מפגש בריכה בתוספת אסיפת עמותה

קוואנט

New member
../images/Emo41.gifמפגש בריכה בתוספת אסיפת עמותה

ביום שבת הבא, 5.12.2009, בין השעות 17:00-20:00, תתקיים אסיפה של העמותה הישראלית לנטוריזם בבריכה באיזור המרכז. לאחר האסיפה - הבגדים יוסרו ויתחיל מפגש בריכה כמיטב המסורת, משעה 20:00 ועד לאחר חצות. המחירים: 50 ש"ח לחברי העמותה, 70 ש"ח לעירומיסטים כלליים, ו-60 ש"ח לערומיסטים מתחת לגיל 30. נתראה במפגש !

giora10

New member
התחלת הדרך...מתי ניראה אותך איתנו../images/Emo35.gif

אחרי האספה יתקיים מפגש נטוריסטי בספא מרכז בסמוך עד חצות. מי שמגיע לאספה אלה הם חברי העמותה שאני מניח שיבחרו לשהות בבגדים, אך זה בחירה ואינו חובה. מי שיחפוץ לשהות בעירום יוכל. ומתי ניראה אותך במחוזותנו

יום אחד מן הסתם תראה אותי

או שאולי כבר ראית, לפשוט אני מגיעה באופן קבוע, בנוה מדבר הייתי רק פעם אחת, כי קבעתי עם חברים טובים להפגש שם - אם אני לא טועה פגשתי אותך שם והמפגשים כרגע קצת בעייתיים בשבילי מכל מיני סיבות לוגיסטיות ומשפחתיות.

קוואנט

New member
אם זה היה תלוי בי...

האסיפה היתה בעירום. לצערי, באסיפות שהייתי בהן השנתיים האחרונות היו לבושות למדי

giora10

New member
ישיבות בנושאים נטוריסטים בארה"ב בעירום...../images/Emo41.gif

בארה"ב זה קיים, אצלנו בארץ עדיין לא. אך מה אני מבין בנושא....

באם לא היית שם עדיין

במקום יש ג'קוזי ענק שהוא כיף בפני עצמו. אז גם אם האסיפה תהיה בבגדים (לא שאני רואה סיבה לכך...), לאחר מכן תוכלי להתענג בג'קוזי עם כולם חופשייה מכל כסות מיותרת

aviram831

New member
המפגש במוצא"ש הבא

היכן מתקיים המפגש במוצא"ש הבא בתאריך 5.12.2009 אני מעוניין להגיע למפגש הזה ולחבות את המסורת הזאת בארץ קשה לחבות מחכה לתשובה אבירם מייל [email protected]

קוביקו68

New member
אהלן אבירם

ברוך הבא :) בכדי להגיע לארוע עליך להרשם תחילה אצל ועד העמותה. תוכל לפנות אליהם בפורום " עמותה ישראלית לנטוריזם " אשר באתר הייד פארק. קישור ישיר לפורום תוכל למצוא בחתימה שלי בתחתית ההודעה.

aviram831

New member
הרשמה בוצע

נרשמתי כבר להייד פארק מה השלב הבא אשמח לקבל תשובה בהקדמם זה מבאס אותי קצת לא להשתתף כבר בארועים בתודה אבירם...

למעלה