סיכום העונה הראשונה של עספור

../images/Emo41.gif סיכום העונה הראשונה של עספור ../images/Emo41.gif

החלטתי לעשות את זה טיפה יותר רציני כי יש כבוד!!!
ציטוט העונה:
הדמות שהכי אהבתה:
הדמות שהכי שנאתה:
הדמות המשנית אהובה עליך ביותר:
סצינת העונה:
איך שמעתם על הסדרה עספור?
מנויים ליס או להוט?
כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש?
אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק?
קראתם ספויילרים באיטרנט?
עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח?
זה או זה:
ניוטון או קצר?
סרגוסטי או קובי?
תבור או סיוון?
זוטא או ניוטון?
הזוג הכי שווה:
שרשרו את האיקון
למי שלדעתכם הזוג הכי שווה.
שיר ומוטי-
יולי ואיתי-
קצר וניטון-
זוטא והלוטו-
איציק וג'ולייט-
בכיתם בפרק האחרון?
אהבתם את הפרק או התאכזבתם?
רוצים עונה שנייה?
לסיום תעלו לפה את תמונת העונה שהכי אהבתם!!!
עס
ור

עונה!

ציטוט העונה: אחווות אחוות הדמות שהכי אהבתה: ניוטון הדמות שהכי שנאתה: עמית ללא ספק!!! הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: תבור.. סצינת העונה: זה עם הדלק, ואום אל פאחם. איך שמעתם על הסדרה עספור? ראיתי פרומו בהוט3 מנויים ליס או להוט? הוטטטטט כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? אמרתי לעצמי.. אהה עוד זהבי פשש.. טוב נראה פרק 1 נראה מה זה.. :] אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? ברורר אבל חסמו אותי :( קראתם ספויילרים באיטרנט? לצערי כן.. קשה לעמוד בפיתוי עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? עספור דאאא זה או זה: ניוטון או קצר? ניוטון סרגוסטי או קובי? קובי .. שחקן עעעענק!!! תבור או סיוון? תבורר זוטא או ניוטון? ואיי.. זהה קשה.. אבל ניוטון הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט-
בכיתם בפרק האחרון? כן :] אהבתם את הפרק או התאכזבתם? אהבתיייי.. למרות הספויילרים. רוצים עונה שנייה? ברוררררררררר לסיום תעלו לפה את תמונת העונה שהכי אהבתם!!! תמונה שהכנתי.. מילון עספור :]

עונה

ציטוט העונה:כל מיני פתגמים הזויים שניוטון ממציא הדמות שהכי אהבתה:מוטי וג'ולייט הדמות שהכי שנאתה:עמית הדמות המשנית אהובה עליך ביותר:איתי סצינת העונה:הטבעת,מוטי מציע אירוסים לשיר והשריפה של איציק איך שמעתם על הסדרה עספור?חברה מנויים ליס או להוט?יס כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש?שכמה סמים אפשר לעשן אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק?לא קראתם ספויילרים באיטרנט?כן עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח?עספור.יותר קליקה וכייפית זה או זה: ניוטון או קצר?קצר סרגוסטי או קובי?קובי תבור או סיוון?תבור זוטא או ניוטון?ניוטון הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט-
בכיתם בפרק האחרון?ברור אהבתם את הפרק או התאכזבתם?אהבתי רוצים עונה שנייה?יסססססס

iritki

New member
ממשיכה

ציטוט העונה:כמו קודם " לא יודע מי זה ראוטר אבל אם הוא עושה לך ביות אני מכיר אנשים" הדמות שהכי אהבת: מוטי הדמות שהכי שנאת:יולי, היא פשוט מעצבנת הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: סיון סצינת העונה:כאמור "תדליק תדליק" איך שמעתם על הסדרה עספור? פרומואים של הוט מנויים ליס או להוט? הוט קראתם ספויילרים באיטרנט? לא עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? לא רואה הבורר זה או זה: ניוטון או קצר? ניטון סרגוסטי או קובי? קובי תבור או סיוון? סיוון זוטא או ניוטון?זוטא הזוג הכי שווה: קצר וניטון בכיתם בפרק האחרון? לא אהבתם את הפרק או התאכזבתם? היה דיי צפוי, לפחות רוב הדברים. רוצים עונה שנייה? ויפה שעה אחת קודם

coullette

New member
עונה

ציטוט העונה: "עולם ורוד רואים רק דרך עיניים אדומות" הדמות שהכי אהבתה: איציק,מוטי,שיר,קצר,סיוון הדמות שהכי שנאתה: עמית הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: אמא של מוטי סצינת העונה: כל סצינה עם איציק... איך שמעתם על הסדרה עספור? מישהו שאני אפילו לא מכירה שראיתי אותו באיזו מסיבה אמר לי שיש איזו סדרה חדשה שהיא ממש להיט וקוראים לה עספור ושכדאי לי לראות. ואז אמרתי למה לא..ראיתי את הפרק הראשון והשאר היסטוריה מנויים ליס או להוט? הוט כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? כלום אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? כן קראתם ספויילרים באיטרנט? אפשר שלא? אתה רק פותח את העיניים אתה רואה מליון ספויילרים עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? לא ראיתי הבורר זה או זה: ניוטון או קצר? קצר סרגוסטי או קובי? קובי תבור או סיוון? סיוון זוטא או ניוטון? זוטא הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט-
בארורררר שאיציק וג'ולייט הכי שווים בכיתם בפרק האחרון? לא אהבתם את הפרק או התאכזבתם? היה נחמד אבל צפוי רוצים עונה שנייה? ברור!

