יום ו'- שלישיה ראשונה

שלומית16

New member
בזה אני לא מסכימה איתך!אני מכירה

את השיר הזה כל חיי(כמעט) אני אהבתי כל כך את להקת "אלאדין" ושל מיכל רשף הוא בחיים לא יהיה אל תגידי את זה אפילו בצחוק!! אפילו הזמרת הראשית שם, לימור באה אליי הבייתה אני מחכה לה ומחכה לה בסוף לא יכלתי יותר ונירדמתי ואז היא נזכרה לבוא אליי ובבוקר ראיתי רק דיסק עם חתימה שלה זה דבר שמאוד ביאס אותי אם זה היה קורה היום הייתי מחכה גם עד 5 בבוקר כי אין לי ממש בעיה להיות ערה בשעה כזו

דבר 1 ללדין חומד

ואני לא מדברת עלייך אני מדברת על כלל הציבור כמו שהוא הפך את "קח אותי" של היהודים ל"קח אותי" של נינט או לבורים ביותר "מי אמר לך שאת מוזרה" של נינט

אני דווקא מאוד שמחתי כשהיא שרה את

זה... איך היא שרה זה כבר עניין אחר, ולכן אני רוצה להרגיע אותך, שאין סיכוי שיהפכו את הלו יעקב של ללדין להלו יעקב של מיכל רשף פשוט כי הביצוע היה קצר מאוד וגם לא איכותי. נינט יכולה להחזיק שיר של היהודים. מיכל לא החזיקה את "הלו יעקב"...

מדימש

New member
כן, חבל.

לא שאלון היה בל כך טוב, אבל חבל על אלה שאהבו אותו כי הוא כבר לא יוכל לחזור לתוכנית. נראה מה יהיה הסיפור שלו הלאה.

הניתוח שלי+ הפתעה לרעה

מה שהפתיע אותי לרעה, או למען האמת פשוט הכניס אותי להלם, הוא שאחריי כל הזמן שההפקה משכה כדי שנכיר את המתחרים (או נשלח אסאמאסים, אתם תחליטו) אני עדיין לא מסוגל להבדיל בין שירלי לילו ויעל פנדריך. חוץ מזה עדיין לא ברור לי מה יש לשירה חן מהכפכפים. היא לא קיבלה פידבק שבוע שעבר? היא עושה לנו דווקא? טוב, חפיף... נתחיל ממקום שלישי. אלון הפתיע אותי לטובה. הוא התעלם מהשיר המקורי, עם זאת אנשים שלא שמעו את המקור (כמו אחי שראה איתי) לא שמו לב לעובדה הזאת, ובאמת אי אפשר לשים לב לכך מבלי לשמוע את המקור. מה שיאמר לזכותו של אלון: הביצוע שלו בשוטר אזולאי היה אולי הכי טוב שלו מאז תחילת התכנית, ולו רק היה מבצע שירים אחרים ככה אין לי ספק שהיה מגיע למקום ראשון ועוד בהפרש... מקום שני, מיכל רשף. מיכל רשף לקחה שיר חביב ביותר של גלי עטרי והרסה אותו לחלוטין. אני באמת אוהב את מיכל רשף. יש לה קול חזק ונקי, יש לה נוכחות נהדרת ולו רק ידעה לבחור את שיריה טוב יותר היא הייתה ללא ספק לוקחת מקום ראשון. אבל היא לא. הטעות הראשונה שלה הייתה עוד בהתחלה. היא הפתיעה בכך שהצליחה לשיר שיר של ללדין גבוה מדי, דבר שלא חשבתי שייתכן, אבל כל זה היה נסלח לה לו הייתה בוחרת שיר טוב לסולו, דבר שהיא לא עשתה. גלי עטרי היא צרודה והיא שקטה יותר. השיר שיושב טוב כ"כ על עטרי פשוט לא ישב על מיכל רשף, שמבחינה ווקאלית היא הרבה יותר חזקה מעטרי (ואין מה לעשות, עם כל הכבוד לעטרי שהיא אמנית נהדרת וכוכבת בכל קנה מידה ישראלי, היא לא זמרת טכנית.) והיא גם אוהבת לשיר בקול רם עד כדי צעקה, דבר שלא יושב חזק על שירים של גלי עטרי. אולי עדיף היה לפרוס כנפיים עם מרגול? ולסיכום מקום ראשון- יעל שחר א אהבתי את שחר באודישנים, לא אהבתי אותה בפור-פליי ואני עדיין לא מת עליה, אבל לצערי איני יכול להמנע מלהודות שהגיע לה לנצח היום. השיר שלה ישב עליה נהדר, הליווי היה נהדר (גם אם אני עדיין לא יודע מי זו מי) והשתלב איתה טוב מאוד (לשירלי לילו ויעל פנדריך ושחר קול מאוד דומה. פירוש הדבר הוא שכשהן שרות זו לזו את הגיבוי, מתקבל אפקט שמזכיר מאוד הופעות של כוכבות פופ, כשהזמרת שרה בעוד קולה שלה נשמע כפלייבק בתור ליווי). לדעתי יעל שחר היא לא המועמדת הכי מוכשרת, ולדעתי היא זכתה במקום הראשון בגלל טעויותיהם של ליטבק ורשף, אבל היא בכל זאת זכתה ביושר, ומגיע לה כל הכבוד....

