לוח מודעות-פרסום רק כאן

../images/Emo41.gifלוח מודעות-פרסום רק כאן

זהו המקום שלכן לפרסם : לפרסם אירועים, הרצאות, סדנאות, ירידים ומכירות, בית פתוח ועוד... פינה זו נפתחת כל יום א ורק בה ניתן להעלות פרסומים. כל פרסום שלא ישורשר כאן, דינו להימחק... שבוע טוב לכולנו

הזמנה לביקור בתערוכת "איכות הסביבה ומיחזור"

חברות יקרות, אם המודעות הסביבתית חשובה לכן כחלק מהתהליך החינוכי שעלינו להקנות לילדינו, בואו לארוע תרבותי חינוכי סביבתי לפתיחת תערוכת "איכות הסביבה ומיחזור" שתתקיים ביום ב' בתאריך 5.9.11 בשעה 19:00 במרכז האומנויות בשוהם התערוכה תוצג עד לתאריך 1.12.11 ואח"כ תועבר לאריאל. בתערוכה מופיעים אמנים מכל הארץ המציגים את התייחסותם לקשרי הגומלין בין האדם לסביבה דרך אומנותם. מצרפת לכם את ההזמנה ותמונות של היצירות שכולן מפסולת שנאספה ויועדה להטמנה "במקום לפח יצרתי מהפך" אחת נקראת "הברמנית הירוקה" בחורה שנוצרה מפסולת קלקר שנאספה מפחים ממפעלים, השומרת את מאות פקקי השעם לכיסוי לגופה בשילוב פסולת אריזות נייר מסוגים שונים ,תקליט שרוט, כוס שבורה וחומרים שסיימו את ייעודם. היצירה השנייה נקראת "אור מוזהב" מנורה מפסולת של קולבי מתכת חלודים שנזרקו ממכבסות ,פסולת אריזות ממתקים מוזהבות של שוקולד וכו' כל היצירות מתייחסות לסוגיות סביבתיות וקשרי הגומלין בין האדם לסביבה ועידוד חשיבות המיחזור כחלק מאימוץ הרגלים בחיי היום יום שלנו בציבור ובקהילה. אשמח מאוד לראותכם מעודדים את האומנות האקולוגית שהיא בעלת השפעה ישירה על החינוך הסביבתי והמודעות הציבורית להושיט את ידנו לסביבה. מצרפת את ההזמנה. מירי ישראלי -GREENART אומנות ירוקה מושיטה את ידה לסביבה www.greenart.co.il

אביג4

New member
מחר - בנס ציונה - מוזמנות

יום שני, 5/9, יום פתוח ומקסים בסטודיו bmama בנס ציונה אבנר בן נר 16 נס ציונה, 9:00-13:00 סדנאות חשובות לאמהות ותינוקות (ראו קובץ מצורף) גם אני אהיה שם עם בגדי הנקה ובגדי הריון שלי - גילגול גם המנשא הנכון עם מבחר מנשאים ועוד! כדאי! הכניסה חופשית

משפחתון בגישה טבעית בבאר יעקב

המשפחתון של הילה בגבעת חוטר באר יעקב נשאר מקום אחרון משפחתון קטן בגישה טבעית [עד 5 ילדים גילאי 0 - 3] 2 מטפלות חייכניות ואוהבות בית גדול וממוזג חצר מרווחת עם הרבה ירוק בעיניים וציוצי ציפורים. ארוחות טריות, בריאות וטעימות, ללא טיגונים, אבקות תעשיתיות וממתקים שפע של משחקים ,ספרים וגרוטאות ללא טלוויזיה שדולקת כל היום המון טיולים ומשחקים בטבע - חול, מים, עלים, פרחים אווירה רגועה וזורמת, ללא סדר יום נוקשה והרבה חום ואהבה המשפחתון של הילה - כי ילדים מגדלים באהבה 0523220139

שירות חדש- איבחון וטיפול בקשיי אכילה והאכלה

הי לכולן, שירות חדש באזור השרון- איבחון וטיפול בקשיי אכילה והאכלה הניתן ע"י קלינאית תקשורת ועובדת סוציאלית העוסקות בתחום זה אצל ילדים בגל הרך. פרטים בפלייר המצורף. אשמח לשאלות, התלבטויות והתיעיצויות. דפנה

