טופיק

Charmed by love

New member
ממחנה פלמ"ח?? יותר נכון...../images/Emo15.gif

יותר נכון שזה ממחנה פלמ"ח והלאה... מאז אנחנו עם זה... כי... צור הדסה נקבות, נקבות נקבות צור הדסה נקבות, נקבות!

היי חבר´ה

פעם ראשונה בפורום החדש... וכמה טוב לראות שצוחקים על אדם במצוקה! 6 בנים ובת(נ ו ע ם ) קשרו אותי וניסו להרביץ לי-שאני לא יינסה להגיב??? אז נגחתי בהם... ולכל אלו שאמרו שמגיע לי..., אתם הבאים התור! במיוחד מר קדם- או יותר נכון " האח של..." מורלים יש עוד הרבה אבל אין לי ממש זמן עכשיו לכתוב אז בהזדמנות אחרת. ואל תשכחו שי´ב חיות...(והמבין יבין...) נועם,רעות,יניב,מעין ונריה...- אני אוהב אתכם(אני אוהב גם את כל השאר שהועילו לקרוא עד לכאן...)!

נ ו ם

New member
HEY, HEY MORAN! ../images/Emo24.gif

הו! הא! איי וונה נוווו איף יו בי מיי גירל. (
) מה קורה ברנס בובה? (לי מותר לקרוא לך ככה?) מי שמדבר על אח של.

kedeman

New member
הממ שכחנו את ההמנון הלא רשמי

קראו לי לפתע פתאום לישיבה השארתי בבית מדריכה עצובה שלא התאפקה וחיפשה אהבה אז בא המש"צ ועשה לה טובה תגידו אה (אה) אה (אה) את אוכלת מהצד *2 תשעה חודשים ונולד להם חניך קטן מכוער ודומה למדריך אז באו גרעינרים וקרובי משפחה הפניתי אותם למועצה הסמוכה תגידו אה (אה) אה (אה) את אוכלת מהצד *2 באמצע הישיבה נגמר להם הביסלי דפקו אצלי בקומונה שאלו אותי אם יש לי אמרתי להם שאין כי לגרעינרים אין תקציב מטה יהודה אמרו שיש התחלנו אז לריב תגידו אה (אה) אה (אה) את אוכלת מהצד *2 התנועה פועלת על אותם הערכים יש מד"צ יש מש"צ ויש גם חניכים נכון שלא כולן מורעלות ולא כולם מורעלים אבל יבוא יום ונהיה כולנו בגרעין

נ ו ם

New member
אם כבר מדברים על שירי נוע"ל....

השיר הזה של החולצה כחולה ושרוך אדום... בה צעדנו ונצעד אל המחר... אני לא מצליחה להוריד אותו מהאתר. אולי למישהו יש אותו במחשב והוא יכול לצרף אותו כאן להודעה?

kedeman

New member
בעיה מוכרת לצערי

ואין לי מושג איך לפתור אותה אם למישהו יש דרך להפוך קובצי WMA לקובצי MP3 זה מאוד יעזור לי ואז אני אשיםאת הקבצים האלה שם וישמעו אותם כמו שצריך אבל לצערי אין כרגע שומדבר אחר לעשות...

למעלה