לגבי המפגש

../images/Emo41.gifלגבי המפגש../images/Emo41.gif

חנה וליאור, לא התבצעה התפקדות מגיעים ולא התבצעה התפקדות אוכל. אז הרשו לי להיות ראשונה: אני, אילן ותומר נגיע (כלומר, בהרכב מלא)
ונביא איתנו גם פשטידת תירס. מחכה לפגוש את כולם בלי כרס, עם כרס ועם תינוקות חמודים
שירלי.

טילי2

New member
ישועתי ואני מתכוננים להגיע ../images/Emo56.gif

אבל יש עוד שבוע אז מה הבהלה.

שגיא ואני נגיע, ויחד איתנו נורה

(יכול להיות שאבי של נורה יגיע גם, לא בטוח). לא יודעת מה להביא
בחיי...אני אשב עם הספר ואנסה לדלות משהו.

חן123

New member
אני ובן זוגי מתכננים להגיע, נשמח

להביא מה שעוד חסר בתפריט (חנה - אכתוב לך באי מייל) חן

אנחנו מגיעים בהרכב מלא ../images/Emo9.gif

יריב ואני עם עומר ויובל. מתים לראות את כולם ולהשוויץ בילדים. לגבי אוכל - בימים אלה אני לא מבשלת ואופה, אז ליאור וחנה, בבקשה לכתוב כל דבר שאתם צריכים שאפשר לקנות ואני אביא בשמחה. מיכל

נועם@בת

New member
ואני כנראה לא אוכל להגיע ../images/Emo10.gif

ביום ששי אני נוסעת לרופאה הסינית לעבור דיקור אצל מומחה שמגיע מהולנד. אם יקדימו לי ת´תור, אולי אספיק לעבור בדרך חזרה, אבל לא נראה לי. אז תהנו, ותאספו לנו אבקת תינוקות, ותפזרו בחלקה הסמוכה
נועם

אויייייייי ../images/Emo10.gif כל-כך קיוויתי לראותך

וחשבתי לשנות את התפקדות האוכל במיוחד בשבילך ולהביא לך את ´ה´עוגה... אוף
שירלי.

נועם@בת

New member
בימים אלה אני יכולה רק לחלום על

עוגה. אני בדיאטה מאקרוביוטית שמונעת מתוק מפי. למרות שמסםפיק לי להזכר בעוגה שלך, והפה כבר מלא בטעם המטריף הזה. כך שלא אוכל לטעום כמטע שום דבר, חוץ מהאוכל שאני לוקחת איתי בתרמוס חם
אני מנסה לעשות קומבינות ולהגיע בחזור ברכבת, לרדת בזכרון ולקחת מונית. ממש לא מבטיחה, אבל מנסה לקיים. חוצמזה נועם@בן יהיה השבוע כמה פעמים בבית, כך שאוכל לגנוב ממנו כמה שעות ביום ששי, בלי להרגיש רע. כל כך רוצה לראות את כולם.
נועם

לא......./images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif ושגיא כ"כ רוצה

לראות אותך... איזה באסה!

טילי2

New member
שמעתיאת ההודעה מפי הגבורה../images/Emo10.gif

והתעצבתי מאוד. רוצים נועם, רוצים נועם.
וזה מה שקורה אם לא תבואי. אני יודעת שזו סחיטה פולנית

לצערי הרב מאד לא אוכל להגיע../images/Emo7.gif

והסיבה היא שבדיוק באותו יום יש ארוע לרגל הולדתו של בנה של חברתי הטובה שילדה בדיוק ביום בו אני ילדתי חדר לידי וזאת למרות שהיה בינינו 3 שבועות הפרש. הם הגיעו לבית החולים גם כן עם ירידת מים חצי שעה לאחר שאנחנו הגענו...מוזר אה? אז הפעם הארוע שלה נופל על המפגש ולצערי לא אוכל להגיע, אבל אני מתה לראות את כולם (וגם להראות....) אז עדיין בתוקף הצעתי למפגש אצלי בפסח, כך שגם שיר תוכל להצטרף.....

למעלה