סקר

בחורף - נכנסים

בקיץ - יוצאים
למרות שלי אין שום בעיה להכנס למיטה בכל רגע נתון ופשוט...לישון. מתי חסר לי? עכשיו. שהוא יעשה לה אמבטיה ואני אדיח כלים אחכ שהוא יעסה וילביש אותה ואני אסדר את הצעצועים. שהוא יקריא לה סיפור אחד ואני את השני כי היא פשוט מתעקשת על שני סיפורים כל ערב. אחר כך אכנס לאמבטיה. הוא יכין לי ארוחת ערב. גם לו. אני אכין אחר כך את הקפה ואפילו אפרוס עוגה, כי הספקתי לאפות אחר הצהרים, כשהוא לקח אותה לגינה. אני לקחתי אתמול. אחר כך אספר לו איך היה בעבודה והוא יספר שהוא היה תקוע בפקק שעה ואיך הפועל ניצחה את מילן כי זה מנחם אותו. הקבוצה על הפנים העונה. אני אנסה להרגיע ואגיד שגם מכבי על הפנים העונה ושנינו נקלל את מכבי חיפה, נצחק ונזפזפ ערוצים. אחר כך נכנס למיטה ויהיה סקס מעולה. אחר כך הוא ירדם ואני אנהל עם עצמי שיחת נפש והלב שלי יתמלא באהבה ואושר גדול ואז אקום ואבדוק אם היא מכוסה ואם הכל בסדר ואחזור למיטה על קצות האצבעות. בבוקר, השעון יעיר אותי בשש רק כדי לראות את שניהם חבוקים ורדומים. כנראה שהיא התעוררה בלילה ובכלל לא שמעתי. איזה בולשיט. יאללה צריך לקלח, לעסות, להלביש, להקריא שני סיפורים ואחר כך ללטף, לחבק, לנשק. שוב לא להאמין שהיא שלי ואני אמא ותוך כדי קשקושי אהבה, היא תרדם ואני אזנק על הספה לכמה דקות, כדי לחזור אליה ולחלוץ את נעלי הבית שהיא פשוט מתעקשת להרדם איתם. אחר כך כלים, לסדר את הבית, לתלות כביסה, להתקלח, להכין ארוחת ערב לעצמי ואולי יהיה לי כח להתקשר ולקבוע דייט שלישי
לפני כן, שוב אבדוק אם היא מכוסה והכל בסדר והלב שלי יתמלא באהבה
ובאושר גדול
השמיים הם הגבול

gezers

New member
שכחת..

שצריך גם להכין לה תיק לגן מחר, להכין בגדים שהגברת הצעירה תאות ללבוש בלי סצינות מיותרות בבוקר, להאכיל את הכלבים בבית ואת החתולים בחוץ, לשמור שהכלב של השכנים לא יגנוב להם בחוץ את האוכל, לסגור דו"ח שעות לעבודה, לענות למיילים דחופים, לוודא שבבנק הכל בסדר ולא חרגתי באשראי, קצת לדפדף בפורום.. אופס.. כמעט שכחתי להזריק.. וביום ראשון שאיבה אז חבל לפספס.. ואז עם העיניים עוד פקוחות לכמה רגעים אפשר לסיים עוד עמוד בספר ליד המיטה.. טוב נו, על הדייט נוותר כבר..

אנה מ

New member
וואלה, גם את ממאכילי ../images/Emo108.gifי רחוב?

יש לי שניים בבית ועשרה ברחוב, ובמקום לריב עם הכלב של השכן אני רבה עם שכן אוקראיני מרושע שמגרש אותם ומסלק את האוכל שלהם. כבר יצא לי לקלל אותו שחבל שסטאלין לא הוציא אותו להורג עם כל האוקראינים. שיהיה בהצלחה בשאיבה.

gezers

New member
חתוליי שלי.. חיים בחצר

זאת העדפה שלהם.. יש להם אופציה להכנס, אבל בחוץ מן הסתם יותר כייף להם, וגם פשוט אין פה רחוב.. זה חצר משק של קיבוץ לשמחתי! בקיצור החיים היפים!

carmitz

New member
קטעים איתך, לרגע נבהלתי ... ../images/Emo6.gif

הרפליקות האחרונות הרגיעו אותי ... !

