חסקה,חסקה,בלי סיפון ומעקה...

../images/Emo41.gifחסקה,חסקה,בלי סיפון ומעקה...../images/Emo41.gif

איך אני אוהבת את עונת הקיץ.......שנפתחת ב"סערה".... אז כן כן עונת הרחצה החלה בחופי חיפה!!!!!!
אין כמו לשכב בטן גב על החוף ולתפוס קצת צבע.....
אני במיוחד אוהבת את כל ההופעות בחודשי יולי-אוגוסט,שמביאים אומנים אורחים לחוף דדו. לנוכח המצב בארץ כיום אני לא יודעת אם זה יהיה גם השנה.(נחזיק אצבעות) אל תשכחו את ההרקדות בחוף זמיר (דדו) שנערכות בכל שבוע.
אז יאללה למה אתם מחכים???????
LOVE ענת.

אוי...הים, הים....

הים בחיפה. זה משהו לא רגיל... כבר שאתה עובר את מחלף עתלית מכיוון דרום, אתה מתחיל לראות את שיפולי הכרמל... ממערב הים נוצץ בעיניים, מסנוור... שובר שמאלה ויורד דרך מסעדת "מקסים" (פירסום...
) עובר את הגשר הקטן ואז אתה נכנס. גן עדן...עובר את המלון הזה, גדול כזה, עמודי החשמל שפעם עוד עמדו שם הזונות, אל תשאלו אותי מאיפה אני יודע, ידע כללי אף פעם לא הזיק, עולה לעייה קטנה ואת המגיע. מחנה את הרכב. יורד מהאוטו. האוויר מכה בפנים. ים. מלח כזה, אוויר חיפאי טעים כזה. אתה נכנס לחוף דרך כניסת הכמל.. ומתחיל ללכת את מסלול ההליכה שהערייה עשתה. כל שבת (כמעט...) הולך 4 ק"מ הלוך, 4 ק"מ חזו. פוגש אנשים. מצנע גם צועד אבל בשביל הפוזה. אתה רואה את הבחורות בנות ה-20 המהלכות, אנשים בני 80 שיכולים לרוץ יוצר מהר ממני, נשואות/גרושות בנות 40 מוודיה שבאות למצוא גבר וכמובן, לפני גיוס שתופרים עד עתלית בלי למצמץ... חוף הים בחיפה. שבת. 13:00. בואו לראות...יש מה לראות.

גרי רשף

New member
חוף הים בשבת../images/Emo22.gif

אני יורד בסופי שבוע הימה כדי לרוץ עם השקיעה: מהכאמל דרומה (עד כפר גלים) וחזרה. 6 - 7 ק"מ בערך.. לפני כמה שנים ראיתי את אייל ברקוביץ על החוף ואפילו עקפתי אותו. בעצם, אני לא בטוח שהוא בכלל רץ, אבל מה זה משנה? העיקר שעקפתי אותו. לפעמים אני רואה שם את עמרם מצנע מטייל על החוף. הוא בוודאות הולך ולא רץ. נו טוף: לאן יש לו למהר? עיר שקטה חיפה.

רינת24

New member
הייתי בשבת בים בפעם הראשונה השנה

אז קצת רשמים העיריה כנראה לא השקיעה הרבה השנה חוץ משלטים בכול מקום כמעט כל המסעדות מגודרות ומאובטחות המקום מצפון לקאמל שופץ וקיבל את השם קופה קבנה (או משהוא כזה) הוא כנראה מתכוון להתחרות בקאמל נראה לי שבמקום שפעם היה חוף מליבו הולכים לפתוח השנה משהוא כל השאר לא השתנה

למעלה