לא על החומוס לבדו... עדכונים מירושלים

מצב
הנושא נעול.

davidfainshtein

Member
מנהל
==41==

ביום שישי העיר אותי רמי ב-9 לפנות בוקר... "עוד שעה אני בתחנה מרכזית". החלטנו לעשות סקירה מקיפה של כל העבודות על הרק"ל בבירה. השרשור, כרגיל, ארוך כי אני גרוע בלסנן תמונות... אם לא אצליח לסיים אותו כעת - ההמשך יבוא מאוחר יותר.
==41==
עוד אשליה אופטית.

davidfainshtein

Member
מנהל
==42==

ביום שישי העיר אותי רמי ב-9 לפנות בוקר... "עוד שעה אני בתחנה מרכזית". החלטנו לעשות סקירה מקיפה של כל העבודות על הרק"ל בבירה. השרשור, כרגיל, ארוך כי אני גרוע בלסנן תמונות... אם לא אצליח לסיים אותו כעת - ההמשך יבוא מאוחר יותר.
==42==
אחרי שמיצינו את שד' הרצל, הלכנו לאכול חומוס בעזורא. רמי ישפוט איפה היה חומוס טוב יותר. פה או בעתיקה עם בועז. בינתיים, קבלו קצת טבע. מוקדש לבועז ועמית שהבטיחו לי טיול דבורניות אבל בינתיים יוק....

בועז ל

New member
אתה לא לבד , דוד . עמית הבטיח גם לי דבורנית

==42==
אחרי שמיצינו את שד' הרצל, הלכנו לאכול חומוס בעזורא. רמי ישפוט איפה היה חומוס טוב יותר. פה או בעתיקה עם בועז. בינתיים, קבלו קצת טבע. מוקדש לבועז ועמית שהבטיחו לי טיול דבורניות אבל בינתיים יוק....
גדולה בהר הטייסים. בינתיים החיפושים בעיצומם...

amit1270

New member
החיפושים הסתיימו

גדולה בהר הטייסים. בינתיים החיפושים בעיצומם...
החיפושים הסתיימו
ללא תוצאות, מבחינתי (למרות שראיתי תמונה של אחת). ופיינשטיין, אם אתה רוצה טיול דבורניות תיאלץ לחכות לשנה הבאה (ואל תאשים אותי)...

davidfainshtein

Member
מנהל
==43==

==43==

davidfainshtein

Member
מנהל
==44==

==44==
בפרחים אני בור מושלם אז מי שמזהה....

מצב
הנושא נעול.
למעלה