עוד כמה שלי (עם חזרות)

כאשר צריך ללכת עם ילד אחד לרופא/מיון/אשפוז, מי יהיה עם הילד השני.כבר הייתי בכל הסרטים האלה. לשם הדוגמא איך בכ"ז מסתדרים, בפעם האחרונה שלקחתי את הקטן לרופא (כי הוא נראה לי ממש ממש לא במצב טוב), הייתה השעה שבע וחצי בערב. למזלי הילד הגדול כבר נרדם והרופא עדיין קיבל. "מחלתי על כבודי", צלצלתי בדלת של השכנה וביקשתי ממנה להיות אצלנו לחצי שעה עד שאחזור מהרופא. הרי להעיר את הגדול, להלביש אותו ולגרור אותו יחד איתנו נראה לי ממש מיותר.
לצאת בשבתות בבוקר החוצה לבילוי/טיול. יש לי הרגשה שאם יש כבר אבא/בן זוג בבית, הצורך למצוא חברה נוספת של עוד משפחה מאד פוחת.
ללכת לשיעור התעמלות פעמיים בשבוע. אני הולכת רק פעם בשבוע. זה כרוך ביציאה של שעה שצ'ופצ'יק מהבית. בשבילי זה תמיד אומר שצריך בייבי סיטר שלא תמיד פנויה לזמן כ"כ קצר . אם היה עוד הורה לא הייתה צריכה להיות שום עייה לצאת לשעה מהבית בשעה 8 -9 בערב. זה מה שעולה לי הראש כעת

אורora

New member
מזדהה מאוד עם 2 שונית

למרות שלהפתעתי מאז שנולד תינוקי הצורך החברה בסופי שבוע ירד, הוא עדיין קיים אבל הרבה פחות "דחוף"

lollla

New member
לי חסר המשענת הפסיכולוגית

שחס וחסה - אם לא אוכל לעבוד או לפרנס זמנית - שיהיה איזון זה משפיע גם על תאריכי הבחירה שלי להיכנס להריון נוסף. הידיעה שיש עוד אחד שנושא בעול המשפחתי - וכמובן שזו בריחה - כי לפי מה שאני רואה אצל חברותיי - עוד אחד בבית לא גורם להן לשבת רגל על רגל, לנוח יותר או כיוצא בזה. כולנו מסמורטטות ומפורפרות באותה מידה גם כשכל מיני ילדים של חברים שואלים בתמיהה. אז מה ללולי אין אבא? ומה הוא אומר על זה? יש איזו שהיא צביטה על זה שלרוב הילדים מסביבי יש אבא וללולי לא. לא בקטע היומיומי - אלא בקטע המהותי, אולי העתידי, אולי כלפיי החברה הסובבת.ואף כלפי עצמי - כולן מסביב התחתנו - וגם הדור הצעיר ממני מתחיל להתחתן - אז מה בדיוק הבעיה שלי? (ושוב, אני מודעת אליה, אבל... זה לא אומר שאל מול הזמנות לאירוע זה או אחר, זה לא מקבל פתאום פרופורציות אחרות לא הגיוניות) אבל לא קריטי, בגדול יש לי חבר שאינו מסיח את דעתי מזה שאין לי בעל או לולי אין אבא. הוא משמש דמות גברית יציבה עבורו מאז נולד, ואני חייבת לציין שהרבה פעמים זה שהוא מצטרף אלינו לטיולים בסופי שבוע, או לנופשים ברחבי הארץ עושה את הענין קל יותר בנוסף, גם יש לי אופר - אז פחות יש בדידות בערבים. יש עוד מבוגר גם כשחבר לא נמצא פה.בנוסף, יש מי שיעזור להעלות את הקניות. אני עושה הכל, ואז מהחניה הביתה - היא אחראית על הורדת העגלה הקודמת של לולי והעמסת הקניות. וזה גם מסייע מידי פעם להתרווח כשממש אין כוח להרים את הראש. מכל זה יוצא שהחוסר שלי בבעלול הוא רק במחשבה - שיכולתי להיות האישה הקטנה שיכולה להרשות לעצמה מותרות יותר, או חופשות מהעבודה לשם קידום , חיפוש עצמי
, הישארות בבית עם התינוק החדש וכד' אבל מהר מאד אני מבינה שבמצב בישראל רק בעל עשיר נדיב, וכנראה לא הכי אטרקטיבי
היה מקנה לי את זה

