סקר

carmitz

New member
../images/Emo98.gifבשלוף אינטואיטיבי ?

בנושאים הבירוקרטיים, ממסד... לוגיסטיקות של שיפוצים.. ובראש צלול יותר ומעמיק, אמשיך אולי בערב ( או שלא
)

אורora

New member
במחשבה ראשונית

איפה הוא חסר לי: - כהילדים חולים ומשהו קצת מדאיג, וצריכים להחליט מה עושים? ללכת למיון או לא וכד. נורא קשה לי שכל האחריות עלי. רק לדוגמא יום כיפור האחרון שהתינוקי התעורר ב 10:00 בלילה וניראה שאינו נושם טוב. זה לא פשוט ללכת למיון ביום כיפור... - בהקשר לשרשור של ליביתי אתמול, הוא חסר לי "אידאולוגית" בידיעה, בהרגשת הבטחון שאשורם ובטחונם של הילדים לא תלוי רק בי, שאם יקרה לי משהו יהיה מי שידאג להם ממקום של הורה ולא של חבר ובן משפחה שנפל עליו תיק
- חסר לי בערב , בסופי שבוע מישהו מבוגר בבית לחלוק איתו. יאיפה הוא לא חסר לי: - לא חסר לי בכלל בתיקונים ושיפוצים, יש לי את דחר השיפוצניק שיודע לעשות הלכ והכי טוב שיש. ממש לא צריכה בעל שחייב לעשות לבד ( ולא יודע איך ) - הוא מאוד לא חסר לי במיטה בלילה שבו שניהם רוצים לישון איתי ( היא כהיא חולה והוא כי הוא יונק ). גם כך כל כך צפוף, רק עוד גבר היה חסר שם
- לא חסר לי סקס ( דניאלה יקירתי בשביל זה לא צריכים בעל
) אני אחשוב על עוד בערב

לא צריך זה נכון ...../images/Emo9.gif

אבל אם את מדברת על XXX - הוא יודע לחבק ולנשק
ואם על סקס מזדמן, או לא יודעת מה - זה לא זמין מתי שרק רוצים

catנוע

New member
לגבי סקס מזדמן

אני אישית פחות אוהבת. אני צריכה בכל זאת להרגיש משהו כלפי הבן אדם (לא חייבת להיות מאוהבת בו מעל הראש, אבל בכל זאת משהו...חיבה, ידידות...). ואת זה גיליתי אחרי תקופה די ארוכה של סקס מזדמן, בתקופה שלא היה לי 'ראש' למערכת יחסים רצינית.

אורora

New member
לקח לי כמה דקות

להבין מי זה XXX, לא אני מדברת על בשר ודם והוא מנשק ומחבק אחלה. ואת חושבת שבגיל 40 עם 2 ילדים בבית בעל מספק סקס מתי שרק רוצים? צאי מהרומן הרומנטי יקירתי.

catנוע

New member
רגע ../images/Emo18.gif

ביום כיפור האחרון??? דרור השיפוצניק שיודע לעשות הכל??? שאני אעלב? נו, בסדר, מעכשיו שדרור השיפוצניק יעשה הכל

אורora

New member
../images/Emo13.gif

1. טוב זה שחר ( מאיפה יצא לי דרור??? ) וגם את עושה זאת לא רע. אבל הוא מוצלח יותר
, וזה היה בסעיף של איפה לא חסר לי. מה שכן את הרבה יותר זולה, כולה חביתה, קצת אורז וכמה כפות סימילאק. 2. אבל יום כיפור האחרון זה בדיוק דוגמא. למזלי היה לי עם מי להתיעץ, את יודעת מה לא להתיעץ, עם מי להחליט ביחד ( שלא נדבר מי שיבוא ויקח אותי מבית החולים בשתיים בלילה ביום כיפור ) . אבל בד"כ זה לא כך. ואלה המקומות בו "האיש" חסר

catנוע

New member
עכשיו הבנתי מה ייעודי בחיים

להיות תחליף ל'איש'
שחר מוצלח יותר ממני?
יקח לי הרבה זמן להתאושש מזה

catנוע

New member
וכדי שלא יבינו לא נכון

אז שחר הוא השיפוצניק שלי, שעובד גם אצל אורורה. מה שכן, כל פעם שאני מגיעה לבקר אותה (טוב, כמעט כל פעם) אני מוצאת את עצמי מטפסת על כסאות כדי להחליף נורות שרופות, או מרכיבה שולחנות וכיוצא בזה
בתמורה, חבצלת מקבלת ארוחת ערב

gezers

New member
נו באמת תומילי..

מיותר לשאול, לא..? תהיי יצירתית..

בסקס ! ../images/Emo3.gif ../images/Emo8.gif

וחוץ מזה (כי זה הכי חסר
) , חסר לי בעיקר בפאן היותר טכני... מי שישמור על עיפרונצ'יק כשיש לי כל מיני עניינים אחרים, סידורים, מחלות וכו' ולא תמיד סבתא או בייביסיטר זמינות... איפה עוד ? לפעמים תחושת כובד בלקיחת האחריות ואולי יותר מזה, או במילים אחרות - הפחד שבגלל שאנחנו משפחה יחידנית, עיפרונצ'יק יהיה תלותי מדי (בי). לא בטוח שהצלחתי להבהיר את עצמי , אבל אל תצפו להרבה כשאני עם חום ומרגישה כמו סמרטוט
אולי בערב , אם ארגיש טוב יותר

תומילי

New member
לא בטכני...

עם זה אפשר להסתדר ויש לי גם חוש שכזה לדברים האלה. היום אני מרגישה יותר בחסרונו בתחום הרגשי. לחשוב ביחד על האיך, לחלוק אושר וגאווה, לבכות עם מישהו (שמישהו יהיה מודע שקשה..) ולא לבד בחדרי, לתת לבן שלי יותר בטחון שהוא לא רק איתי ואם יקרה לי משהו....(העומס הרגשי בהקשר הזה, ג ד ו ל )להתמודד עם היומיום בבית כשאני סמרטוטה בערב. לרצות לפעמים לשכב על הספה בסלון ולא לעשות כלום !!! ובמקביל לא להרגיש רגשות אשם שאני לא עושה משהו בשבילו/לבית וכו'. יש עוד ...אחר כך ....

../images/Emo45.gif לגמרי. לשכב על הספה בלי

לעשות כלום ובלי ייסורי מצפון - לא נראה לי שנגיע לשם אי פעם..

למעלה