נחנך מפעל הרכבת הקרונות

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifנחנך מפעל הרכבת הקרונות../images/Emo41.gif

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

ברמת"א בבאר שבע. ממש לפני דקות מספר חזרתי מטקס הפתיחה של ההאנגר החדש ברמת"א. יש המון תמונות והן יפורסמו ביום חמישי בלילה. כמוכן במהלך מוצ"ש תיפתח תחנת באר שבע האוניברסיטה והרכבת הראשונה תצא מתחנה זו. ביום שישי תעצור הרכבת האחרונה בתחנת באר שבע צפון... פיסת היסטוריה למתעדים.

arielguelman

New member
מזל טוב לבאר שבע ולתושביה../images/Emo50.gif

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

ברמת"א בבאר שבע. ממש לפני דקות מספר חזרתי מטקס הפתיחה של ההאנגר החדש ברמת"א. יש המון תמונות והן יפורסמו ביום חמישי בלילה. כמוכן במהלך מוצ"ש תיפתח תחנת באר שבע האוניברסיטה והרכבת הראשונה תצא מתחנה זו. ביום שישי תעצור הרכבת האחרונה בתחנת באר שבע צפון... פיסת היסטוריה למתעדים.
מזל טוב לבאר שבע ולתושביה

על תחנת באר שבע האוניברסיטה

olli3

New member
מנהל
התחנה כולה מעבירה מיקום ב 100 מטר

מזל טוב לבאר שבע ולתושביה

על תחנת באר שבע האוניברסיטה
התחנה כולה מעבירה מיקום ב 100 מטר
זה לא שאף פעם לא הייתה תחנה באזור התחנה קיימת משנות השישים רק החליטו לקרב אותה לאוניברסיטה

omer87

New member
מזל טוב!!!!

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

מזל טוב!!!!
מקווה שמהמפעל יצאו הרבה הרבה הרבה הרבה יותר קרונות ממה שמצפים!!! יש תמונות מבאר שבע החדשה??? קצת פיפספתי לאחרונה??
השאלה שלי היא אם עלו לפורום??

fireman

New member
בשישי שבת אני הולך להתנחל בשתי

מזל טוב!!!!
מקווה שמהמפעל יצאו הרבה הרבה הרבה הרבה יותר קרונות ממה שמצפים!!! יש תמונות מבאר שבע החדשה??? קצת פיפספתי לאחרונה??
השאלה שלי היא אם עלו לפורום??
בשישי שבת אני הולך להתנחל בשתי
התחנות, כבר הגשתי בקשת אישור לצילומים בכל המתחם בלי הפרעה.

levikon

New member
תיהיה לי בריא אתה והעיר שלך../images/Emo178.gif

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

תיהיה לי בריא אתה והעיר שלך

למה הכל אצלכם מפוזר??? עיריה במקום אחד, תשלומים לעיריה בכלל בקצה השני של העיר. והרמזורים להולכי רגל.. מה שם בעיריה חושבים? שכולנו אצניות מזרח גרמניות על סטרואידים?? אתה מגיע לשליש מעבר וכבר האור אדום שוב.

OMER G17

New member
איזה מרגש....

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

איזה מרגש....
ומתי אמרנו מתחיל לפעול הקו הלא אטרקטיבי לדימונה?

omer87

New member
הרכבת לדימונה תכנס בעוד מספר דקות

חחח...כן אה זה האלוהים בדרום...
לרציף מספר 1.......... הודעה לציבור הנוסעים, אבדה הרכבת לדימונה, המוצא הישר מתבקש להחזירה לתחנת המשטרה הקרובה!!!

בועז ל

New member
../images/Emo6.gif נמצאה הרכבת האבודה !

לרציף מספר 1.......... הודעה לציבור הנוסעים, אבדה הרכבת לדימונה, המוצא הישר מתבקש להחזירה לתחנת המשטרה הקרובה!!!
נמצאה הרכבת האבודה !
מדשדשת דרכה במעלה נחל שורק...

fireman

New member
../images/Emo41.gifנסיעה אחרונה וראשונה למעוניינים

נחנך מפעל הרכבת הקרונות

נסיעה אחרונה וראשונה למעוניינים
רכבות אחרונות - באר שבע צפון אחרונה שיוצאת - 23/9/2005 12:45 אחרונה שנכנסת - 23/9/2005 13:16 רכבות ראשונות באר שבע האוניברסיטה ראשונה שיוצאת - 24/9/2005 21:21 ראשונה שנכנסת - 24/9/2005 23:28

omer87

New member
יש מצב......

נסיעה אחרונה וראשונה למעוניינים
רכבות אחרונות - באר שבע צפון אחרונה שיוצאת - 23/9/2005 12:45 אחרונה שנכנסת - 23/9/2005 13:16 רכבות ראשונות באר שבע האוניברסיטה ראשונה שיוצאת - 24/9/2005 21:21 ראשונה שנכנסת - 24/9/2005 23:28
יש מצב......
לגבי נסיעה אחרונה!!!! הבעיה היא שאין לי כח לעלות על מדים לצורך האירוע....

מצב
הנושא נעול.
למעלה