לרגל חנוכת הבית ולמי שיש אנרגיות

izuizu1234

New member
היי ve ra-בקר טוב -בקר טוב לכולם

ב54 כשאת קנית את הבית הקטן שלך בחבצלת קצת צפונה ממך בדרום שעריים נכנסתי לגור בדירת חדר עם מטבח ושרותים בחצר .זה כבר נוסטלגיה ואחר כשנתיים קנינו דירה באושיות ממש קרוב אלייך . אולי אפילו נפגשנו ? אולי ?

vera2

New member
לאיזו שלום ../images/Emo82.gif

אני קניתי את הבית בחבצלת בשנת 1972 וגרנו שם עד 1996 אלה היו שנים מאוד יפות ונוסף לכל עבדתי בקפלן כאשר רציתי לתאר כמה קרוב אני ע"י העבודה אמרתי שאני יוצאת בשמונה וחמישה מהבית ומגיע בשמונה לעבודה. יום נעים.

HAVA159

New member
ברכת הבית

יהיה זה המקום,
נווה משכן לשלום
בו תנוח השלווה,
ותדור האחווה,
אהבה ורעות בו יתחברו
פה יפגשו נחת ושמחה,
עם ברכה והצלחה,
בצל זאת הקורה,
בזה המעון,בזו הפנה,
תיהיה שרויה תמיד באחווה,
בשמחה ובאהבה......
לילה טוב וחלומות מתוקים. בהמון אהבה
חוה.

אנימו

New member
צרורות של ../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif../images/Emo25.gif

לאירית החמודה והמקסימה . אלף תודות ופרח גדול .

נֵנָה

New member
הבית הראשון שלי ../images/Emo82.gif איזו נוסטלגיה

ביתנו הראשון נקנה בכוחות משותפים של כל המשפחה. זה היה בית פרטי, בפאתי כפר הולדתי ממש מול הפרדס. פיצפון בן חדר אחד, מטבחון קטן שרותים ומקלחת, וגג רעפים. (מזל שלמטבחון היתה מרפסונת קטנה שבה העמדתי את מכונת הכביסה הישנה שקיבלתי מאמי, כזאת מרעישה ומרקדת...) הזכרון הראשון שיש לי מהבית החמוד הזה היתה התקרה שלו, ולמה? כי כבר בלילה הראשון כששכבנו לישון, נתקבלו עינינו בתקרה, ופתאום שמנו לב שהתקרה כמעט נופלת עלינו. היתה לה מן בטן כזאת קעורה בעומק של כ-15 ס"מ!!! קפצנו בבהלה מהמטה וברחנו למטבח וצלצלנו מהר לאבי. כמובן שהוא הרגיע אותי ואמר ששום דבר לא יקרה לנו. הבעייה היא שהתקרה היתה תקרה "רביץ" כפי שהיה נהוג לעשות בבתים עם גג רעפים. לאורך ולרוחב מחברים פסי עץ עבים, אליהם מחוברת רשת על כל השטח ועל הרשת שמים את הטיח. מאחר והבית היה מאד ישן, התקרה שקעה עם הזמן. כמובן שמיד למחרת נסעו בעלי הטרי ואבי, קנו קרשים חדשים, רשת וטיח, ובעזרת שכננו שבדרך נס היה נגר שבנה גם גגות, חידשו את כל התקרה וכך יכולנו לישון בשלווה. לימים כשכבר ציפינו לילדנו הראשון, בנינו חדר נוסף לבית בעזרת שכן נחמד אחר שעסק בבניין והוספנו גם הול ומרפסת נחמדה בכניסה, ואז הבית כבר נראה לנו כווילה מפוארת והיינו מאד גאים בו... זוכרת שללידת ילדי השני, לקח אותנו באמצע הלילה שכן טוב שהיה בעל המאפיה שהיתה שלושה בתים לפנינו... אבל זמן קצר לאחר מכן כשבני השני היה בן חודשיים, עברנו לגור בעיר בדירה קטנה בת 2.5 חדרים כי נמאס לנו לגור ב"חור" הזה, רחוק מכל החברים, רחוק מקופת חולים וטיפת חלב שהיו בעיר. אפילו רופא הילדים לא הסכים להגיע אלינו, כי בפעם הראשונה שהגיע, כאשר בננו התינוק חלה, זה היה בערב חורף גשום וחשוך, ומכוניתו כמעט טבעה בבוץ, כי הכביש לא הגיע עד אלינו... מיותר לציין, שאת ה"חור" מכרנו בזמנו בפרוטות, ולאחר כ-15 שנה הוא נמכר בסכום גדול פי 35 !!! לפחות. ועל כך נאמר: "איזהו חכם? הרואה את הנולד..."
מאז עברנו דירה כמה וכמה פעמים, ובאמצע היינו בקיבוץ במשך כ-17 שנה... ואני חייבת לציין, שכל מעבר היה מלווה בהתרגשות חדשה ובשמחת היצירה...
יופי של זכרונות...

בת אל 7

New member
כיצד אתם משמרים את נעוריכם? האם

אתם בעד ניתוחים פלסטיים בעד עיצוב המראה ביחוד בגילאים מתקדמים?

vera2

New member
צ'טערת לאכזב אני חושבת שכל גיל

והיופי שלו. היופי של האדם בא מפנימיותו.אישיותו וזה מה שחשוב. חשוב לישמור על הבריאות לא להשמין כי זה לא בריא.חשוב לישמור על צלילות המוח והמחשבה.אבל, הנעורים חולפים.חשוב לדעת לקבל את זה . אינני שוללת ניתוח פלסטי אם זה חשוב להרגשה הטובה של הבן אדם,אבל להפוך את כל נושא שימור הנעורים לנושא מרכזי אני לא מקבלת. לדעתי נשים אמהות לנערות שרוצות להראות כמו הבנות שלהן ואף מיתחרות איתן זה מגוחך. אישית אני מאוד רוצה להפסיק ליצבוע את השיער כי זה טירחה בישבילי.הבעיה שאני מגיע לשלב מסוים זה כל כך מכוער שאני ניכנעת.הכל עיניין של אופנה .עולם הפירסום והדוגמניות השדופות שלרוב מסיימות את החיים שלהן באישפוזים עושה שטיפת מוח משפיע על צעירים ומבוגרים כאחת.

dani 123

New member
מי צריך לשמר

הגיל זה רק מספר שנים מאירוע הלידה. החשוב כיצד מרגישים ונראים ולא מספר השנים (נרות) בעוגת יום ההולדת

shkedud

New member
../images/Emo141.gifברכות לבביות לפורום החדש

הגעתי לכאן בהמלצתו של odo13. רואה אנשים מוכרים אני עדיין לא גימלאית, אבל חושבת על כך ברצינות. מקווה שתקבלו אותי ברכות לך אנימו, שיהיה בהצלחה

אנימו

New member
שקדוד- ברוכה הבאה לסוכתנו ולביתנו

מתקבלת בברכה. מתקבלים כל מי שלפני ואחרי ובמהלך גימלאות. אנחנו גמישים ברוח ובגוף...

נֵנָה

New member
ורה ודני צדקתם במאה אחוז ../images/Emo45.gif

הכל תלוי באופי ובהרגשה. אם אתה מרגיש צעיר עם רוח צעירה, תישאר צעיר גם כשתהיה בן 90 פלוס וזה משתקף גם במראה, בצחוק ובמבט בעיניים ומאפיל על קמטי השנים... אני יכולה להעיד על אמי ז"ל, שאפילו בגיל 80 פלוס היתה לה רוח צעירה כמו ילדה. בצעירותי, כשחברות היו באות לבקר אותי, הן אהבו לשוחח גם אתה על כל דבר שבעולם... מאחר ושמה היה "צעירה" היא היתה תמיד אומרת, "אני בדיוק כמו שמי ותמיד אשאר צעירה..."
וגם אני תמיד אמרתי שיש לי את האמא הכי צעירהבעולם, כי גם כשתהיה בת 100 היא תשאר צעירה...

אנימו

New member
אמר מי שאמר - העיקר בגיל התפקודי

ולא הביולוגי -כרונולוגי. שום ניתוח קוסמטי בעולם לא ישפר הגיל התפקודי. אדם צעיר ברוחו , סקרן , איכפתי ומתפקד מקרין על עצמו ועל הסובבים. שדעתי יש חן רב ב-LOOK המבוגר והכל על פי האופי הבסיסי והעיקר: ה..ב..ר..י..א..ו..ת!

shkedud

New member
תודה אנימו, אשמח להישאר, ומסכימה

לגמרי איתכן. העיקר זה הרוח, ולרוח אין גיל, היא יכולה להישאר תמיד צעירה

נֵנָה

New member
../images/Emo6.gif לכל גיל יש גיל משלו ../images/Emo8.gif

כך אמר זלמן שזר, וצדק
ואהבה, אהבה כל הזמן

בת אל 7

New member
מצטרפת לדעתכם תואמת לשלי צעירים

ויפים שלי..המשיכו להיות יפים ברוח ובנשמה..אם כי אף אחד לא התלונן. על חיצוניות נעימה.

למעלה