BatteryLifeGuard - המלאך השומר על ילדכם

אפליקציית BatteryLifeGuard, הינה אפליקציית חובה להורים המעוניינים לשמור על ילדיהם. מדובר על אפליקציה שפותחה ע"י צוות ישראלי ומותאמת למכשירי האייפון והאייפוד טאץ'. מדובר על אפליקציה גאונית שתאפשר לכם לקבל הודעות sms ודוא"ל על מיקומו המדויק של ילדכם בו ברגע שאחוז הסוללה במכשיר שלו היא נמוכה ומצריכה הטענה מחדש. המטרה של האפליקציה היא בעצם לתזכר את ילדכם להטעין את המכשיר לפני שהוא יכבה. מאפיינים: ניתן לקבוע כמה התראות עבור אחוזי הסוללה שונים ניתן להגדיר לאיזו כתובת דוא"ל ומספר טלפון לשלוח את ההודעות ניתן לקבל את נתוני מיקום המכשיר כאשר הוא נאבד או נגנב האפליקציה מתאימה ל-4 קהלים שונים: 1. אנשי עסקים עסוקים וטרודים אשר מוצאים עצמם כמה פעמים ביום עם מכשיר כבוי מבלי ששמו לב ובכך פספסו שיחות חשובות 2. אנשים שמאבדים את מכשיר שלהם או שמכשירם נגנב, המכשיר ישלח אליהם מייל עם מיקום GPS אחרון 3. הורים לילדים קטנים, הילדים שלנו תמיד שוכחים להטעין את הסלולארי והרבה פעמים אנחנו מחפשים היכן הם נמצאים או שפשוט אנו רוצים לתאם היכן ומתי לאסוף אותם.. 4. הורים לחיילים רק כדי להיות רגועים יותר… שימו לב! האפליקציה מגיעה עם 20 אסימונים שכל אסימון 1 = לשליחת הודעת דוא"ל, ואילו 2 אסימונים = לשליחת הודעת sms. לרכישה פנימית של עוד 20 אסימונים תאלצו לשלם $1.99. האפליקציה תומכת בעברית מלאה, ולדעתי מדובר באפליקציה שהיא חובה בכל מכשיר! להורדה : http://itunes.apple.com/il/app/batterylifeguard/id453450106?mt=8

RuthiD

New member
מכירה מיוחדת לאימהות

לפני כמה ימים סיימתי את חופשת הלידה שלי. במהלך כל התקופה היה לי מאוד קשה להסתדר עם חדר הארונות שלי. הבגדים שלבשתי במהלך ההריון נמאסו עליי, בגדים מלפני ההריון, במידה והצליחו לעלות, לא נראו טוב. החזה שלי גדל בגלל ההנקה, האגן התרחב והחשק שלי לצאת מהבית נעלם. לאחר שנאלצתי להסתובב בחיפושים נרחבים אחר דגמים שגם מסתירים את הבטן, גם אפשר להניק איתם והם גם אופנתיים, החלטתי לעשות מעשה! בתאריכים 22-23/9 תתקיים מכירה שיהיו בה גם בגדי הריון, גם אופנה ואביזרים לתינוקות וילדים ו- דגמים של מעצבים ישראליים שמותאמים לגזרות שאחרי לידה שנבחרו על ידי אחד אחד... אתם מוזמנות לבוא לפנק את עצמכן, את הילדים ולהתחיל את השנה החדשה בכיף אמיתי! https://www.facebook.com/?ref=home#!/event.php?eid=113254665446399

emilyail

New member
../images/Emo23.gifקבוצת לה לצ'ה לנשים מניקות/בהריון בנתניה

בהריון? מניקה? מוזמנת לקבוצת נשים הנפגשת אחת לחודש. זה המקום לשאול שאלות , להעלות התחבטויות, לשתף ולהיות בסביבת אמהות מניקות, תינוקות ופעוטות באוירה רגועה וכיפית. ארגון לה-לצ'ה הינו ארגון התנדבותי העוזר ותומך בנשים מניקות. הפגישות מיועדות גם לנשים בהריון לפרטים: 050-2510474 "לפגוש נשים מניקות בסביבתך הקרובה....

למעלה