סגירת הפורום

../images/Emo41.gif סגירת הפורום

לאור מיעוט הפעילות בחודשים האחרונים, אנו נאלצים לסגור את הפורום בשלב זה. אנו מודים למנהלת הפורום, Dark faith על תרומתה לפורום לאורך השנים ועל השקעתה בו, ומאחלים לה הצלחה רבה בהמשך.
כמו כן, אנו מעוניינים להודות לכם, הגולשים, על שלקחתם חלק בפעילות הפורום, ואנו מתכבדים להזמין אתכם לגלוש בשאר הפורומים באתר. המשך גלישה נעימה תפוז
אנשים

לאאאאאאאאא !!!!!! ../images/Emo7.gif

נו באמת לא יהיה לי איפה לחפור לאנשים בשכל !!!!!!!!!! אווווווו הזוועה !!!!!! מה אני אעשה עכשיו ?! ?! ?! נו צריך למצוא פורום חדש, מקסימום אני אומר נקים קומונה קטנה ואינטימית !!!

spake

New member
לא נראה לי

לא נראה לי שבכלל מישו יקרא את ההודעה הזו.......

MS6

New member
חבל...

הפורום הזה ידע ימים ממש יפים, לפני 3 וחצי שנים בערך כתבו בו ממש הרבה אנשים ואני זוכר תקופות שבשבוע התמלאו כבר 2 דפים... אין ספק שהגיוס הוא האויב הגדול ביותר של הפורום, אין כותבים צעירים שהמשיכו את הכתיבה כאן ולאט לאט הוא נעלם... חבל.

MS6

New member
מצאתי את ההודעה הראשונה שלי

אי פעם בפורום... שם התייחסתי לתנועה השולית הזאת של השמאלנים האלה, נו אלה שיש להם בעיה עם כל הקטע של הדם של הילדים הפלסטינים במצות (צמחונים ארורים) הנוער העובד...

Dark faith

New member
היו לנו באמת זמנים יפים בפורום,

והיו ניסיונות שמישהו ייקח את הניהול ממני בגלל נסיבות צה"ל למיניהם
אבל לצערי זה לא יצא לפועל- ואני לא מסוגלת להשקיע בפורום- שחייב השקעה מהיותו מקומי וחוסר עצום בגולשים, נאלצתי לוותר ולהרים ידיים. דרך הפורום הכרתי ידידים קרובים מאוד- שהפכו לחברים מדהימים....(משה חייבים לארגן על האש! אני אוכלת את הטופו).... תזכרו שאני אוהבת אותכם מאוד מאוד!!!!!!!!

למעלה