נטע גרטי

0miss love0

New member
../images/Emo41.gifנטע גרטי../images/Emo41.gif

אושרת,אני מקווה שזה בסדר שפתחתי הודעה חדשה. בגלל שאני מאוד מעריכה את השחקנית נטע גרטי, קוקי ב"הבורר", והיא אחת הסיבות שאני רואה את התוכניות הזאת-החלטתי לעשות מן ספיישל קטן שכזה- מידע עלייה ותמונות. לכל מי שיש עוד מידע ותמונות-מוזמן להוסיף:] תהנו
סיון:]

0miss love0

New member
../images/Emo42.gifמידע על נטע גרטי../images/Emo42.gif

נטע גרטי (נולדה ב-20 במרץ 1980), שחקנית ישראלית. נשואה לזמר פיטר רוט. גרטי החלה את לימודי המשחק בבית הספר התיכון שבגדרה, במגמת התיאטרון של בית הספר. לאחר מכן למדה בסטודיו למשחק ניסן נתיב בתל אביב, ובסטודיו למשחק של לי שטרסברג בניו יורק. שיחקה את תפקיד נטשה במחזה "בשפל", את קליאופטרה במחזה "המתאבד", את מרת אפס ושרדלו במחזה "המכונה", את צוויצי במחזה "קרום", את ג'ולינלה במחזה "שבת ראשון ושני". ובתיאטרון הקאמרי את תפקיד אופליה בהצגה המלט, ואת קורדליה בהצגה המלך ליר של שייקספיר. בסרט הקולנוע הישראלי "סוף העולם שמאלה"(המעולה
) שיחקה גרטי בתפקיד הראשי, את ניקול שושן. כמו כן השתתפה בסדרות הטלוויזיה הישראליות "תיק סגור" (בתפקיד גלית), "החבר'ה הטובים" (בתפקיד לי) ובסדרות "בסימן ונוס" ו"הבורר" של HOT. *לקוח מויקיפדיה*

LeeKo

New member
גמאני במגמת תיאטרון בגדרה!

היא מדהימה!מדהימה מדהימה!

0miss love0

New member
../images/Emo42.gif

מתוך תערוכת צילומי העירום הנשי "מחוסמת" של הצלמת איריס נשר עלתה לתצוגה ביום שישי.

0miss love0

New member
../images/Emo42.gif

"סוף העולם שמאלה" בימוי: אבי נשר הפקה: סמואל חדידה ואבי נשר תסריט: אבי נשר ושרה עדן

0miss love0

New member
../images/Emo42.gifהדמות של נטע גרטי בסוף העולם שמאלה../images/Emo42.gif

הסרט הדרמטי מתאר את המציאות החברתית של אנשי עיירת עולים חדשים ישראלית בנגב בסוף שנות השישים, דרך סיפור חברותן של שתי נערות, שרה טלקר (לירז צ'רכי), עולה חדשה מהודו, וניקול שושן (נטע גרטי), בת להורים יוצאי מרוקו. סיפור החברות מתחיל כאשר משפחת עולים מהודו, אליה שייכת שרה, מחליטה להתאכלס בעיירת העולים, שרובה מאוכלסת בעולי מרוקו קשי יום. ניקול היא מרוקאית, ממשפחה מרוקאית גאה. במה המשפחה גאה? בתרבות הצרפתית ממנה באו, כמובן. למרות היחס העוין של משפחתה לשכנים החדשים בבניין ממול, ניקול דווקא נמשכת ליצור איתם קשר ובמיוחד עם שרה(לירז צ'רכי) ניקול היא נערה עם הרבה רצונות, כמיהות, תשוקות. המורה החדש, שהגיע מתל אביב, מוצא חן בעיניה, והיא מנסה למשוך את תשומת ליבו.

למעלה