לג'ירפה נתפס הצוואר

בא לכם לקבל DVD לילדים לחג? ../images/Emo77.gif

ראש השנה בפתח ולכבודו אנחנו מחלקים 10 עותקים של ה-DVD החדש "לג'ירפה נתפס הצוואר" - ואתם יכולים לזכות באחד מהם! לג'ירפה נתפס הצוואר - סיפור קטן על חברות גדולה תיעוד הצגת התיאטרון, על פי ספרה של חגית ביליה, מספרת על חברות מופלאה של שכנים בעת צרה :לג'ירפה, דיירת חדשה בשכונה, נתפס הצוואר, כל השכנים נחלצים לעזרתה... לכל אחד מהחברים גם לגדול וגם לקטן יש תפקיד חשוב ,ורק יחד בשילוב ידיים ובעזרה הדדית הם מגלים כי ניתן להצליח במשימה ולחיות בשלווה ובהרמוניה... ההצגה מוסיקלית, שזורה דמויות ססגוניות, מרתקת ומשעשעת משלבת תלבושות ייחודיות ומסוגננות ובעלת מסרים חינוכיים, מבית "התיאטרון שלנו" האיכותי עטור הפרסים.
מה צריך לעשות כדי לזכות? החל מהיום ועד ה-14.09 בשעה 12:00 ספרו לנו על חוויה מיוחדת של הילד עם בע"ח.
זה יכול להיות התכרבלות עם הכלב או החתול המשפחתי, ליקוק מחיה בגן חיות או אפילו משפט מצחיק שהילד אמר על בע"ח – כל סיפור מיוחד יתקבל בברכה. לאחר מכן נכריז על הזוכים על גבי הפורום.
אנא עיינו בתקנון התחרות המלא:
http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1781139&r=1 עוד פרטים על ה-DVD באתר: http://www.shelanu-kids.com/

ילדה בת שנתיים וחצי שדואגת

לפני שטסנו לחו"ל היינו בגן הזאולוגי בבאר-שבע גן נחמד, אבל לא מטופח, אין מספיק חיות, הנסיכה שלי אופיר מאוד אוהבת לבקר בגן הזה, ובאמת בכל הזדמנות אנחנו מבקרים בביקור האחרון שאלה אותי, למה לא דואגים לכסף לטפל בגן, ילדה בת שנתיים וחצי!! ועוד אמרה לי, בואי מהר נקנה לחיות אוכל ונאכיל אותם אין מילים! ילדה בת שנתיים וחצי איך דואגת ועל מה חושבת ומה אני הראשונה בתחרות? לכולם מאחלת שנה טובה ומתוקה שנת אושר אהבה שלווה פרנסה טובה, וכל מה שתרצו לו יהי מוזהבת

liranzamsh

New member
החמודים שלנו

זהר פוחדת מכלבים ואחיה הקטן לא... כשהלכנו לגן שעשועים, מישהו טייל עם הכלב שלו וזהר מאוד פחדה, אבל אז אחיה הקטן והבוגר הראה לה אייך הוא מלטף את הכלב, ושזה בכלל לא מפחיד, וכך היא התגברה קצת על הפחד, ונתנה ליטוף זריז לכלבלב והיא מאוד שמחה על כך שהיא היתה אמיצה

