מי היא הפונדקאית

../images/Emo41.gifמי היא הפונדקאית../images/Emo41.gif

אנסה לכתוב בקצרה מי היא הפונדקאית מנקודת ראייתי כמובן בדרך כלל ישנם כמה סוגים של נשים 1. האשה הנזקקת לכסף(שלדעתי זה די מסוכן כי אולי היא אפילו עד כמה שתרצה רגשית אינה יודעת למה היא נכנסת) 2. האשה שעברה משהו שלקח אותה לכיוון של פונדקאות(ואת זה אני אומרת מתוך נסיון אישי שלי ושל עוד אישה שאני מכירה שגם היא פונדקאית ועברה כמוני והרגישה מה שאני יספר כרגע) אז ככה לזה הגעתי לפני כמה שנים שאחותי עברה טיפולים וראיתי תסבל הרב שהיא עברה ואת השתוקקותה לילד מה שלי כאחותה היה קל לעשות אני אמא לשלושה ילדים הריונותי היו די מהירים וקלים ישבתי וצפיתי במשך כשנה וחצי בסבל של אחותי בזריקות בהפריות בכל הנסיות שווא וכאב לי מאוד.... כבר הייתי מוכנה נפשית לעשות לה ילד במידה והרופא יקבע כי היא לא יכולה לעשות ילד לעולם ושהיא צריכה פונדקאית(למרות שבארצנו זה לא חוקי פונדקאות במשפחה) אך למרבה המזל אחותי לבסוף נכנסה להריון כל כך שמחתי ונולדו לה שלושה ילדים מדהימים. מכאן המשכתי לחשוב והגעתי להחלטה שאני רוצה לשמש כאם פונדקאית לזוג אני לא יכולה להגדיר את עצמי כבחורה שנזקקת לכסף וחס ושלום אין שום לחץ כספי על חיי פשוט רציתי להרגיש את הסיפוק לעזור לזוג שאינו יכול לעשות את הדבר המופלא הזה ילד... כל כך מבינה את הסבל ואם לי זה קל אז למה לא לעזור. נכון שפה זה כבר כרוך בתשלום כי כך החוק מחייב במדינתיינו וכפי שאנו יודעים כל הריון יש בו סיכון אפילו הריון אישילכן הכסף הוא ביטחון לילדיי שלי באם יקרה לי משהו בהריון. בחרתי לעשות זאת לא באופן עצמאי עם זוג מכיוון שלא הייתי בקיעה בחוק ושנית לא רציתי להתרוצץ ולסדר את הדברים הכתובים וחוץ מזה שחששתי איזה זוג נמצא מאחורי הפרסומים בעיתון ומה אם יקרה משהו ומה אם אני לא מספיק בקיעה בחוק ומשהו יתפספס בהסכם לכן הייתי בטוחה שמשרד זה הכתובת הכי נכונה לי. פניתי למשרד ושם ענתה לי אישה שאלה שאלות בת כמה את האם יש לך ילדים את מודעת שעליך לעבור בדיקות רפואיות מקיפות ... לפתוח את חייך בפניינו לעבור בדיקה אצל פסיכולוגית קלינית להוציא תדפיס משטרתי שאת נקייה מרשום פלילי לדבר עם עורך דין ועוד..... הסכמתי להכל וכך נעשה הכל. השלב האחרון זה הוועדה בה אני יושבת מול עובדת סוציאלית ופסיכולוגית קלינית ועוד כמה רופאים שם שואלים המון שאלות מנסים ליצור עליך מצב לחץ לראות איך את מתמודדת עם זה.... כמובן שגם את זה עברתי.... ואז מגיע השלב האחרון שלב החתימה. אמורים לחכות שבועים וחצי מיום ראיון הפונדקאות עד להזמנת הוועדה לחתימת חוזה. עלי לציין שלחכות לוועדה זה היה הפרק זמן הכי רב בכל התהליך מלבד זאת הכל רץ מהר. זהו אני מקווה שספקתי ולו מעט מיידע מנקודת ראותי על עניין הפונדקאית. אם ישנם שאלות אשמח לענות כאן למי שירצה אני כאן תמיד שלכם דרדסית

ואני מקוה שלא הגזמתי בסיפורי ארוך../images/Emo134.gif

אני כמו סוללה שמדברת נטענת עוד ועוד.... בכל מקר התעוררתי באמצע הלילה הולכת לנוח אשמח אם אשמע תגובות למה שכתבתי דרדסית

מירבי*

New member
בוקר טוב דרדסית ../images/Emo42.gif

המסמך שכתבת חשוב ומועיל, אין לי ספק שהרבה פונדקאיות יפיקו ממנו תועלת, תודה על הנכונות שלך לשתף אותנו בפרטים, אין ספק שאת אישה אמיצה ומיוחדת. מאחלת לך בהצלחה עם זוג ההורים, שיקלט מהר ההריון ויגדל ויתפתח ובסופו תוכלי להעניק בשמחה תינוק בריא ושלם להורים שכל כך חיכו לו. תודה שאת כאן

למעלה