סרט תעודה בפסטיבל הסרטים בי-ם

• פותח הנושא bapi
  • פורסם בתאריך

bapi

New member
../images/Emo41.gifסרט תעודה בפסטיבל הסרטים בי-ם../images/Emo41.gif

סוף סוף מתקרב ומגיע היום בו הולך להיות מוקרן הסרט שהשתתפתי בו. מהתקציר שעל גבי ההזמנה המצורפת קשה לנחש שגם אני שם בפנים אבל שזה לא יטעה.... יש בו חלק נכבד הנוגע לטיפולים. בכל מקרה למי שמתחשק להגיע להקרנה יש מס' טלפון על ההזמנה להזמנת כרטיסים (אני חושבת שהעלות היא כמו של כרטיס קולנוע) השעה אמנם קצת מעצבנת אבל מי שיכול - בכיף! להתראות, באפי.

דבורה1

New member
אוי באפי איך התגעגעתי

ולא יאמן בדיוק אתמול יצא שדיברתי עליך ותהיתי איפה את ומה קורה אתך. אז שמחה לראות אותך שוב ופה ולו "רק" בשביל לככב בסרט. תגידי אפשר יהיה לקנות כרטיסים ביום ההקרנה? לא בטוחה שאני יכולה להחייב מראש אבל נורא רוצה לראות.

דבורה1

New member
../images/Emo46.gifתופסים אותי במילה? עכשיו דווקא

וזה יקפיץ סתם את השרשור. על מצפונכן...

תמר27

New member
בנות, אני מזהירה אתכן

לא להיסחף. ולא להקפיץ בשביל שטויות!

דבורה1

New member
קישוא לא יפה!

המלפפון הזה עוד יעשה ממך גוואץ' אז זהירות. ותזהר מלהקים עליך את כל מחלקת הירקות והפרות. שלא יעשו ממך קבאב... ואה כן, דווקא עוד אנטרים

תמר27

New member
מי פה מלפפון? ../images/Emo105.gif

אני תמר. תמר עם כל דבר. ת-מ-ר. למה מלפפון? ומחלקת הפירות והירקות לא פה, הם כבר מזמן המשיכו הלאה. היו אפרסקים, דובדבנים, תפוזים, ועוד כל מיני. מישהו טעם פעם סלט מתמר וקישוא?

נועם@בת

New member
באפיייייייייי../images/Emo24.gif

קיוויתי שתכנסי עם בשורה אחרת, אבל כל כניסה שלך לכאן משמחת
. לא נראה לי שאגיע לירושלים בזמן הקרוב, פשוט אחכה שהסרט יגיע לDVD. יש מצב שתשארי קצת ותספרי לנו משהו על עצמך?
'תגעגעתי נועם

תמר27

New member
תגידו מה קורה פה?

כל מיני ניקים מתקופת האבן? מה קרה? באפי, אני חייבת להגיד שהיה לי נורא מוזר לקרוא את ההודעה שלך... כי... כי... את תמיד נהגת לכתוב בשורות קצרות עם אייקון בסוף כל שורה. לאן נעלמו האייקונים? ומי עוד זוכרת את הכתיבה של באפי? יאללה, שארית הפליטה - ה-ת-פק-ד-ו-ת! (מתאים לי שרשור נוסטלגיה...אח..זוכרות את הימים שבאפי ארגנה והנחתה את כ-ל המפגשים?)

מתפקדת ראשונה בשרשרת נוסטלגיה

שנתיים בטיפולים הניק הקודם היה סנונית 1 מחכה כל חודש מחדש.

מתפקדת ראשונה בשרשרת נוסטלגיה

שנתיים בטיפולים הניק הקודם היה סנונית 1 מחכה כל חודש מחדש.

יעל301

New member
שארית הפליטה...

באפי ,היום במפגש שוחחנו אני ושמחה על התמיכה עלייך ונזכרנו במפגש המדהים שהיה לנו אצלך... ומסתבר שכן אני לא מנדבת מידע וכאלה רק שקיבלתי עידכון לגבייך מקווה שהכל בסדר איתך שולחת לך
ענק ענק .....

למעלה