סרטונים של קובי משבוע סוף

גרי 541

New member
../images/Emo41.gif סרטונים של קובי משבוע סוף ../images/Emo41.gif

סרטונים שכדאי שתעלו לVOD של הפורום

אני רעב כי לא אוכלים ../images/Emo6.gif אז מה עושים?

סולו תופים XD תםתםתםתםתםתםתם
החיקוי של יוסי בובליל ממש גדול D: ובלי שום קשר לקובי, המשביר לוותרן פשוט הרג אותי
פשוט- תתחתנו ותחכו

0OמומיןO0

New member
../images/Emo45.gif

גם רותם אבוהב מצחיקה למרות שממה שראיתי בינתיים לא היו איתה דברים ממש מצחיקים בתוכנית.

שירי116

New member
../images/Emo45.gifולא רק בגלל שהוא קובי חח

רק חבל שכל הזמן מראים את אוריעידן ועופר.הם טובים אבל מגיע גם לאחרים שיראו אותם וזה שהם הכי מוכרים לא אומר שמגיע להם הכי הרבה זמן מסך...

0OמומיןO0

New member
נכון כל הזמן מראים את השלושה האלה הכי הרבה

כמו שכתבתי גם רותם אבוהב מצחיקה ולא רואים אותה הרבה בתוכנית.ככה גם את מי שעוד יש איתם שכחתי את שמו. ואת קובי מראים קצת יותר מהשניים האלה טוב נו הוא הכי מצחיק שם בחיקויים

שירי116

New member
כן ../images/Emo13.gif

דוד קיגלר התכוונת..? ויש גם את שני כהן אוי היא הרגה אותי עם החיילת הזאת שאמרת "סבבה? סבבה"

0OמומיןO0

New member
כן דוד קיגלר

אה נכון שכחתי משני כהן אותה בכלל בקושי מראים .. לא ראיתי את הקטע הזה..ראיתי אותו בפירסומת רק
ואת שני כהן אני זוכרת מרק בישראל:"אני לא בוכה אבל זה מעצבן!"

שירי116

New member
היא הייתה גם באמאלה

למרות שלא ידעתי שזו היא מאמאלה שהייתה גם ברק בישראל רק אחרי שאמא שלי אמרה לי P: היא הייתה גם בדני הוליווד אבל לא ראיתי.. חח היא קצת הייתה מעצבנת ברק בישראל לדעתי

0OמומיןO0

New member
אני לא זוכרת אותה מאמאל'ה

ודווקא ראיתי את הסידרה הזאת..
גם אני לא ראיתי דני הוליווד יש לי הוט
וברק ישראל היא הייתה אמורה להיות מעצבנת אבל היא הייתה גם מצחיקה חחח הצחיקו אותי הדברים שלימור אמרה עליה שהיא ירדה עליה

שירי116

New member
חח כן ברק בישראל היו קטעים מצחיקים איתה

אני זוכרת גם שהיא ראיינה את חיים יבין חח זה היה מצחיק.. לא נראה לי שמישהו זוכר אותה מאמאל'ה בכלל

0OמומיןO0

New member
חחחח אולי היא הייתה שם שונה

אני ראיתי את 2 העונות למרות שאת העונה ה-2 פחות ואני לא זוכרת אותה

למעלה