סקר חדש בנוגע למפגש

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
../images/Emo41.gifסקר חדש בנוגע למפגש../images/Emo41.gif

סקר חדש בנוגע למפגש

אז ככה, קיבלתי תשובה מפול לגבי ביקור במוזיאון הרכבת, אין בעיה שנקיים שם את המפגש. הסקר שהועלה הוא בנוגע ליום המפגש, מהרו להצביע בסקר עד יום ראשון משום שעליי לתאם עם פול לגבי מועד המפגש. קחו בחשבון שעלול להווצר מצב שבו היום שנוח למרבית החברים אינו מתאים מבחינת הנהלת המוזיאון ולכן נצטרך לבחור בחלופה. מבחינת השבוע בו יתקיים המפגש. במידה ויבחרו מרבית חברי הפורום בימים רביעי\חמישי המפגש יתקיים בשבוע הקרוב, אם המועד הנבחר יהיה ביום ראשון\שני\שלישי נקיים את המפגש בשבוע שאחריו.

mister K

New member
חברים יקרים!

סקר חדש בנוגע למפגש

אז ככה, קיבלתי תשובה מפול לגבי ביקור במוזיאון הרכבת, אין בעיה שנקיים שם את המפגש. הסקר שהועלה הוא בנוגע ליום המפגש, מהרו להצביע בסקר עד יום ראשון משום שעליי לתאם עם פול לגבי מועד המפגש. קחו בחשבון שעלול להווצר מצב שבו היום שנוח למרבית החברים אינו מתאים מבחינת הנהלת המוזיאון ולכן נצטרך לבחור בחלופה. מבחינת השבוע בו יתקיים המפגש. במידה ויבחרו מרבית חברי הפורום בימים רביעי\חמישי המפגש יתקיים בשבוע הקרוב, אם המועד הנבחר יהיה ביום ראשון\שני\שלישי נקיים את המפגש בשבוע שאחריו.
חברים יקרים!
לצערי בשל אילוצים צבאיים לא אוכל להיכנס לפורום בחודש הקרוב וגם לא אגיע למפגשים (למי שתוהה, אני לא בריתוק). בכל אופן, אשתדל להישאר מעודכן ואחזור בעוד חודש. תהנו במפגש.

omer landau

New member
עד מתי ביום ראשון?? אני.....

סקר חדש בנוגע למפגש

עד מתי ביום ראשון?? אני.....
כי היום יש הרבה שלא נמצאים ליד המחשב ויצביעו רק מחר אז .... יש לי בעייה עם הימים שני ורביעי אבל גם אם אלה יהיו הימים אני בכל זאת אבוא אבל עדיף שהימים יהיו ראשון/שלישי/חמישי אין לי העדפה מיוחדת(שלישי נשמע קצת פחות עמוס מבחינת הרכבת) אם אתם מסכימים אפשר לארגן קצת אוכל ושתייה כל אחד מביא משהו...מה דעתכם??

omersi

New member
ימי שישי הם העדיפים עלי ביותר

סקר חדש בנוגע למפגש

כמובן שבתאום מראש- כל השאר מחייבים היערכות מיוחדת ופגישה בשעות הערב- ואז חיפה רחוקה מידי...

fireman

New member
יום שישי הוא יום בעייתי מאוד

כמובן שבתאום מראש- כל השאר מחייבים היערכות מיוחדת ופגישה בשעות הערב- ואז חיפה רחוקה מידי...
למי שגר רחוק מחיפה.... מדובר בנסיעה של שעתיים-שעתיים וחצי מבאר שבע ומאשדוד למשל. אני מקווה שאתה לא מצפה מאנשים לקום ב4 בבוקר בשביל להגיע למפגש.

צביקוש23

New member
אני אוכל רק בשישי

למי שגר רחוק מחיפה.... מדובר בנסיעה של שעתיים-שעתיים וחצי מבאר שבע ומאשדוד למשל. אני מקווה שאתה לא מצפה מאנשים לקום ב4 בבוקר בשביל להגיע למפגש.
אני אוכל רק בשישי
עם כל הרצון שלי וכמה שזה חשוב בשבילי אוכל להגיע רק בשישי. (ראשון עד חמישי אני מתפרנס...)

adiryosef

New member
אניי בא כל יום שתירצו

אניי בא כל יום שתירצו
אני ודוד שלי

או שני או חמישי

סקר חדש בנוגע למפגש

או שני או חמישי
עדיפות לשני, פחות לחץ ברכבת...... על איזה תאריכים מדובר????

elians

New member
ימים שני עד רביעי אין לי בעייה

סקר חדש בנוגע למפגש

ימים שני עד רביעי אין לי בעייה
להגיע ... רק באיזה שעות ...

omersi

New member
../images/Emo46.gif|לאאין בסקר את האופציה של יום ו'

חברים זה לא עוזר מה שאתם
כותבים כאן תצביעו בסקר.
|לאאין בסקר את האופציה של יום ו'
וכך אתם מוותרים עלי למעשה.... תודה על ההזמנה אבל לא אוכל להענות אליה! חבל!

