נושא המלצות

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

On23

New member
../images/Emo41.gif נושא המלצות

אם ברצונכם להמליץ על מקוםלבילוי/סרט/להקה/אלבום/שיר או כל דבר נחמד, זה המקום.

I am Cornholio

New member
אני אהיה נחמדה ואמליץ על דבר אחד

מכל קטגוריה..
מקום בילוי: ממממ, לכו למועדוני רוק, ותשתוללו כמו מטורפים!!! זה כיף כל כך!! סרט: הסרט "רקוויאם לחלום" כמובן... וסדרת סרטי סר הטבעות.. וכל סרט של ג'וני דפ (במיוחד "פחד ותיעוב בלאס וגאס"
) או ג'ים קארי! להקה: רד הוט צ'ילי פפרס
... מממ פינק פלויד כמובן... אלבום: Red Hot Chili Peppers - Stedium Arcadium
שיר: מממ... היא רק בת 18 של רד הוט צ'ילי פפרס..
כל דבר נחמד
:
פינקי והמוח

cold metal ass

New member
גם אני גם אני !!

מקום בילוי: פיגאל באשדוד , מוזיקה טובה .. אווריה מעולה והוא של אחי , אז אני קצת משוחדת. סרט: מדגסקר , ראיתי אותו שלשום ,אני אומרת לכם סרטי אנימציה זה הדבר הכי טוב שהקולנוע הביא לנו , אהה ושון פן כמובן. להקה:דייר סטרייט , אני מוקסמת מהם . אלבום: LOST DOGS -PJ שיר:יש יותר מידי . איפה אני אתחיל ..טוב שיהיה : GUNS AND ROSS- CIVIL WAR . כל דבר נחמד :ביסלי ברביקיו

I am Cornholio

New member
הווווווו../images/Emo99.gif פיגאל!

אני אוהבת גם את הפריינדס... יצא לך להיות שם?

הוד11

New member
יאללה המלצות

אז על מקום לבילוי אין לי אבל אם כבר אז חוף הים סרט- המלצה חמה מאוד על סרטו של הגאון הכי גדול של הקולנוע ספייק לי אני ממליץ על סרטו השעה ה25 בכיכובו של אדוארד נורטון המעולה. להקה- פרל ג'אם אלא מה אלבום- אני ממליץ בחום רב על האלבום נשיקה לדוד של טיפקס פשוט אלבום מצויין שיר- FIGHT REBBALE SUN של קולולוש שיר מעולה

The Miller

New member
diablo

לכו למסעדה בשם "דיאבלו" תראו את משימה בלתי אפשרית III, מפתיע לטובה.. my morning jacket eels - blinking lights and other revelations muse - supermassive black hole, שיר נחמד..

Dead Scene

New member
עחק

מקום בילוי: הבית של הסושי שלי סרט: ברזיל להקה: סאונדגארדן אלבום: Pixies - Surfer Rosa שיר: מממ... Melvins - Going Blind כל דבר נחמד: צמחונות

On23

New member
../images/Emo41.gif המלצותיי

סרט: "עיר שמנה". ראיתי היום ב-YES 4. סרט מעולה, משדרים אותו המון ב-יס 4 אז כדאי לכם לתפוס פעם אחת. להקה: כ"כ סוניק יות'! אלבום: "זמן סוכר" של איפה הילד... אלבום מופתי. שיר: Becuz ו-Reena (מתוך האלבום החדש) של סוניק יות'.

הוד11

New member
דווקא אותו לא כלכך אהבתי

הכי יפה שם זה נפלת חזק ואחד אלוהים וגם השמייםפ הגבול מעולה

On23

New member
../images/Emo41.gif עוד המלצות לשירים:

RHCP- Sir Psycho Sexy שיר ענק
Madness- Swan Lake Gang Of Four- Ether אביתר בנאי וקורין אלאל- כשזה עמוק. מומלצים בחום...

J92

New member
../images/Emo54.gif :]

מקום בילוי: הופעות ופסטיבלים..הכי נהנת שם..לכו לניצנים.. היה חבל''ז שנה שעברה..בעצם זה תלוי עם מי הולכים.. נו שוין,הופעות וזהו סרט:לידה זה סרט חזק אלבום:כנסיית השכל-הדיסק הצהוב

למעלה