סיכום שבועי

new born1

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo41.gif

שם: גיל: אזור: איך עבר השבוע בכללי: דבר טוב שקרה השבוע: דבר רע שקרה השבוע: איך חגגתם עצמאות? שיר השבוע: אלבום השבוע: להקת השבוע: איש השבוע: ציטוט השבוע: הדבר המפדח של השבוע: הדבר המצחיק של השבוע: היום המתיש בשבוע: תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: תמונה:

Pickle Weasle

New member
שבוע דוב

שם: אליאור גיל: 15 וחמישה חודשים >< אזור: ראשון איך עבר השבוע בכללי: אחלה דבר טוב שקרה השבוע: רוק עצמאות, והלך אחלה במתכונת במתמטיקה דבר רע שקרה השבוע: אממ זה לא רע באופן ישיר אבל בעיקרון יום הזיכרון והטקסיםף אנחנו משפחה שכולה [דוד שלא הכרתי] איך חגגתם עצמאות? רוק עצמאות, ואז לישון כל היום [אפילו בלי מנגלל!] שיר השבוע: us and them - pink floyd אלבום השבוע: האוסף echoes של פינק פלויד.. אחרי ששומעים את כל אלבומי הקונספט בנפרד כיף לשמוע את כל השירים הטובים בדיסק אחד... להקת השבוע: פינק פלויד... בקושי שמעתי נירוונה השבוע :O איש השבוע: יובל מנדלסון [אני בטוח שמור מסכים איתי XD] ציטוט השבוע: בערך כל מה שמנדלסון אמר בהופעה של שייגעצ... מפגר הבנאדם אבל מצחיק הדבר המפדח של השבוע: שלא אמרתי שלום לאנשים שהיו איתי בכיתה בחטיבה ברוק''צ והם שאלו למה אני לא אומר שלום........................................ הדבר המצחיק של השבוע: מנדלסון היום המתיש בשבוע: שלישי... טקס יום הזיכרון בירושלים+תל אביב+קניון הזהב+ רוק עצמאות. ועוד הספקתי לישון שעתיים. תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לישון הרבה תמונה: חחחחחחח תראו ההיא בצד

zohar36

New member
../images/Emo28.gif.

שם:זהר גיל:17 אזור:ירושלים איך עבר השבוע בכללי: חרגיל דבר טוב שקרה השבוע:לא יודעת דבר רע שקרה השבוע:קאמל עולה 19 :| איך חגגתם עצמאות?אצל חברה שיר השבוע: הרבה ברי סחרוף אלבום השבוע:ל- להקת השבוע:- איש השבוע:יוני ציטוט השבוע: הדבר המפדח של השבוע:היתה לי שיחה עם הפסיכולוג והיה שקט נורא מביך, והבטן שלי התחילה לדבר:$ הדבר המצחיק של השבוע: היום המתיש בשבוע:לא יודעת.. תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה:בגרויות ותל אביב תמונה:

Daklak

New member
^_^

שם: אור גיל: 17 אזור: יבנה איך עבר השבוע בכללי: עייפות דבר טוב שקרה השבוע: הוצאתי רישיון !!! P: דבר רע שקרה השבוע: איך חגגתם עצמאות? רוק עצמאות שיר השבוע: אלבום השבוע: להקת השבוע: רדיוהד איש השבוע: ציטוט השבוע: הדבר המפדח של השבוע: לא זוכר הדבר המצחיק של השבוע: היו הרבה היום המתיש בשבוע: יום שני (מתכונת במתמט , שיעור גיטרה וקיבלתי את הרישיון) תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: ערב קומפוזיציה בבצפר D: תמונה:

new born1

New member
עוווונה

שם: תומר גיל: 15 וחצי אזור: נתניה איך עבר השבוע בכללי: אממ מייאש ביותר דבר טוב שקרה השבוע: הכל רגיל כזה.. אולי ציון טוב באנגלית דבר רע שקרה השבוע: אמממ חרשתי כל השבוע למגן במתמ' איך חגגתם עצמאות?: אממ הלכתי לשלולית החורף, והיה מצחיק שיר השבוע: אממ glorious,mad world.השמות של הזמרים ארוכים אין לי כוח XD אלבום השבוע: אממ כל מיני להקת השבוע: muse וכל מיני איש השבוע: כל החברותה ציטוט השבוע: שהיינו בשלולית אז ריטה ועברי לידר הופיעו ביחד וריטה אמרה משהו לא ברור למיקרופון וזה היה נשמע כמו "תמצוץ לי" ואני לא היחידי ששמעתי. זה היה הדבר הכי מצחיק בעולם הדבר המפדח של השבוע: אמממ לא זוכר הדבר המצחיק של השבוע:אמממ יום העצמאות היום המתיש בשבוע: אתמול והיום תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: אממ לחרוש למגן בהיסטוריה תמונה: בכיף