dafgol

New member
ה../images/Emo107.gif ידידו הטוב של הברבור ../images/Emo23.gif

(לא לתחרות) כשהייתי בהריון עם בר (הבכור שלנו) , לאורך כל ההריון הלברדור שלנו היה מרחרח לי את הבטן, שם ראש על הבטן , היה שומר ראש עוד כשהברבור היה במצב עוברי
כשהבאנו את בר מביה"ח, דבר ראשון נתתנו לכלב לרחרח ולהסניף את בר ואת הבגדים שלו. כל לילה ניקו (הלברדור) ישן למרגלות המיטה של בר, שמר עליו , יותר מזה...לא הירשה לאף אחד להתקרב לחדר ולמיטה של בר ללא הסכמה שלו ושלנו.... כשהייתי מטיילת עם בר בעגלה בחוץ, ניקו צעד ליידינו, ריחרח כל מי שהתקרב לעגלה ולא איפשר לזרים שלא הכיר להתקרב לעגלה, הוא פשוט עשה רונדלים סביב העגלה (הוא לא כלב שנובח) , ניקו הפך להיות מגיל 0 בעצם לידידו ושומר ראשו של הברבור ♥ היום ברי אוטוטו בן 8 וניקו בן אוטוטו 9 והם מאוד מאוד מאוד קשורים אחד לשני, הבן צעיר יותר , רז בן 5 וניקו לא הגיעו מעולם לאותה רמת קירבה כזו.

רחלי718

New member
מצחיקה..

בערב ראש השנה אצל ההורים בחצר הבחנו שהבת שלי (בת שנתיים וחצי) לוקחת קערה קטנה עם מים ומניחה לצד הקיר.. שאלנו אותי "ליאני מה את עושה..?" והיא ענתה: "זה מים בשביל הג'וק שעבר פה ככה הוא יתקלח ולא יהיה צמא".... כמובן שצחקנו מהדיבור המתוק שלה, "צער גידול ג'וקים"...

haklayn

New member
פוקויו והסוס

הבת שלי רואה בקביעות את הסדרה "פוקויו". הסדרה מוצגת באנגלית ובספרדית בלבד, ואנו התלהבנו יותר מהגרסה הספרדית. באחד מהפרקים פוקויו, שהוא ילד חמוד וסקרן מעיין בספר תמונות. הוא מזהה את הכל חוץ מאת ה...סוס. הוא מנסה למצוא סוס, והוא קורא לו "קרבליו!", שזה סוס בספרדית. המילה "קרבליו" נאמרת בפרק הזה הרבה. לפני מספר חודשים ביקרנו בפרדס הסמוך לביתנו ומצאנו שם אורווה. ביתי קראה בהתלהבות "קייביו!" הסוס התרשם מאד...

wonderhug98

New member
../images/Emo45.gif תמונה מקסימה ומרגשת! ../images/Emo13.gif

וגם הסיפור נפלא! שנה של הרבה הרבה אהבה, כיף , בריאות , טיולים וזכיות יפות! בהצלחה!!!

macaroni34

New member
הסיפור שלי הוא על עכברים....

לנו המבוגרים, לפחות לרובינו יש צמרמורת מהם... אבל הילדה שלי בת 3.5 אוהבת עכברים (בגלל מיני מאוס ומיקי חבריה...) ואצל סבתא היה עכבר בבית....וסבתא מאוד פוחדת מעכברים...יום אחד כשבתי הייתה אצלה היא שיחקה ומצאה את העכבר בבית שעשתה לה מתחת לשולחן ופשוט יצאה בשמחה כשהיא תופסת אותו מהזנב, "הנה עכבר...." וסבתא ברחה מהבית ואנחנו התפקענו מצחוק.....ירדנו לגינה ,השארנו לה אותו קצת ואח"כ שיחררנו אותו לשדה פתוח..... שנה טובה ומתוקה , שנת שלום ואהבה עם הרבה בריאות.

dafgol

New member
חחחחחחחחח

אם הייתי נוכחת ..כנראה שהייתי שוברת שיאי ריצה למרחקים ארוכים
אם יש משהו שמגעיל \ מפחיד \ מצמרר ...זה עכברים... מזדהה בהחלט עם הסבתא
שנה טובה ומופלאה