fireman

New member
אין אפשרות לקיים את המפגש ביום

|לאאין בסקר את האופציה של יום ו'
וכך אתם מוותרים עלי למעשה.... תודה על ההזמנה אבל לא אוכל להענות אליה! חבל!
אין אפשרות לקיים את המפגש ביום
שישי, גם אם נרצה וגם אם לא.

fireman

New member
נטאגליין אף פעם לא רץ

חבל, זה יהיה בלעדי...
מדוע הטאגליין לא רץ בראש הדף? לא ידיעתי כלל על הסקרים שהיו שם....
נטאגליין אף פעם לא רץ
בעמוד הפורום אלא רק בעמוד המקדים בעמוד המקדים בוטלה הריצה שלו זמנית עד יחלוף הבלאגן של ניצנים, אני מאמין שזה יגיע כבר מחר בבוקר וחשוב שהקישור למאמר יהיה בולט וקבוע בראש עמוד הפורום לסקרים אין קשר לטאגליין.

ארזS

New member
למה לא יום שישי? עכשיו עדיין שעון

סקר חדש בנוגע למפגש

קיץ ! לא צריכה להיות עם זה בעייה גם לאדם כמוני שומר שבת. בימים אחרים זה יוצר לי בעייה וכפי שהבנתי אז זה בעייתי גם לעוד אנשים פה. חבל. בינתיים אני לא מצביע כי לא יודע על מה להצביע. אם זה היה באחד מימי שישי זה היה יותר טוב בשבילי.

fireman

New member
ביום שישי יש בעיה של נגישות

קיץ ! לא צריכה להיות עם זה בעייה גם לאדם כמוני שומר שבת. בימים אחרים זה יוצר לי בעייה וכפי שהבנתי אז זה בעייתי גם לעוד אנשים פה. חבל. בינתיים אני לא מצביע כי לא יודע על מה להצביע. אם זה היה באחד מימי שישי זה היה יותר טוב בשבילי.
קיום המפגש ביום שישי פוסל אפשרות לכל מי שרוצה להגיע מדרום לתל אביב למפגש, גם אם הוא יכול וגם אם הוא לא יכול. לדוגמא רכבת ראשונה מב"ש לחיפה יוצאת ב6:33 ומגיעה לחיפה מרכז ב9:11 משם צריך לקחת אוטובוס למוזיאון מאחר והרכבת לא עוצרת בתחנת חיפה מזרח. להערכתי "לשרוף" עוד 20 דקות לפחות. הרכבת האחרונה מחיפה יוצאת בשעה 10:55 מה שמשאיר כשעה למפגש. בכל מקרה אם יתקיים המפגש באחד מימי החול, נקים אותו בשעות אחה"צ ולא בשעות הבוקר כמובן מאחר ואני מניח שרוב האנשים כאן עובדים.

ארזS

New member
טוב, לא ידעתי את הנתונים האלה.

קיום המפגש ביום שישי פוסל אפשרות לכל מי שרוצה להגיע מדרום לתל אביב למפגש, גם אם הוא יכול וגם אם הוא לא יכול. לדוגמא רכבת ראשונה מב"ש לחיפה יוצאת ב6:33 ומגיעה לחיפה מרכז ב9:11 משם צריך לקחת אוטובוס למוזיאון מאחר והרכבת לא עוצרת בתחנת חיפה מזרח. להערכתי "לשרוף" עוד 20 דקות לפחות. הרכבת האחרונה מחיפה יוצאת בשעה 10:55 מה שמשאיר כשעה למפגש. בכל מקרה אם יתקיים המפגש באחד מימי החול, נקים אותו בשעות אחה"צ ולא בשעות הבוקר כמובן מאחר ואני מניח שרוב האנשים כאן עובדים.
חבל שהם לא היו ידועים לפני ההצבעה בסקר. צריך לחשוב מה עושים...

fireman

New member
תראה ארז, צריך לקחת בחשבון

חבל שהם לא היו ידועים לפני ההצבעה בסקר. צריך לחשוב מה עושים...
תראה ארז, צריך לקחת בחשבון
שייתכן ומבחינת מוזיאון הרכבת בכלל אי אפשר לקיים את המפגש ביום שישי, יכול להיות שאפילו לא פותחים אותו. לגבי עצירה בתחנת חיפה מזרח מהבנתי מהמייל שקיבלתי מפול מדובר בעניין בעייתי שהסיכוי שיקרה קלוש עד אפסי. לי אישי אין בעיה להגיע בכל אחד מימי השבוע, אפילו בשישי, מקסימום אני אשן אצל איזה חבר בצפון ואחזור הביתה ביום ראשון. המועד האידיאלי מבחינתי זה יום חמישי אחה"צ מאחר ואני מניח שרובכם לא עובדים ביום שישי (גם אני) בניגוד לשאר ימי השבוע. צריך לראות מה הכי נוח למרבית החברים אבל חבל מאוד שהדרומיים בפורום לא יוכלו להגיע כי אין איך להגיע או יותר נכון איך לחזור.... אני זה בנאדם אחד שיכול למצוא פתרון אבל אני מאמין שיש כאן עוד דרומיים שלא יוכלו להגיע מהסיבה הזאת וחבל, אחרי הכל המטרה היא להביא כמה שיותר אנשים בכדי למצות את המטרה של המפגש ובאמת להפגש כמה שיותר אנשים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה