סכמ"ש

hila192

New member
יואוו ספטום*-*

איזה כיפלך תתחדשי
קולה ו Day dream away
שבוע טוב<:

dafnashz

New member
מסכמשת

השבוע במילה אחת: מדהים דבר טוב שקרה השבוע: ההופעה של ברינג מי, ראיתי את אולי סייקס והוא הרבה יותר חתיך במציאות, 95 באנגלית בF, נסיעה ספונטנית לתל אביב, חברים חדשים דבר רע שקרה השבוע: נסעתי עם חברים במטרה לפגוש את ברינג מי (הם חתמו למעריצים בחנות בתל אביב) אבל שהגענו החנות כבר הייתה סגורה ): 63 במתמטיקה >< דבר מצחיק שקרה השבוע: בהופעה של ברינג מי: אז אנשים כל הזמן עלו לבמה והיה אחד שהעיף אותם, ופעם אחת גם אולי דחף מישהו מהבמה היו אנשים שעלו על הבמה ואז קפצו לקהל וקיוו שאנשים יתפסו אותם, אז היו כמה אנשים שנפלו על הריצפה....הם מסכנים אבל זה היה ממש מצחיק פאדיחת השבוע: אין D: דבר מוזר שקרה השבוע: שנסעתי לתל אביב עם חברים היינו רעבים ולאף אחד לא היה מספיק כסף לאוכל נורמלי אז קנינו כרוב בשני שקל ואכלנו אותו, ואני חייבת להגיד שזה היה טעים... שיר השבוע של אטל: damned if i do ya שיר השבוע בכללי: bring me the horizon: alligator blood, fuck, anthem להקת השבוע: bring me the horizon דיסק השבוע: BMTH- there is a hell believe me ive seen it, there is a heaven lets keep it a secret ציטוטיישן: לא זוכרת >< סרט השבוע: אין תגלית השבוע: אולי סייקס ממש חתיך ויש לו חיוך מושלם נסעץי להופעה עם שלושה אנשים ושניים מהם גם אוהבים את all time low! ממש התלהבתי מזה התחדשות השבוע: כלום התמכרות השבוע: שירים של ברינג מי מאכל השבוע: כרוב XD משקה השבוע: קולה. זה היה כל כך כיף לשתות את זה אחרי ההופעה... אדם השבוע:3 ידידים שלי תמונת השבוע:

animfanatic

New member
../images/Emo83.gif הדבר המצחיק והמוזר ../images/Emo6.gif

כל הכבוד על הציון באנגלית

hila192

New member
חחחח כלכך ידעתי שזה יקרהXDD

אח שלי גם אמר לי שמישהו יפול כי אף אחד לא יתפוס אותו>< הדבר המצחיק,הדבר המוזר,Damned if i do ya,ברינגמי,כל השירים וקולה
וכן החיוך של אוליבר באמת מושלם וגם כל פעם שהוא הוציא לשון כזה אני מתתי*-* שבוע טוב

StayAwake

New member
את ניגשת למועד ב' במתמטיקה?

אין לי מושג איך ללמוד אליו וגם אין לי כוח ואני מוצאת את עצמי יושבת פחות משעה כל יום

dafnashz

New member
כן, לצערי

אני גם לומדת פחות משעה ביום (וזה ממש לא טוב) ואל תעשי מהספרים שקנית לבגרות, תעשי שאלות מהבגרויות הקודמות, המורה שלי אמר שזה באותו סגנון כמו הבגרות שהייתה....

למעלה