אורora

New member
היום בבוקר הוא היה מאוד חסר ../images/Emo10.gif

קמתי מטושטשת וראיתי שלילדונת יש עיין מאוד נפוחה, שקצת התעוררתי ראיתי שהעיין קצת פוזלת. לא רוצה לתאר איזה סרטים עברו לי בראש, חבל על הזמן. כל כך היה חסר מישהו שירגיע אותי ( טוב התקשרתי שוב לקטנוע..... ) בכל מקרה רצתי לרופא ( שמקבל מ-7 ) וזו סה"כ עקיצה , הנפיחות גרמה לחוסר פרופורציה בעיין שניראת כמו פזילה. אוףףףףףףףףףףףףףףף

אופיר2003

New member
אחלה סקר ../images/Emo45.gif

קודם כל אני מקנאה בך שמצאת כזאת סדנה שהתחברת אליה, אני בזמן האחרון חושבת על סדנה שכזאת, אבל לא הצלחתי עדיין למצוא את המקום המתאים. אני חייבת להודות שנושא חוסר בן הזוג בחיים שלי מקבל חשיבות שונה בכל יום מחדש. יש ימים שבהם זה ממש לא מעניין אותי, אפילו מעורר בי רתיעה ויש ימים שבהם מורגש חוסר מה בקיומו. בימים שבהם עולה תחושת החוסר, עד התקופה האחרונה, בדרך כלל זה מגיע ברגעים שבהם אני כועסת על הילדה. אני לא יודעת למה, אבל תמיד שאני כועסת על הילדה, יש לי תחושת החמצה מסויימת, גם מהמקום שבו תמיד אני "הרעה" כשהיא לא בסדר, אף פעם אין מישהו אחר שכועס, אבל גם מהמקום שלילדה אין לאן ללכת כדי להתנחם בו אחרי שכעסתי. אותי אישית זה מאוד מטריד. בתקופה האחרונה זה גם עולה מדי פעם בהקשר שלי.מהמקום שמגיע גם לי פרטנר לשיחה, המקום הבטוח שלי והחיבוק בסוף היום. הבעיה היחידה היא שכשאני מסתכלת מסביב, על הזוגות הנשואים שמסביבי, כמות היתרונות המחוברת לקיומו של בן זוג, זהה או קטנה יותר מכמות התלונות שאני שומעת.

הילה ד1

New member
סקס? זה לא ספונג'ה קניות וסופר ????

חסר לי: - להתחלק עם משהו בחוויות היומיומיות. - לספר את כל הפנינים שיוצאים מפיו של המתוק שלי. - סקס. - סקס. - סקס. - סקס. - ולא נשכח גם להרגיש את הפרפרים בבטן שמשהו מחבק, מנשק וסתם רומנטיקה. - לגרד בגב.... אוף למה לא מגיע לכל הגב.... אוף. - סתם לנוח בלי לעשות שום דבר, לרוץ, לשעשע, לראות... סתם לנוח לישוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן.... לא חסר לי: - תיקונים בבית וכו. - שמישהו יבלבל לי במוח מה נכון ומה לא נכון לדעתו. חושבת שסיימתי........ אולי

אנה מ

New member
אני לא יודעת אם הסקס חסר כמו שחסרה

האינטימיות. החום, החיבוק, המילה שמחזקת. מצד שני, אני רואה נישואים של חברות שלי, ואף אחד מהם לא טוב, אז אולי יש פה איזו אידיאליזציה של המערכת הזוגית. כמו כן, חסרה החלוקה באחריות וגם בנטל.

למעלה