לרגל חנוכת הבית ולמי שיש אנרגיות

אנימו

New member
../images/Emo41.gifלרגל חנוכת הבית ולמי שיש אנרגיות

בשעה זו , מוזמן לכתוב חוויות על חנוכת בית ששמחה אותו ו/או זכורה לו במיוחד. אני למשל זוכרת שעברתי בפעם הראשונה לדירה שכורה משלי, ללא שותפים, בקומה רביעית בירושלים+ קומה שלמה של מדרגות מן הרחוב לכניסה לבנין ( לא. לא היתה מעלית). גודלה היה כגודל פיהוק ( ביטוי מאידיש) אבל בעיני היתה ארמון. מה עוד שמן המרפסת נישקף נוף הרי ירושלים הקסום. הרגשתי עושר ואושר . סיידתי וצבעתי במו ידי . רהיטים אספתי מכל מי שהיה מוכן לתרום. מטבח מימי מתושלח - נראה היה לי מפואר...בקיצור - הית לי התחושה של "בעלת הארמון"!

מנורה

New member
הבית הראשון שלנו בשיכון עובדים

רכישה ראשונה אחרי מאמצים משכנתא עזרה של ההורים עבודה קשה זוג צעיר עם דירה משלנו האחד באפריל עוברים דירה הכל מסביב חולות מכולת במרחק של ק"מ הבעל חוזר עם מוצרים מהמכולת הבית על ארגזים והוא מכריז אין לך מושג איזה קבלת פנים נהדרת עשו לנו קבלנו הכל בלי כסף כולי מופתעת בלי כסף? נרגשת מאד איך יכול להיות? כן מתעקש לשכנע הצעיר כל מי שנכנס היום לדירה מכל הכל חינם. פעורת פה לא מאמינה אבל מה זה משכנע פורץ בצחוק 1" באפריל" 1" באפריל" ועד היום זוכרת ופורצת בצחוק..

maxima

New member
עברתי דירה בחיי כל כך הרבה פעמים

שהפסקתי לחגוג....

סבאאורי

New member
ננה כל הכבוד בול...

צריף בן גוריון בשדה בוקר. ב 1953 התפטר מהממשלה והצטרף כחבר לשדה בוקר. ב 1973 הלך לעולמו ונקבר במדרשת שדה בוקר. לפי צוואתו נשאר הצריף לשימור כפי שעזב אותו. ברכות

אנימו

New member
ננה-לא הכנתי עדיין פרסים../images/Emo6.gif אז

שולחת פרח במקום
וגם כוכבית

נֵנָה

New member
wow אנימו, איזה ורד יפה וקטיפתי,

לך חמודה
פרח זה הפרס הכי יפה... שולחת גם לך זר ורדים קטיפתיים מצוירים לכבוד הבית החדש

vera2

New member
מעניין גם אני חשבתי עלזה מתחלקת

במחמאות עם ננוצ'קה. מזל שאפשר לפגוש חברים על וירטואלי מבלי להדביק בשפעת המכוערת שאני עוברת כעת. וכנראה תבטל לי את הנסיעה לאילת עם ילדי שהם כל כך מחכים לנסיעה ביחד. ועוד ארוע שהייתי אמורה להשתתף בו מחר. מאוד חבל לי. אשאר בביתי. ואמשיך ליפגוש חברים וירטואלי.

נֵנָה

New member
אוי וורוצ'קה ../images/Emo7.gif ציערת אותי מאד../images/Emo23.gif

את מזכירה לי את מה שקרה לי בשנה שעברה. בדיוק לפני שהתחילו בחיסונים, השפעת השיגה אותי, ולא הספקתי להתחסן... וזה קרה לי שלוש פעמים!!! אני מאד מקווה שתתגברי במהרה ותספיקי בכל אופן לקבל גם את החיסון כדי שהשפעת המרגיזה לא תחזור. תהיי בריאה חברה יקרה שלי

ora11

New member
../images/Emo24.gifורה החלמה מהירה

הולכת בבוקר להיתחסן נגד שפעת.

HAVA159

New member
vera2 שולחת לך איחולי אחלמה../images/Emo24.gif

ואולי
יעזור לך להחלים מהר, כי כל אחד מאיתנו זקוק לחיבוק, לא רק שחולים. הרבה בריאות, בהמון אהבה
חוה.

אנימו את מדברת על ארמון, אני גרתי

בדירה אחת עם 3 משפחות, וחצ מטבח בת"א, ככה גרו פעם, לא היה רע , אבל לא היתה פרטיות, אחרי כ-5 שנים משפחה אחת עזבה ואני לקחתי את החדר , גרנו ככה עוד כ-5 שנים , אח"כ סוף סוף קנינו דירה בחולון, ולקח כמה חודשים עד שהיא היתה גמורה, היה קשה להשכיר את הדירה שלנו, עד שהשכרנו את הדירה של 2 חדרים וחצי מטבח, לקח די הרבה זמן, בשבתות היינו נוסעים לדירה החדשה, והתחלנו לאט לאט להעביר דברים, ברגע שהצלחנו להשכיר את הדירה , עפנו כחץ מקשת לבית החדש, השמחה היתה גדולה, מאוד אהבתי את הדירה החולון, אבל הבנות התחתנו ועברו לראשון, הלכתי אחריהן, זה היה צעד גדול ונבון.

vera2

New member
הבית הראשון האמיתי שלי היה ברמלה

אחרי הנישואין שיכון 54 מטר לי היה נראה ארמון אחר כך עברנו לבית משותף אתם זוכרים את המושג. בניה פרטית .אבל, החלום שלי היה בית עם חצר וכנראה שמאוד רוצים מהשהוא ודבקים במטרה בסוף זה מגיע אז קנינו בית קטן וישן בחבצלת ע"י רחובות .קראתי לו פינת החמד של מדינת ישראל .היה כל כך טוב שהחלטתי שבתנאים האלה צריך ליגדול עוד ילד וכך נולד בני הצעיר שכיום בן 29.והתאם לצרכים של הגיל עברנו לפני 9 שנים לבית קומות ברחובות אני מאוד שמחה גם עם ההחלטה הזאת.היתה לי חברה שאמרה שבגיל מסוים צריך לגור קרוב לבית מרקחת.
ואילו תפוז נותן לי את ההזדמנות לינדוד מבית לבית בהתאם לעיניין.לילה טוב

שולחת לך רפואה שלמה, מאוד מצטערת

לשמוע שאת צריכה לבטל אירועים בגלל השפעת. תהיי בריאה ותרגישי טוב.

izuizu1234

New member
היי ve ra-בקר טוב -בקר טוב לכולם

ב54 כשאת קנית את הבית הקטן שלך בחבצלת קצת צפונה ממך בדרום שעריים נכנסתי לגור בדירת חדר עם מטבח ושרותים בחצר .זה כבר נוסטלגיה ואחר כשנתיים קנינו דירה באושיות ממש קרוב אלייך . אולי אפילו נפגשנו ? אולי ?

vera2

New member
תוך קריאת כל איחולי האחלמה אני

מרגישה שינוי תודה לכולם.שיהיה לכום יום מאוד נעים ומוצלח.

למעלה