../images/Emo94.gif

שם: אנה גיל: 18 עוד חודשיים אזור: ירושלים איך עבר השבוע בכללי: סבבה דבר טוב שקרה השבוע: ימים שלישי בערב, רביעי, חמישי ושישי. והלילה בין ראשון לשני שיצאנו שלושה אנשים לנקודה הכי גבוהה באזור כדי לראות את הזריחה. בקיצור - היה שבוע מעולה. דבר רע שקרה השבוע: איך חגגתם עצמאות? שייט עם חגי וחלק מהמשפחה שלו ועל האש שאכלתי בו רק פיתות עם חומוס ועוגות איש השבוע: חגי ציטוט השבוע: "למה את לא אוכלת דגים? אין להם שכל" תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: מתכונת E, F ו-G באנגלית, מתכונת בע"פ באנגלית ומתכונת בספרות. איזה כיף! תמונה: אח"כ,התמונות במחשב השני..

Soggy Dream

New member
לא תאמינו מה קרה!!

שם: פטל גיל: 15 אזור: חיפה איך עבר השבוע בכללי: שבוע ממש קשה. דבר טוב שקרה השבוע: דפקתי למישהי שפגעה במישהי שאני אוהב מכות :] דבר רע שקרה השבוע: הכניסו אותי למחלקה סגורה בגלל זה
איך חגגתם עצמאות? בבית.. שיר השבוע: אין אלבום השבוע: לא יודע, לא ממש בקטע של מוזיקה בימים האחרונים, יו נואו להקת השבוע: בלינק 182 איש השבוע: היא
ציטוט השבוע: "מרוצה מהפנים החדשות שסידרתי לך?" הדבר המפדח של השבוע: אני לא יודע.. הדבר המצחיק של השבוע: טחח לראות אותה אחרי היום המתיש בשבוע: אתמול תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: להמשיך לחיות ולנסות למצוא קצת שמחה סוף סוף. תמונה: לצערי אני לא אוכל הליכנס לועידות
שלחו לי מסרים בפרטי אם תרצו

הארדקור

שם: קובי קומרז גיל: 19 וחצי אזור: אריאל איך עבר השבוע בכללי: בן זונה...חופש אין סופי מהצבא... דבר טוב שקרה השבוע: ראיתי המון אנשים שלא ראיתי אותם הרבה זמן דבר רע שקרה השבוע: המ...לא יודע.לא זכור לי איך חגגתם עצמאות? בהתחלה על האש אצל חבר ואז ת"א.פאבים וכאלה שיר השבוע: Bad Religion - The Defense אלבום השבוע: Useless ID - The Lost Broken Bones להקת השבוע: Useless ID איש השבוע: קובי קומרז! ציטוט השבוע: "אני לא צריך אלכוהול כדי לעשות מעשים חסרי אחריות" הדבר המפדח של השבוע: המ...לא זכור לי הדבר המצחיק של השבוע: היו המון! היום המתיש בשבוע: יום חמישי.ארוך ומעייף תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: המ...להפגש עם הקב"ן [: תמונה:הרי לכם

שורטייי

New member
להלהלהלה

שם: ליהייי גיל: 15 אזור: מרכז איך עבר השבוע בכללי: מצויין האמת דבר טוב שקרה השבוע: עברו הרבה מאוד מבחנים דבר רע שקרה השבוע: אני הולכת להיכשל במת' איך חגגתם עצמאות? רוקצ שיר השבוע: קרח - מטרופולין להקת השבוע: זקני צפת היום המתיש בשבוע: ראשון תכנונים לשבוע הבא עלינו לטובה: לישון #@$@#$ תמונה: ציור מפגר :D

למעלה