מה הייתם עושים-מעקף/דיטור/צומת?

dararo

New member
../images/Emo41.gifמה הייתם עושים-מעקף/דיטור/צומת?

עונה 13: הסירות או המחשב+המכולות? אני הייתי עושה את הסירות עונה 14: זריקת עוגות עד מציאת אחד בעל אדום או מסלול מכשולים(סגווי)? הייתי עושה את הסגווי... ואתם?

JAMES DEAN

New member
../images/Emo58.gif

הייתי עושה סירות. dararo אני מציע לך לפתוח שני שרשורים לשאלה הזאת כי יש כאלו שעדיין לא ראות את עונה 14

../images/Emo58.gif

אני לא ראיתי את עונה ארבע-עשרה וגם לא אראה, נמאס לי שהפיינליסטים האהובים עליי לא זוכים פעם אחר פעם. בעונה 13 הייתי עושה את הסירות ובעונה 14 אני מניח שהייתי עושה את הסגווי, פחות מזל יותר כישרון.

גםצופה

Member
מנהל
לא יודעת אם בכלל הייתי עושה.. ../images/Emo58.gif

זה בכלל מטורף כל המירוץ הזה.. אבל לענייננו..
הסירות למרות שאין בזה הרבה חיפוש נראה לי קצת קשה... אולי הייתי עושה את המכולות (לאלו שעשו את המכולות היה דווקא זריז..)
הסוויגי נראה אולי קל - אבל דורש הרבה שיווי משקל שאין לי... והעוגות למרות שזה נראה ארוך היה דווקא מהיר ונחמד (אם כי מלכלכך נורא...) בעונה -11 היתה משימה של עוגיות שהייתה הרבה יותר קשה מהמשימה הזאת.. (הם היו צריכים למצא עוגית ליקריץ אחת מתוך אלפי עוגיות קטנות
) - לכן חשבתי שגם פה המישמה תהיה מתישה.. אבל סה"כ היא היתה מהירה... ואגב, בעונה 9 - באחד הפרקים האחרונים היו 2 משימות אחת אתגרית (רפטינג) שנראתה מהירה.. והשנייה משימה מחשבתית שתוארה כמשימה מאד מתישה.. בסוף הזוגות שעשו את הרפטינג נתקעו במשימה (הזרמים היו לא טובים או משהו כזה..) והמשימה המחשבתית היתה קלילה - ומי שעשה אותה תקתק אותה במהירות...

למעלה