סתום ת'פה, קיפר

poland1

New member
../images/Emo41.gifסתום ת'פה, קיפר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

את הספויילר ממש לא חשפו, אלא רק נתנו לגימה ממש קטנה ממה שג'ק הולך לעבור בסיום הסדרה... זה רק מאשש את הטענה שלי שאנחנו עומדים בפני משהו גדול בסיום. אם אתם לא רוצים ציטוט קטן מהשחקן קיפר שרק תעצים לכם את המתח, אל תקראו!
העונה השמינית והאחרונה של "24" תסתיים ב-24 במאי, אבל ג'ק באוור לא יכול להתאפק. השחקן קיפר סאת'רלנד חשף במסיבה שנערכה לקראת סיום התוכנית איך תיגמר הסדרה. אל תילחצו, ספוילרים לא נספק לכם כאן, רק נגיד שהכוכב סיפר ש"ג'ק יתקל בעימות הגדול ביותר של חייו". עוד הוא הוסיף שסצינת הסיום של הסדרה תהיה "אינטימית ומשפחתית", ולא תכלול משברים מקצועיים משמעותיים עבור דמותו של באוור. יותר מדי אי אפשר להבין מהדברים האלה, אבל את המסקנות שלכם - אם יש כאלה - תסיקו בעצמכם. לנו יש קצת. בערך.

poland1

New member
../images/Emo58.gif אני רק מקווה

שאתה לא אומר את זה כאחד ששמע את הספויילר המלא שהשחקן סיפק ואומר את זה כדעתך. אם יש כאן מישהו שיודע מה קיפר אמר- לא להגיד! ואם בכל זאת אתם רוצים להגיד, בבקשה תרשמו אזהרה באופן בולט ביותר, כדי שלא ניתקל בזה בטעות.

poland1

New member
לא כתבתי ספויילר בכותרת, מכיוון שבתוכן

שאני כתבתי לא היה ספויילר.. כששמתי קטע מהכתבה שמתי סימון ספויילר והזהרתי היטב, ככה שלא היה סיכוי שמי שלא ירצה יקרא את זה. בנוסף, הספויילר שהיה שם היה ממש, ממש דק וכללי. מה גם שהיה רשום שאין שום כוונה לחלק ספויילרים, אם אתה יודע מה קיפר אמר ורשמת את זה כדעתך אז זה ספויילר רציני בלי הודעה מוקדמת שפשוט יהרוס. אז כן... אני מתלונן עליך
אם זו רק הערכה שלך ולא שמעת מה קיפר אמר, אז זה בסדר גמור...

בוודאי שהיה ספוילר בתוכן...

אם אתה כותב ספוילר בתוכן ההודעה אתה צריך לסמן ספוילר בנושא ההודעה ולא בתוכן. אתה לא יכול לסמן ספוילר בתוכן ההודעה מהסיבה הפשוטה שאתה לא יכול לדעת לקוות שמי שפותח את תוכן ההודעה יסגור אותה מיד לאחר שהוא רואה את סימן הספוילר ועיניו לא ינדדו בטעות מיד אליו. ועוד משהו - אתה לא יכול להגיד "הספויילר שהיה שם היה ממש, ממש דק וכללי." זוהי לא זכותך לקבוע לאנשים בפורום איזה ספוילר הם יכולים לדעת ואיזה לא. יש אנשים שלא רוצים לדעת שום מידע על הפרק, אפילו אם הוא היה טוב או לא ולכן המידע שכתבת הוא ספוילר די משמעותי לפי דעתי. בכל אופן, אני רק כתבתי את דעתי וכמובן לא ספוילר כזה או אחר...הוספתי את הסימן רק כי התייחסתי להודעה שלך שהיא ספוילר בפני עצמו... מקווה שתלמד לסמן את הודעותיך כראוי בפעם הבאה...

poland1

New member
אם היית רואה הודעות שלי, היית רואה שאני

מקפיד על זה מאוד. הספויילר הקטן שנתתי היה ממש בעומק ההודעה, אפילו אחרי שסימנתי ספויילר.. אין שום מצב בעולם שמישהו יקרא את זה ישר בלי לראות את האזהרה... מה גם שסמל הספויילר מאוד בולט. הו.. הרגעת אותי בכך שהודעתך היא רק דעה... אם זה היה ספויילר אמיתי הייתי אוכל את עצמי עכשיו.

למעלה