free orange

New member
../images/Emo158.gif../images/Emo173.gif../images/Emo172.gif

ציטוט העונה: ההברקות של ניוטון.. נגיד שהוא קורא לדוד מי-חם הדמות שהכי אהבת: קצר
הדמות שהכי שנאת: מוטי עצבן אותי, כל פעם יש איזה ריב והוא הבחור הטוב שצפריד ומביא את הרעיון הטוב, חלאס זה לא אמין! הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: זוטא סצינת העונה: בקיוסק שהם מעודדים את אום אל פאחם איך שמעתם על הסדרה עספור? אחד מהלימודים שלי פשוט חפררר על זה לכולם!!!!!11 עד שהתחלתי לראות בגללו
מנויים ליס או להוט? הוט כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? מה יש בזה שכל החברים שלי מכורים ואפילו אמא שלי וכל החברים שלה ורואים 10-15 פרקים רצוף?!?!?!!? אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? לא קראתם ספויילרים באיטרנט? לא עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? לא ראיתי הבורר אבל נעמי כפית הזאת מלכה זה או זה: ניוטון או קצר? קצררר סרגוסטי או קובי? מפרום או טופו? תבור או סיוון? תאאבור!!
זוטא או ניוטון? קשה.. זוטא. הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- ברוררררר
זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט- בכיתם בפרק האחרון? חח באף פרק אהבתם את הפרק או התאכזבתם? אהבתי את הקטע שחוזרים אחורה בזמן ומראים דברים שלא ידענו, אני מתה שעושים את זה :) רוצים עונה שנייה? לא, טלויזיה זה חרא
לסיום תעלו לפה את תמונת העונה שהכי אהבתם!!!

עונה ../images/Emo13.gif

ציטוט העונה: "גיבור צאי מפה ימגעילה"
הדמות שהכי אהבתה: איציק! הדמות שהכי שנאתה: עמית הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: נראה לי איתי .. בהתחלה לא סבלתי אותו אבל בהמשך הוא ניהיה בסדר .. במיוחד אחרי שבזכותו איציק חי :) סצינת העונה: וואי היו מלא .. התדליק , האוטו של איציק שנשרף .. כמוטי הוצי את הטבעת .. איך שמעתם על הסדרה עספור? ראיתי פרומואים .. מחברים.. ותכלס בכל חור שומעים עליה
מנויים ליס או להוט? הוט כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? לא הבנתי מזה אומר עספור אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? כן קראתם ספויילרים באיטרנט? ניסיתי להימנע אבל כשיש פייסבוק אי אפשר כל כך
עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? קשה.. אבל עספור
זה או זה: ניוטון או קצר? אני מתה על שניהם .. אבל נראה לי קצר סרגוסטי או קובי? קובי תבור או סיוון? אממ לא יודעת שניהם זוטא או ניוטון? זוטא קורע
אבל ניוטון ברור הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי-
יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט- בכיתם בפרק האחרון? לא .. כי אציק חיי
אהבתם את הפרק או התאכזבתם? אהבתי רוצים עונה שנייה? ברור!

עונה:)

ציטוט העונה: "עולה ורוד רואים רק דרך עיניים אדומות" הדמות שהכי אהבתה: איציק הדמות שהכי שנאתה: אביגייל הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: קובי סצינת העונה: כל הסצינות של איציק איך שמעתם על הסדרה עספור? מהרס"ר שלי :) מנויים ליס או להוט? HOT כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? ?! אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? כןן קראתם ספויילרים באיטרנט? לא עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? עספור ובגדול !! זה או זה: ניוטון או קצר? קצר סרגוסטי או קובי? קוביייייייי תבור או סיוון? תבור זוטא או ניוטון? ניוטון הזוג הכי שווה: איציק וגולייט שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט-
| בכיתם בפרק האחרון? בהלוויה של איציק כן אהבתם את הפרק או התאכזבתם? אהבתייייי
רוצים עונה שנייה? ברורררררררר !!

kitkat251

New member
עונה גם כן

ציטוט העונה: "היום זכיתי בשני מליון, כולפ רוצים להיות חברים שלי"...(זוטא הענק) הדמות שהכי אהבתה:איציק הדמות שהכי שנאתה:אבא של עמית (לא מתנהגים ככה לבנך יחידך) הדמות המשנית אהובה עליך ביותר: סיוון סצינת העונה: כשמוטי פותח את המטעפה ורואה שקיבל 750 אלף / כשאיציק חוזר מהמתים לזרועותיה של ג'ולייט איך שמעתם על הסדרה עספור? החבר שלי התחיל לצפות לפניי... מנויים ליס או להוט? HOT כששמעתם לראשונה על הסדרה.. מה הרגשות שעלו לכם לראש? בוא נראה במה מדובר אתם חברים של קבוצת עספור בפייסבוק? לא קראתם ספויילרים באיטרנט? לא !!! עם משווים את "עספור ל"בורר" מי לוקח? עספור זה או זה: ניוטון או קצר? לא מצליחה להחליט סרגוסטי או קובי? קובי תבור או סיוון? סיוון זוטא או ניוטון? זוטא הזוג הכי שווה: שרשרו את האיקון למי שלדעתכם הזוג הכי שווה. שיר ומוטי- יולי ואיתי- קצר וניטון- זוטא והלוטו- איציק וג'ולייט-
בכיתם בפרק האחרון? כמעט אהבתם את הפרק או התאכזבתם? אהבתי מאד רוצים עונה שנייה? כן. אבל היא חיבת להפתיע

למעלה