סיכום שבועי

t r e c o o l

New member
../images/Emo41.gifסיכום שבועי../images/Emo88.gif../images/Emo41.gif

שיר השבוע של אדם:
שיר השבוע לא של אדם:
אלבום השבוע:
ציטוט השבוע שלכם:
ספר השבוע:
סרט/סדרה:
מאכל השבוע:
קניית השבוע:
משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא:
מסר לאומה:
תמונת השבוע שלכם:

t r e c o o l

New member
../images/Emo192.gif

שיר השבוע של אדם:"צ'אנז יז גונה קום"
שיר השבוע לא של אדם:like a roling stone, lay lady lay, blowing in the wind, של בוב דילן אלבום השבוע:האוסף של בובו דילן the essential ציטוט השבוע שלכם:RT @ladygaga: They can't scare me, if I scare them first. X (שלי ושל אדם
) ספר השבוע:
סרט/סדרה:
מאכל השבוע:פיצה קניית השבוע:טבעת יפה(אני לא מחכה לאף אחד..
) משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע:כל הציוצים של bb דבר טוב שקרה השבוע:הציוצים של bb דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא:ציוץ תגובה מפורט
מסר לאומה:dont worry be happy
תמונת השבוע שלכם:שמתי למעלה..

MIDNIGHT SKY

New member
../images/Emo6.gif

שיר השבוע של אדם: Oh,my ra,CTF,ACIGC
שיר השבוע לא של אדם:שוב,הרבה. Bowie-the man who sold the world Bowie-starman
Bowie-John,I'm only dancing Paramore-Ignoramce
אלבום השבוע:
ציטוט השבוע שלכם:wish u were in bed with me : )
ספר השבוע:
סרט/סדרה: סדרה-טרו בלאד
מאכל השבוע:פיצה!
קניית השבוע:אממ..חולצה מזארה.
משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע:
דבר טוב שקרה השבוע:שום דבר מיוחד.
דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא:לימודים ! מנע"ס ווהו ! *אני לא מאמינה שאני מתלהבת פתאום מלימודים. בושה *
מסר לאומה:סגדו לאדם !
תמונת השבוע שלכם:
שבוע טוב לכולכן

dc19

New member
:)

שיר השבוע של אדם:eek:ne שיר השבוע לא של אדם:green day- 21 guns אלבום השבוע:daughtry-leave this town ציטוט השבוע שלכם: ספר השבוע: סרט/סדרה:זודיאק,הברית,עדות שבורה מאכל השבוע:טוסט קניית השבוע:דיסק של דייוויד קוק משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא:הלימודים מתחילים ככה שאין שום דבר טוב שבוע הבא מסר לאומה: תמונת השבוע שלכם:

mokasosex

New member
../images/Emo6.gif

שיר השבוע של אדם: Fifteen minutes of fame, Come Home שיר השבוע לא של אדם: Lying Is The Most Fun A Girl Can Have Without Taking Her Clothes Off -Panic! At The Disco, Fuck you - Lily Ellen אלבום השבוע:
ציטוט השבוע שלכם: @adamlambert good morning handsome...wish u were in bed with me : ) ספר השבוע: הבטיחי לי - הרלן קובן סרט/סדרה: Instant Star ו Gossip Girl מאכל השבוע: רביולי. קניית השבוע: תיק בצפר ויומן . משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: כל הקטע עם וולףגאנג XD דבר טוב שקרה השבוע: לגלות מי איתי בכתה . דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא: היום הראשון בתיכון . מסר לאומה: Come to the drak side, we have cookies תמונת השבוע שלכם: למעלה ^

sweet shir

New member
../images/Emo79.gif מסכמת. :)

שיר השבוע של אדם: לא שמעתי?X: שמעתי רק סימפל פלאן כדי 'להתכונן' להופעה חחחחח שיר השבוע לא של אדם: כלללל השירים של סימפל פלאן.3> התקווה 6- אפגוש את אלוהים, אני אשיר לך שיר וגאידמק. וגם כלמיני של קייזר צ'יפס. אלבום השבוע: כל האלבומים של סימפל. ציטוט השבוע שלכם: התחלתי ללמוד לתיאוריה ואני בתמרורים.. והיו תגובות שהצחיקו אותי חחחח עמוד להכוונה או להפרדה - http://www.lamed.co.il/images/oid/149.gif "מה זה אומר ומה אני עושה עם זה?" "מה לא מובן? זה מזהיר שכ- 150 מטר יש חנויות צעצועי מין באזור." אזור מיתון תנועה. - http://www.lamed.co.il/images/oid/222.gif "ברחוב הזה מותר לנסוע עד 30 ק''מ כי הדלק יקר ויש מיתון." ספר השבוע: Dead Until Dark \ Charlaine Harris. וגם קצת הארי פוטר ואבן החכמים. סרט/סדרה: גריק, גוסיפ גירל, מה ש'תה שומע, קליפורניקיישן, טרו בלאד והאו.סי. מאכל השבוע: עוגת שוקולד. D: קניית השבוע: דברים לבית ספר? :( משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: מועדון לילה חח "חבל שזורקים גופות לפח, אפשר למחזר!" & "אני משלם כסף למי שמוצא לי בתולה בקריות!" דבר טוב שקרה השבוע: פסטיבל נון סטופ מיוזיקס.D: דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא: נוסעת לחברה מעיר אחרת ויום הולדת לחברה טובה. :) תמונת השבוע שלכם:

t r e c o o l

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gifעל הציטוט

ואיזה כיף לך! תהני בהופעה
ותספרי איך היה.. אמ..מתי זה?

sweet shir

New member
ההופעה הייתה כבר ביום חמישי D:

תודה בכל מקרה, היה מושלם. :)

InbarKiii

New member
../images/Emo41.gif

שיר השבוע של אדם: come home
למישהי בא להסביר לי למה כולם כותבים שהם היו רוצים שהוא ישיר את זה במקום one? זאת הייתה אפשרות? שיר השבוע לא של אדם:i just died in your arms בביצוע של קוקי :) אלבום השבוע: אין אחד כזה השבוע D: ציטוט השבוע שלכם: חחח אינלי כוח להעתיק אבל נו, הטויטים של דרייק ואדם.. וכל דבר שקריס כתב השבוע :) ספר השבוע: סרט/סדרה: התמכרתי לסופרמודל D: מאכל השבוע:אלפחורס
קניית השבוע: דברים לבית ספר משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: חברה שלי שהתחרפנה ב2 בלילה שהיא ראתה את אח שלה ערום
דבר טוב שקרה השבוע: שום דבר טוב לא קרה השבוע :( דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא: שהוא לא יגיע חחח לא רוצה בית ספרררר מסר לאומה: תוסיפו את קוקי בטויטר :) תמונת השבוע שלכם: חחחחח ענק ענק ענק

heart1soul

New member
מסכמת:)

שיר השבוע של אדם: how come you dont call me anymore שיר השבוע לא של אדם: לא שמעתי שירים
אלבום השבוע: לא משו מיוחד.. ציטוט השבוע שלכם:you smell like roses ספר השבוע:סערת נפש של יורם יובל מי שמתעניין בפסיכולוגיה זה ספר קריא ומעניין סרט/סדרה: אני מכורת סדרות..אז הרבה כמו למשל סקראבס, סופרמודל(חחח)כריסטין הישנה, סמנתה מי אבל אני וחבר שלי גילינו את הבורר אז עשינו מרתון הבורר כי לא ראינו את זה עד עכשיו - איזו סדרה גאונית.:) מאכל השבוע: משהו ברשת קפה קפה שזה סוג של יוגורט דובדבנים כזה.. מעולה! מזכיר את תאילנד קניית השבוע: מרוששת.. אסור לקנות:) משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: פסטיבל הבירה בחיפה הצחיק אותי כי הוא היה כלכך גרוע- פשוט בדיחה..חח דבר טוב שקרה השבוע: קיבלתי את כל הציון האחרון שלי מציוני סמסטר ב- ושמחתי:) דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא: וואו.. מוזר אין לי משו מיוחד sad מסר לאומה: האם זה פייר שעל המשרות הכי קשות מקבלים שכר מינימום?!?!.! לא פייר! תמונת השבוע שלכם: זה יפה כי זה כל התמונות שאני אוהבת יחד מהשבוע(כמעט)

nini18

New member
../images/Emo23.gif../images/Emo26.gif

שיר השבוע של אדם: בואי מדלי שיר השבוע לא של אדם: ליטל לייז קוקי ואדם וקריס אלבום השבוע: לא שומעת אלבומים שומעת שירים ציטוט השבוע שלכם: good morning handsome...wish u were in bed with me : ) ספר השבוע: עאידה סרט/סדרה: בדרך לחתונה עוצרים בווגס
מאכל השבוע: לזניה גבינות קניית השבוע: תיק, ארנק, בגדים. משפט/בדיחה/קטע שהצחיק אתכם השבוע: דבר טוב שקרה השבוע: אין משהו מיוחד דבר טוב שאתם מצפים לו שבוע הבא: כנ"ל מסר לאומה: בהקשר לציטוט: Yeah, I wish he were in bed with me too.
תמונת השבוע שלכם:

למעלה