שלומית16

New member
והיא זכתה רק בזכות עצמה לא בגלל

ה"טעויות" של ליטבק ורשף היא פשוט הייתה ממש טובה וזה לא טעויות זה פשוט מוכיח שהם פחות טובים

תראי

רשף בהחלט יכלה לעלות (ההפרש היה בהחלט קטן אם מתחשבים ב2000 בונוס שהיא קיבלה), אבל היא פשוט דפקה את עצמה במשדר, ולכן יעל עלתה. הגיע ליעל לעלות, אבל לרשף יש בסיס מעריצים הרבה יותר גדול, אם היא הייתה מופיעה יותר טוב היא הייתה זוכה בקולות גם מאותם אנשים שהתלבטו ולא היה להם פייבוריט ומנצחת, אבל היא פישלה בסולו והיא שילמה על זה...

perrinat

New member
בחירת השירים../images/Emo103.gif

גם לדעתי אם מיכל היתה בוחרת שיר יותר טוב אולי היא היתה עולה היום

Tleilaxu

New member
יאא, ואפילו עשו לפנדריך גוונים

כסופים בשיער כדי שנוכל להבדיל...
די קשה לא להבדיל, מה נסגר? :| פנדריך יותר מלאה, שיער יותר ארוך, חלק, שפתיים כאלה.. ממ..
. כאילו, וואו!
ממ.. בקשר למיכל ולללדין (בדיוק דיברנו על זה אתמול) - היא מתחילה בקול, לא במנגינה. זה לא סתם נשמע גבוה. היא פשוט כנראה חשבה שהקול ישב עליה יותר טוב.

perrinat

New member
לא אוהבת, היא רגילה../images/Emo103.gif

לא מיוחדת. מעדיפה כבר את שירלי לילו...

dilan angel

New member
היה הפעם עלוב../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

לאדעת למה... השירים שהמתחרים בחרו-לא משהו
ההופעות ששלושתם נתנו-לא משהו
וגם עצבן אותי הדרך שצביקה הדר ניסה להעביר ת'זמן עם השטויות שלו
רציתי שאלון יקח
כזה חמוווווווווווווווווודדד אלוהים
גם יעל סבבה
מקווה ששבוע הבא יהיה יותר טוב

שגיא24

New member
חבל שסשה גרישנוב התחילה עם ליטבק

כי אם לא הייתי קורא שהם זוג, הייתי כבר מציע לה להכיר אותי.
אז תמסרו לה ד"ש. טוב נו כל הטובות תפוסות. זה תמיד ככה!

ספר לי על זה...

כבר תכננתי לזרוק על המכונית של ליטבק (ועל ליטבק עצמו) ביצים... ואבנים... ובקבוקי תבערה... ורימונים... אבל עכשיו כשהוא הפסיד זו רק שאלה של זמן עד שסשה שלי תהיה פנויה מואה אה אה אה אה אה אהא ה אה אה אה אה אה אה אה אה אה אה אה!!!!!!!! סליחה... נסחפתי.. לא התוככני לזרוק דברים על המכונית שלו.. חבל על האוטו...

למעלה