נחמה64

New member
רז ושניצל

כשהבאנו את ביתי רז היום בת-9 הביתה השכבתי אותה בעגלה וישבנו לאכול.אני בעלי ושתי בנותינו הגדולות.לפתע שמנו לב כי שניצל הכלבה מסתובבת סביב העגלה של רז.נכון ליום לידתה של רז שניצל היתה "צעירת בנןתינו" ומפונקת מאוד.בשל חששי כי שניצל מקנאת ברז שלחתי את ביתי הבכורה אומר לסלק את הכלבה תוך כדי שהילדה מזיזה את הכלבה מהעגלה של רז הביטה לעבר התינוקת ואז החלה לצרוח שהתינוקת כחולה. מיידית התחלתי בהחייאה של הילדה שנמשכה עד לבית החולים ושם הועברה הילדה לטיפול נמרץ לפגייה. לציין כי מאז הילדה והכלבה קשורות זו לזו בעבותות של קשר שלא נראה במקומותינו כגון הכלבה יושבת ליד האמבטיה כשרז התרחצת כשהכלבה עולה למיטתה של הילדה אני אינני מגרשת אותה כיוון שאני יודעת שמשהו קורה ובדרך כלל זוהי מחלה המופיעה לאחר מס' ימים. הלוואי וקשר כזה היה גם בין אנשים

wonderhug98

New member
וגר חתול עם עולל? ../images/Emo54.gif ../images/Emo66.gif

שאלה יפה! ואין עליה תשובה חד-משמעית. גם במהלך ההריון וגם לאחר הלידה התחוללה סביבי היסטריה שאוציא את החתול מהבית, אבל חתולי הקשיש והיקר שלא מזמן מלאו לו שבעה-עשר, אימץ אותי בשנת 93' באחד מערבי חיפה הגשומים ומאז הוא לי כבן ולבני כאח בכור. ברם... כיאה לתינוק זוחל ולפעוט שובב מתרוצץ, לתעלולים של בני אין קץ ולא תמיד החתול אשר כבר ציינתי שהנו מתושלח מקבל בשביעות רצון את מעשי הקונדס. בין אם זה להתעקש להניח לו שוב ושוב מכסה של בקבוק או צדף ככובע ובין אם זה לנסות להאכיל אותו קרטיב בנדיבות מהולה בכפייה. אבל יש גם טובות הנאה - כשנועם מאכיל אותו לפעמים יוגורט בכפית או משאיר לו שאריות והנ"ל מלקט בהתלהבות מופגנת - ראו תמונה מצורפת. מצרפת גם שיר קטן בחרוזים שכתבתי בהשראתם לפני מספר חודשים. תיהנו! וכמובן שנועם הקטן שלנו ישמח לצפות בדי.וי.די הנפלא. שנה מצוינת וקסומה!
שרוליק חתוליק, כמה מביש. נועם זוחל וצועק לעברו, אבל אוי – עסק ביש! הוא נמלט ובורח, מתחבא. כה מתיש. חתול קשיש, חתול עקשן. תן למשוך בזנב, לשחק עם שפם. תן לתלוש מן העורף כמה שערות, לדגדג קצת באוזן שתרעד לה קלות. שנינו על ארבע הולכים, תסתכל : גם אני! נועם מדגים, אבל שרוליק שותק. רציני. ממלמל לעצמו בשפה חתולית : חי זנבי! מי זה זה שנדבק בי כמו צל ונושף בעורפי?! הוא אינו נותן אוכל ולא מלטף, רק צועק וצווח וזנב לי חוטף. אנא, חוסו עלי. קחו אותו מעלי. אין בו תועלת. ממרר הוא ימי. אמא ואבא מסתכלים, צוחקים. שרוליק ונועם זה בזה מביטים. האחד צוהל בשמחה, השני נאנח מרורים, תינוק וחתול, צמד-חמד, חברים כה שונים. כל הזכויות שמורות wonderhug98 ©

שמי תמרי ,סבתא שלי קוראת לי

"יפה שלי, ודוד שלי דן אומר שאני אוהבת כלבים בדיוק כמוהו. אני היום בת שנתיים וחצי ואני כל כך מאושרת לפגוש את הכלב החמוד של דוד שלי דן

למעלה