מצעדים

../images/Emo41.gifמצעדים../images/Emo41.gif

עוד מישהו שם לב להרגל המגונה, לשנות את המצעדים בכל יום? ובכן, לא פעם נתקלתם בכך שהשיר האהוב עליכם במקום הראשון במצעד הרוק. מחר בבוקר, אתם רואים שהשיר שלכם עף למקום 3, ויום לאחר מכן הוא חוזר למקום ראשון. ההרגל המגונה הזה של MTV2 אינו מוסבר. אף ערוץ MTV לא משתמש בהרגל הזה, לשנות מצעד פעם ביום. מה ההמלצה? לצפות במצעדים בערב שישי. המצעדים בערב שישי הם סיכום של כל המצעדים. ז"א ממוצע המקומות של כל שיר בכל יום. אפרופו מצעדים, מהו המצעד האהוב עליכם? אני מאוד נהנה ממצעד הרוק. להבדיל מהמצעד האינטראבטיבי (ראד צ'ארט באטון) ו-NME, במצעד הרוק כולם מקבלים הזדמנות. גם אם יכנסו למקום 10 ויצאו. דעתכם ?

HarlequinGirl

New member
זה לא כזה נורא ../images/Emo12.gif

סה"כ מכניסים לשם שירים חדשים כל פעם או משו לפעמים הם גם שמים שירים ממש ישנים במצעד וזה מוזר. ואני הכי אוהבת את מצעד הרוק

אמ../images/Emo55.gif

אני אוהבת את כל המצעדים. ^^ ולא, זה דווקא נחמד שזה משתנה כל יום. יש הזדמנות להכיר יותר שירים. וגם ככה או ככה אין שינוי דרסטי מיום ליום. אולי שיר אחד נוסף, או שיר אחד יוצא, אבל לא משהו גדול..

GoldenBabe

New member
רד בוטום צ'ארט../images/Emo109.gif

אני הכי אוהבת, לאדעת למה ^^. עזוב את ההרגל המגונה שלהם לשנות את המצעד כל יום, הם פתאום תוקעים שם פאניק שזה קליפ מלפני שנה ופרמור שזה גם נורא ישן! מה הקשר?! למה קליפ שיצא לפני שנה עדיין משודר?
[אבל היי אני לא מתלוננת!] אבל זה שהם משנים באמת די מעצבן :/ וגם יש להם חוסר בתוכניות אז כל חודש משודר פחות או יותר אותו דבר X__X. אותם טייקאוברים, אותו "דיי און א טור וויד..", אותן הופעות חיות "לייב" גם כן, אותן הכנות של קליפים. די! תחדשו באמאשלכם!

NME....

אני הכי אוהב את הNME... פשוט יש שם את סוג הלהקות שאני הכי אוהב. כמו מיוז, אואזיס וארקטיק. אחרי זה את מצעד הרוק ורק בסוף את הרד צ'ארט באטון - איפה שאתה יכול למצוא יותר מוזיקה אלקטרונית.. שלזה אני לרוב לא כלכך מתחבר

Luna Sphere

New member
גם אני עם הNME

ואני בדר"כ לא סובלת את מצעד הרוק, לפחות את רובו.

sha na na revol

New member
בלע,

קחו את מצעד הNME ותביאו לי במקום זה אספקה סדירה של הגליונות לארץ.
ו... אני אף פעם לא שם לב למצעדים, זה כאב-ראש אוניברסלי כמו חדשות על משפטים של פיט.

LIly845

Well-known member
../images/Emo45.gif גם אני מעדיפה את הNME

זה המצעד שהכיר לי הרבה מאוד להקות חדשות.

lestatgirl

New member
אני לא מתה על הרוק טופ טן

אבל חוצמזה אני דיי בסבבה עם שאר המצעדים והתוכניות..חבל רק שאנחנו לא יכולים להצביע לרד צ'ארט ולשלוח אסאמאסים לTXT DRUGD וכו' אבל כמובן שאין על NME צ'ארט במיוחד בימי שני של הוט ניו וואנס

עזבי את זה../images/Emo223.gif

מה הקטע לשים עדיין את אי ורייט סינס של פאניק במצעדים אחרי שהם הוציאו עוד שני קליפים מאז [שגם היו במצעדים] וגם את דאנס דאנס יצא לי לראות לא ממזמן באיזה מצעד וממ.. אני לא מבדילה כל כך בין המצעדים.. אבל אני אוהבת את כולם

orw93

New member
רוק טופ 10../images/Emo205.gif

אחר כך את הרד בוטון צ'ארט ואחר כך NME שאותו אני כמעט בכלל לא אוהבת. לא אוהבת את המוזיקה ששמים שם חוץ משיר או 2 שיש לפעמים.

Michalush MI

New member
../images/Emo141.gifרק טופ 10../images/Emo70.gif 30stm היו הרגע

מקום 7 וכולי אושר
סופסוף מכירים אותם באירופה:]

Michalush MI

New member
../images/Emo141.gif../images/Emo99.gif..אכן ג'ראד ליטו שווה

כל רגע שמסתכלים עליו....
היא רואה אותם עכשיו באנגליה?!..בונא הלוואי ואני אהיה בהופעה שלהם. השירים שלהם פשוט מדהימים לפי דעתי

למעלה