מפגש בספא באיזור השרון

קוואנט

New member
../images/Emo41.gifמפגש בספא באיזור השרון

איזה כיף לספר על אירוע נוסף באתר הספא הנהדר שבאיזור השרון: העמותה למורשת פנחס ברק ז"ל יחד עם העמותה הישראלית לנטוריזם מארגנת אירוע נוסף ומזמינה נטוריסטיות ונטוריסטים ביום חמישי 08.04.2010, החל משעה 19:00 ועד השעה 00:30 . (האתר נסגר בשעה 01:00) באתר הספא ישנו מתחם מקורה עם כמה בריכות ג'קוזי גדולות מחוממות בטמפרטורה של 36 מעלות, בריכה גדולה וחמה, סאונה פינית, סאונה רטובה ומקלחות חמות. לרעבים ולצמאים - בית הקפה יהיה פתוח בכל שעות האירוע. כמו תמיד, והפעם במיוחד, יש לשמור את מקום המפגש בסוד מוחלט ואין לפרסמו בשום מקום כולל בפורומים באינטרנט. ניתן לשכור לוקר (תא חפצים), מגבת או חלוק רחצה במחיר סמלי בדלפק הקבלה לספא. הכללים הידועים יתקיימו גם הפעם:
הכניסה לסאונה והישיבה בה, על מגבת אישית בלבד.
העישון אסור בתכלית האיסור בכל השטח המקורה, פינת עישון גדולה ורחבה נמצאת על כר הדשא תחת כיפת השמים.
השהייה בין המבנה המקורה לקופה הוא בלבוש או בחלוק רחצה. מחיר הכניסה: 50 ₪ לכל באי הקהילה, וניתן לשלם באירוע זה בלבד במזומן או באמצעות כל כרטיסי האשראי הישראלים. המעוניינים להגיע מתבקשים לאשר הגעה בדוא"ל: [email protected] אני כבר מעכשיו מתחיל להתרגש

TatyanaS

New member
האם עירום הוא חובה לכולם?

לצורך העניין -האם בני זוג של נטוריסטים, חייבים גם בעירום באירוע ספא? ואותו כנ"ל לגבי פסטיבל פשוט. האם גם שם כולם חייבים להיות עירומים? או שזו אופציה בלבד?

קוואנט

New member
אז ככה:

באירועים הסגורים, נהוג שבני זוג של נטוריסטים יכולים להישאר לבושים, אלא אם מוכרז אחרת (באירוע הזה לא הוכרז). בכל מקרה, לפחות אחד מבני הזוג חייב לקבל על עצמו את קוד הלבוש הסביבתי
עם זאת, להיות בעירום בבריכה זה תענוג לא קטן, ככה שאני לא מבין את בני הזוג הלבושים שמוותרים על זה כל כך בקלות
פסטיבל פשוט - המארגנים מכריזים מראש: "בפשוט העירום הוא זכות ולא חובה!". כל אחד יכול ללבוש מה שהוא רוצה, אם הוא רוצה, בלי קשר לבני זוג.

איזה כיף ../images/Emo13.gif

אני מקווה שהאירוע יהיה מוצלח ורב משתתפים - ודי אופטימי בזכות המחיר הסביר.

קוואנט

New member
זה יכול להיות מאוד משמח ../images/Emo13.gif

איפה ניפגש שם? ומתי? יש לך רעיונות?

אפשר

להעביר טלפון במסר לכל מי שאישר הגעה וקיבל מספר, ולקבוע לדוגמא ברחבה שליד הבריכה אבל זה צריך להיות מסודר, עם טלפונים...

israeli massage

New member
רעיון מצויין

אבל אפשר גם להחליף טלפונים דרך המייל ולקבוע מראש ולתאם גם נסיעה משותפת

dafna2th

New member
אני מתכוונת להגיע

אשמח לפגוש אנשים הכותבים כאן. אמנם אני ותיקה בפורומים, אך לא מכירה הרבה אנשים.

israeli massage

New member
../images/Emo73.gifאשמח לעזור בטרמפ מתל אביב

יוצא מאזור רמת אביב, צהלה נאות אפקה. אשמח לאסוף מי שזקוק\ה להסעה.
אפשר ליצור איתי קשר מכאן או להשאיר טלפון
במייל שלי חג שמח שמיל

israeli massage

New member
../images/Emo6.gifאולי אתם מעדיפים ...........

כךךךךךךךךךךךך או כךךךךךךךךך סתם לשם הבידור חג שמח

נו מה קורה?

יש מפגש? כל כך מחכה ליום חמישי אני עובדת כמו מטורפת וצריכה את הפינוק של הבריכות + הג'קוזי הענק!!!

giora10

New member
נטוריסטית גאה...האם נרשמת לאירוע../images/Emo35.gif

ויש לך קוד כניסה... אם עדיין לא עישת זאת מלאי את הפרטים במייל ששלחו לך והצטיידי בקוד הכניסה. ללא קוד כניסה לא תוכלי להיכנס לאירוע. במקרה של בעיה טכנית ניתן לפנות אלי בתיבה האישית או לוועד העמותה במייל.

קוואנט

New member
אני לא יודע לגבי מפגש מסודר...

אבל אני אהיה בסביבות שעה 21:00, ואחלק מאפים קטנים ומתוקים מתוצרת התנור שלי
אני לא יודע אם תזהו אותי ("לובש חולצת פולו אדומה" זה קצת בעיה באירועים הללו), אבל להיות היחיד עם מגש עוגיות ביד - זה סימן זיהוי לא רע

למעלה