סכמ"ש

../images/Emo41.gifסכמ"ש ../images/Emo41.gif

השבוע במילה אחת:
דבר טוב שקרה השבוע:
דבר רע שקרה השבוע:
דבר מצחיק שקרה השבוע:
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע:
שיר השבוע של אטל:
שיר השבוע בכללי:
להקת השבוע:
דיסק השבוע:
ציטוטיישן:
סרט השבוע:
תגלית השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:
מאכל השבוע:
משקה השבוע:
אדם השבוע:
תמונת השבוע: -------------------------------------------- שיהיה לכולן שבוע טוב! בהצלחה אם יש לכן עוד בגרויות ובהצלחה עם התעודות :>

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif בגרות אחרונה וסיימנו את השנה ../images/Emo8.gif

השבוע במילה אחת: מעולה
דבר טוב שקרה השבוע: המתכונות בהיסטוריה הלכו ממש טוב
ניגשתי לבגרות בהיסטוריה עם מגן 80
ליקוי ירח שהיה ממש יפה
אין יותר היסטוריה לכל החיים, אעאעאעאעאעא !!@&#$@^%
דבר רע שקרה השבוע: היסטוריה, היסטוריה, היסטוריה - פשוט כאב ראש אחד גדול
מתכונות בהיסטוריה >< כאבי שיניים - כי הן צומחות, וזה מטומטם !
שיר השבוע של אטל: Bad Enough for You
שיר השבוע בכללי: Three Days Grace - Never Too Late
Three Days Grace - Gone Forever Three Days Grace - Life Starts Now
להקת השבוע: Three Days Grace
דיסק השבוע: Three Days Grace - One X
סרט השבוע: הצעקה 4. האנה. ביסטלי
מאכל השבוע: רביולי :)
אדם השבוע: חברות שלי וידיד שלי
אמא
תמונת השבוע: ליקוי ירח - או לפחות חצי
- - - שבת שלום.

dafnashz

New member
איזה כיף זה שאין היסטוריה נכון? XDD

כל הכבוד על הציון מגן D: TDG העיקר שהיסטוריה נגמר D:

dafnashz

New member
סכמש

השבוע במילה אחת: מעייף דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי תנ"ך עם מגן 98! D: סיימתי היסטוריה עם מגן 93 D: אין יותר תנך והיסטוריה בחיים וזה אומר שאני לא אפתח יותר ספר תנך בחיים שלי D: דבר רע שקרה השבוע: קיבלתי 78 במתכונת בהיסטוריה בגלל טעות כל כך מטומטת, התבלבלתי במשהו ממש גדול וגם פיספסתי לענות על משהו. אם הייתי עונה על מה שפיספסתי ולא הייתי מתבלבלת הייתי מקבלת 94 ואז הייתי מוגשת על 100 T_T דבר מצחיק שקרה השבוע: אין דברים מצחיקים שכל השבוע חורשים לתנך והיסטוריה -_- פאדיחת השבוע:היה משהו אבל שכחתי T_T דבר מוזר שקרה השבוע: הוגשתי על 98 בתנך שממוצע שלי הוא 80 ומשהו ובמתכונת קיבלתי 89..... שיר השבוע של אטל: do you want me dead that girl time bomb שיר השבוע בכללי: simple plan- this song saved my life falling in reverse - raised by wolves chris drew- jane doe להקת השבוע: ATL, SP דיסק השבוע: DW ציטוטיישן: לא זוכרת T_T סרט השבוע:אין תגלית השבוע: המורה שלי להיסטוריה אוהב אותי למרות שהתווכחתי איתו כל השנה התחדשות השבוע: שרשרת ארוכה כזו עם כדור פורח *-* וגם הכנתי שרשרת (תליון) מפימו של קאפקייק ושל יהלום כזה ויצא לי ממש יפה D: התמכרות השבוע: chris drew- jane doe חברים מאכל השבוע: חמוציות. שאני וחברות שלי לומדות להיסטוריה (מה שעשינו כל השבוע) אנחנו אוכלות חמוציות משקה השבוע: קפה קר אדם השבוע: אין מישהו מיוחד שבוע טוב לכולם ^^

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif כל הכבוד על המגנים ../images/Emo47.gif

אוף, גם אני רוצה לסיים עם תנ"ך
הלהקות והדיסק
ותתחדשי :)

