נושא המלצות

• פותח הנושא On23
  • פורסם בתאריך

J92

New member
../images/Emo54.gifכן נו שיהיה

כתבתי את זה ב2 בלילה...באמאשלך.

טוב, שעה כזאת...

נמליץ על מה לראות בשעות שכאלה: סטנדאפ של ג'ורג' קרלין (יש לו 2 הופעות מפורסמות, אחת מ 77, ואחת מהשנים האחרונות. שניהם מעולות), סטנדאפ של לוויס בלאק (הוא אחד הגדולים), ובשביל הנוסטלגיה, Life Of Brian (אני כבר איזה שבוע בגל מונטי פייטון עצבני
) ומוזיקה אני ממליץ על 3 דיסקים שיצאו בזמן האחרון (חוץ מפרל ג'ם וצ'ילי פפרס שזה קצת נדוש לרשום אותם אפילו
): Dirty Pretty Things - Waterloo To Anywhere The Raconteurs - Broken Boy Soldier Be Your Own PET - Be Your Own PET

everynormal

New member
חוץ מהיופי של אדי בסינגלס

אין הרבה מה לחפש שם. רק ההופעות של אליס אין צ'יינס סאונדגרדן אדי וסטון עושות את הסרט הזה. סרט נחמד ולא יותר מזה.

Dead Scene

New member
דווקא סרט טוב

(קמרון קרואו אחלה במאי, מומלץ גם לראות את "כמעט מפורסמים".) זאת הקומדיה הרומנטית היחידה שאני מסוגלת לראות בלי להקיא על עצמי. ואני גם אוהבת איך שהיא מייצגת את התקופה. עושה חשק לחזור אחורה בזמן.

pixyled

New member
הוא במאי אדיר..

והפסקולים בהתאם. כמעט מפורסמים באמת משובח... דיי אוטוביוגרפי, אבל זה חלק מהיופי שלו.

Dead Scene

New member
כן. כמעט מפורסמים זה אחד הסרטים

שאני הכי אוהבת :) והוא בהחלט מעולה בבחירת פסקולים רואים שהבנאדם אוהב מוזיקה

everynormal

New member
הוא גם ביים את ג'רי מגוויר

שג'רי קנטרל משחק שם מוכר באיזו חנות.

Jagged chaos

New member
המלצה דיסק ../images/Emo168.gif-

נסו את הדיסק היחיד של ג'רי קנטרל (Jerry Cantrell). נקרא Boggy Depot, שוחרר ב-1998. הבנאדם הוא הגיטריסט/יוצר/כותב/המוח מאוחרי.. אליס אין צ'יינז. גארנג'-סיאטל-מלודי חורפי, הפקה אלטרנטיבית פרפקציוניסטית מבריקה. אם אהבתם את Oceans של פרל, Heaven beside you של אליז ו-come as you are של נירוונה - חפשו את הדיסק הזה. פייבוריטים: Between Settling down Breaks my back Jesus hands Satisfy Cold piece

הוד11

New member
יודעת מה, אני אנסה באמת את הדיסק

הטקסטים והלחנים של קנטראל במסגרת אליס הם גאוניים וגם יכולות הגיטרה שלו מרשימות אז אין סיבה שכסולן הוא לא יהיה טוב

Jagged chaos

New member
ואני עוד שמתי תמונה... ../images/Emo122.gif

ואתה הראשון שחושב שאני נראה כמו אישה,DUDE

הוד11

New member
לא, תבין, זה לא ככה

נכנסתי לפה לפני שנכנסתי לראות את התמונה שלך בשרשור היכרות

nany12

New member
מממ

סרט: אפקט הפרפר להקה: פרל ג'אם. חחח סתם Soundgarden אלבום: Badmotorfinger, Superunknown שיר: בערך כל מה שבאלבומים הנ"ל

like suicide, יו מין?

סאונדגרדן גדולים, שני האלבומים הטובים שלהם אלו superunknown וdown on the upside

Dead Scene

New member
Badmotorfinger וDown on the upside

אוהבת את Superunknown אבל מכל האלבומים שלהם הוא אחרון אצלי. האלבומים הראשונים שלהם מעולים גם, מומלץ

למעלה