חיי לילה בפריז

לי 111

New member
../images/Emo41.gifחיי לילה בפריז../images/Emo41.gif

• חיי לילה בפריז - מי מכיר?ו לי 111 ו 07:14 | 08/04/08 שלום, טיול של שתי חברות, למי יש המלצות לבלות 3 לילות בפריז בחודש מאי. כבר היינו בעבר בפריז. לאן כדאי לטייל, בעיקר בערב. מה דעתכם על המולאן רוז'? כדאי? מהיכן משיגים כרטיסים במחיר סביר וכמה בערך אמור לעלות...? המופע כולל ארוחה/כיבוד, יש מופע אחר מומלץ? נלון ב- ברובע ה 14 – מונפרנאס, מה יש באזור שאסור לפספס?? אשמח לקבל כל המלצה טובה על פריז. (אם אפשר לציין גם קווי מטרו) ת ו ד ה !!

חיי לילה בפריז

לא סתם מכנים את פריז עיר האורות, המולאן רוז, מומלץ אם כי הוא מעט תיירותי, ניתן למצוא עשרות מועדוני לילה טובים, מועדוני ג'אז ודיסקוטקים. אם רוצים להתעדכן נ PARISCOPE ניתן למצוא מה חדש והיכן יש הופעות. בפריז מספיק לטייל ברגל על מנת להינות מחיי הלילה... אינפורמציה נוספת בעברית תוכלו למצוא באתר: www.olamot.co.il/paris ובאנגלית: http://www.timeout.com/paris

לי 111

New member
למי יש עוד הצעות לבילויי ערב בפריז?../images/Emo141.gif

אזורים מומלצים, מקומות יפים לטייל, אומני רחוב, פאבים וכו' עופר תודה רבה!

יונית א

New member
עוד מידע

את יכולה למצוא מידע על בילוי לילה בפריז גם כאן בחלק העוסק בפריז חיי לילה. כמו באתר של לשכת התיירות של פריז או לבקש מהשוער במלון בו תתאכסנו, הם תמיד הכי בקיאים ב"מה הולך עכשיו וטרנדי" בעיר.

לי 111

New member
היי יונית,

נכנסתי לאתר שלך, בחלק של הבילויים ולא מצאתי מידע... כמו כן קניתי את ספרך על פריז. תוכלי להפנות אותי למיקום יותר ספציפי באתר שלך שבו מפורטים בילויי הלילה. המון תודה. (עופר, הקישור שצירפת לי בעברית נפלא, הוא עוזר לי מאוד!)

יונית א

New member
צרפת-פריז -בילוי

או בספר "צרפת זה לא רק פריז" עמודים 39-40 אייפל "נדלק" בהתאם לעונת השנה- עם חשיכה, או ממש לקראת חשיכה. מאיפה לצפות בו? אפשר- מכל מקום בעיר- אי אפשר לפספס. הטוב ביותר לדעתי ,אם מתכננים שיט על הסיין -לשוט לפני החשיכה ובחזרה לאייפל(רוב הספינות מתחילות למרגלותיו) לחזור לקראת השקיעה ואז הוא נדלק ומואר. המינוס שאתם לא היחידים שתחשבו על העיצה הזו-וזו שעה עמוסה בשיט על הסיין. אופציה אחרת משמפ דה מרס.

לי 111

New member
מי יודע באיזו שעה בערב האייפל נדלק??

ומאיפה כדאי לצפות בו ולצלם. תודה

למעלה