך בגינת הבית. • פסיכולוג יועמד לרשות המתמודדים לייעוץ אם יבקשו זאת, או במקרה שהאח הגדול ירגיש שהדבר נחוץ. • אם רופא יידרש להגיע לטפל באחד המתמודדים, הוא ייכנס לבית ויטפל בו בחדר נפרד. אם המתמודד יזדקק לטיפול בבית חולים, יחליט האח הגדול אם המתמודד יהיה רשאי לחזור לבית לאחר הטיפול. • המועמדויות להדחה וההדחות עצמן יבוצעו בתוך הבית. אז מה אתם אומרים על זה? איך זה הולך להיות? כל הדיעות לפה!

הכול נשמע סביר אבל מה הקטע של המים?

למה הם לא יכולים להתקלח מתי שבא להם? למה זה מוקצב? אני מקווה שיסבירו את זה, זה מוזר.

זה סימן חיובי - הסבר

יש לזה מספר סיבות, הסיבה העיקרית היא עבור צופי האינטרנט, המטרה היא שמי שמעוניין לצפות בדיירי הבית מתקלחים בלייב יוכל לעשות את זה בקלות ולא יצטרך לשבת 24 מול המצלמה של המקלחת כדי לראות. אני מאוד מקווה שבארץ לא יחליטו לצנזר לנו את מצלמת המקלחת, אחד המצלמות הכי חשובות בגירסות של התוכנית בכל העולם.

omer719

New member
לדעתי להפך.

אני לא יודע למה זה בדיוק, כנראה שנבין רק אחרי שזה יעלה. אבל פשוט כי המקלחות זה ממש פרטי והכול, אז אולי בזמן המוקצב הזה לא יצלמו את המקלחות(כי אולי בזמנים אחרים המתמודדים מדברים שם או סתם יושבים ושוטפים פנים וכאלה) ובזמן המקלחת זה יהיה הזמן היחיד שלא יצלמו. אבל נחכה ונראה!

אני ממש מקווה שאתה טועה

בחוץ לארץ בכל הגירסאות שאני מכיר המים החיים גם מוקצבים לשעה אחת ביום והמקלחות מצולמות. אני מקווה מאוד שלא יחליטו לצנזר לנו את המקלחות.

אני לא מבין מה כל כך טוב

שמראים אנשים שמתרחצים בעירום? חוץ מדברים שמבחינת חינוך לילדים הם לא חינוכים, לפי הידוע לי כל ילד יכול להכנס לאתר אינטרנט הזה בשידור החי,בלי סיסמת כניסה, אז מה כל כך מעניין לראות אדם מתקלח בעירום? אני חושב שלתוכנית הזו בוחרים גם אנשים מכוערים במראה שלהם גם מבחינת מה שבתוך הבגדים, אז זה כל כך נעים לראות אנשים מכוערים במראה שלהם מתקלחים בערום במקלחת? ההרגשה שלי בלהראות אדם עם מראה חיצוני מכוער וגוף פנימי מכוער,מתרחץ בערום במקלחת,זה כמו שאני רואה אישה זקנה מתקלחת בעירום במקלחת,וזה מגעיל אותי, מי יודע אולי בנוסף לזה לשמרנים שבכנסת תהיה סיבה טובה לשכנע את הפחות שמרנים שהאינטרנט יהיה מסונן,בטענה שלא מדובר בערום של סתם אנשים זרים,אלא בעירום שלנו של תושבי מדינת ישראל,

Daniel44862

New member
אבל איך לעזאזל>

יידעו מה לשדר...? אני מתכוון, לדוגמא נגיד שיש 2 אנשים שמדברים על שיחה שתעניין את הצופים והם נמצאים במטבח, ובצד השני של הבית יש עוד 2 אנשים שמדברים על שיחה אחת שגם תעניין את הצופים...אז במקרה כזה איך יודעים מה לשדר...? אגב אני חדש פה...

omer719

New member
השידור שיהיה בטלוויזיה כנראה לא יהיה שידור חי

לא כולו לפחות, כי אתה הצגת את הבעיה בזה, הם יערכו את הפרק, והחלק של ההדחה בסוף רק הוא יהיה בשידור חי, במהלך הפרק יראו דברים שקראו לכול אורך השבוע בוילה ואז את ההדחה שהקהל יבחר בין ה- 2 שעלו וזה יהיה בשידור חי.

הלו חדשה. ^^

בינתיים אני כאן, מקווה שהתכנית בישראל תהיה שווה לפחות כמו המקור. החוקים אכן נשמעים סבירים 3: מעניין.

taz99

New member
יש מי שלא שוכח - גם לא את NO-EXIT שבעקבותיו

שימו לב לבמאי פריקט Y וליוצר הסרט שבעקבותיו , ולתכנים......

shira127

New member
לא הבנתי תקטע של המים.....

במשך שעה איך כולם יספיקו להתקלח???????

Daniel44862

New member
יעשו כמובהישרדות....XD../images/Emo41.gifכולם להיכנס דחוף!../images/Emo41.gif

יסתדר ויריבו ויקללו ויגדפו וינעצו סכינים ויחריפו וירביצו ויחר אפם ויגידו ויאמרו למשה לאמור: "של נעלך מעל רגליך כי אתה לא רוצה להיכנס למקלחת עם נעליים!"

Daniel44862

New member
זה שזה 24 שעות באינט' יכול להבטיח לנו שלא תיה

יכול להבטיח לנו שלא תיהיה התערבות של ההפקה!

למעלה