StayAwake

New member
בא לי גם../images/Emo6.gif

השבוע במילה אחת:מעייף!
דבר טוב שקרה השבוע: סיימתי תנ"ך! סיימתי היסטוריה! הגישו אותי על 96 בהיסטוריה*-* דבר רע שקרה השבוע: כימיה
השעות של הבגרויות
דבר מצחיק שקרה השבוע: הפרק של ג'ירזי שור והמורה שלי לתנך
פאדיחת השבוע:
דבר מוזר שקרה השבוע: תנ"ך והיסטוריה
שיר השבוע של אטל: אוקיי, מאז שיצא האלבום זאת אומרת 10 ימים אני שומעת רק את האלבום שלהם (MTV לא נחשב
) ככה שאני לא יכולה לבחור שיר אחד
שיר השבוע בכללי: לא עולה לי כלום בראש חוץ מאטל
אולי WHATS MY AGE AGAIN וSUGAR WE'RE GOING DOWN של בלינק ופוב (כי היה אתמול בטלוויזיה
) להקת השבוע:אטל
דיסק השבוע:DW
ציטוטיישן: אני למורה שלי בתנך:"זה בסדר שיצאו לי תשובות קצרות?" המורה:"אז גם הציון יהיה קצר"
סרט השבוע:דייט ליילי שראיתי בשישי שעבר ויצאת גבר למרות שלא ראיתי אבל הייתה לי כוונה לראות
תגלית השבוע:
התחדשות השבוע:
התמכרות השבוע:DW
מאכל השבוע: עוגת שמרים
משקה השבוע:מים?
אדם השבוע:אמא
תמונת השבוע:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif ההתמכרות, הלהקה והדיסק ../images/Emo45.gif

כל הכבוד על המגן בהיסטוריה
הציטוט

גם מסכמ"שת ../images/Emo9.gif

השבוע במילה אחת: מבוזבז.
דבר טוב שקרה השבוע: לא מעיפים אותי מהבצפר D: כשההורים שלי דיברו עם המנהלת היא הייתה בשוק שחשבנו ככה... זה היה רשום לי על התעודת מחצית ">< + ההורים שלי הזמינו לי את המתנה ליומולדת! הדיסק החדש של ברית' קרוליינה בבאנדל הענק
אני אוהבת את ההורים שלי *~*
דבר רע שקרה השבוע: בוזבז על ליסוע לבצפר ולגלות שאינלי לימודים במקום להישאר בבית וללמוד להיסטוריה..
דבר מצחיק שקרה השבוע: אמ... לא ממש זכור לי משו :<
פאדיחת השבוע: אומייגאד, לא היה
טובנו, הייתי בבית 90% מהשבוע
דבר מוזר שקרה השבוע: המנהלת שלי... הייתה... נחמדה אליי?
שיר השבוע של אטל: Guts + Heroes + Vegas (וגאס לנצח יהיה האהוב עליי
)
שיר השבוע בכללי: Breathe Carolina - Blackout Before Their Eyes - The Me I Used To Be Before Their Eyes - Finding A Way
להקת השבוע: Before Their Eyes
דיסק השבוע: Before Their Eyes - The Dawn Of My Death
ציטוטיישן: לפני שאני מצטטת - יש לי בני דודים שהם תאומים, ג'וש וקובי. סבבה. אחשלי: "היי, תראי יש לג'וש היום יומולדת." אני: "כן, גם לקובי יש."
אח טיפש
ניסיתי לשלוח לחברה סרטון במסן על משהו שאני וחברות אחרות צילמנו כשהיינו שם. החברה שהייתי איתה(נסטיה) היא "אחות" של החברה שדיברתי איתה
אני: "ישלך אחות כשרונית ~לינק לסרטון~" חברה שלי: "היא כשרונית כ"כ שהיא מעלימה סרטונים! מה עשיתן?" אני: "בעיקרון נסטיה ניסתה להכניס קש לכוס של בורגראנץ' וקצת התחרפנה." חברה שלי: "את יודעת שתוך כדי שקראתי את המשפט הזה קיבלתי שבץ קטן? אני לא יכולה לקרוא את כל המשפט בבת אחת. זה היה כזה: 'בעיקרון נסטיה ניסתה להכניס קש לכוס...' רגע, מההההההההההה?!?!?! אה.... XD 'של בורגראנץ' וקצת התחרפנה'" ישלי חברות מיוחדות.
סרט השבוע: Homeword Bound הנוסטלגיות *~*
תגלית השבוע: שבלאק וייל בריידס הם אנשים מגעילים...
התחדשות השבוע: פלאפון חדש ואיכסי :<
התמכרות השבוע: בלאקאווט של ברית' והשירים של ביפור דר אייס
מאכל השבוע: מהדברים האלה שאפשר להכניס לפה ולאכול
משקה השבוע: קולה
אדם השבוע: ההורים שלי
+ חברות שלי
תמונת השבוע:

dafnashz

New member
הציטוטים XD

כדאי לך תמיד לדעת שלפני בגרויות אף פעם לא מגיעים לבית ספר XDD כל הכבוד שלא מסלקים אותך D: לא יודעת מה אני אמורה להגיד ורק שתדעי בזכותך התחלתי להקשיב לברית' D:

StayAwake

New member
הציטוטים../images/Emo6.gif

קראתי את ההודעה ובדיוק אמא שלי שאלה מי בתמונה אז פתחתי אותה "זה צ'רלי" אמא שלי:"את בטוחה שזה לא ג'ינג'י?" (הכלב שלי לשעבר
) אני:"לא אמא... יש להם פה שונה.. לג'ינג'י היה פה של דולפין" ~אמא שלי מתחילה למות מצחוק~ בקיצור כבר אמרתי לך פעם שהוא ממש דומה לכלב שלי
רק גבוה יותר

למעלה