עדכוני צהריים/ערב היום ה- 60, ה- 30.10

קמבילי

New member
באמת חולה? אז הם חייבים להעביר אותה

לסוויטה כדי שלא תדביק את כולם. אתמול היא השתעלה נורא וזה נשמע שהיא תפסה משהו. אני רק מקווה שהיא לא תלך הביתה בגלל זה ותמנע ממני את התענוג שבהדחתה

eli7r

New member
אולי די עם זה....

הם דיברו על הדיירים החדשים א"א להדיח אותם השבוע

morann7

New member
אז אולי הם דיברו על ההדחה של עוד שבוע?

מקובל עליך שהם יעבירו בינהם במודע משפטים בצורה כזו כדי שלא נשמע?

גרינקו

New member
אם רנין באה מולי בלילה עם עיניים פתוחות

אני מקבל התקף לב מה זה העיניים האלה דומה לינשוף

רנין : ''קשה לי להתמודד עם צ'חצ'חיות''

''וולגריות, צעקות...'' מעניין את מי היא מתארת... המממ

רנין מי את חושבת שאת??

מה את חושבת שאת יותר טובה מאחרים .את חוצפנית מתנשאת אוהו כמה שאת כן . תרדי מהעץ כי את צבועה בכול הצבעים של שקר חוסר נאמנות וחוסר פרגון אז לעזאזל תלכי כבר

אני שמעתי "צ'חצ'חים".... ../images/Emo6.gif

אויי.. זה היה טוב. הערביה לא אוהבת צ'חצ'חים... מילא אשכנזי היה אומר זאת, אבל ערביה?

ingel

New member
אני גם שמעתי צ'חצ'חים

עכשיו תומכי ש"צ יכולים לסתום אתה הפה. יש שיוויון בינן תומכי ש"צ לבובלילים. בובלילים פלטו פרידמנים והינה גם מחנה ש"צ פלט צ'חצ'חים. זהו נגמר הסיפור

היא לא אמרה שהיא לא אוהבת...

אמרה שהיא לא יכולה להתמודד עם טיפשות, וולגריות, צ'חצ'חים, דביליות וחוסר אינטליגנציה. ואגב שפרה בינתיים מדברת עם ליאון ואומרת לו שהיא יודעת שהיא בפנים (על הגריל) ושכבר לא איכפת לה, כי אין לה שום דבר משותף או רצון שיהיה לה עם אף אחד מהדיירים החדשים.

בובליל גם קרא לרנין אשכנתוזית

הוא אמר לבת שלו: תראי מה זה כולם פה פרידמנים, אפילו הערביה לא ערביה אמיתית, גם היא אשכנתוזית.

d a n 6

New member
אבל הוא גם אמר לה את זה בפנים

שלא כמו רנין! שתבין שליוסי ועינב אין ולו שמץ של הרגשה מה רנין באמת חושבת עליהם וזה מה שמגעיל! אני רוצה שתגיד להם בפנים מה היא חושבת.

הוא לא אמר לה את זה בפנים

מה שכן הוא קורא לה נעימה, שזה שם ערבי. אבל הוא לא קרא לה מעולם בפנים: פרידמנית, אשכנתוזית או ערביה.

morann7

New member
רנין היא ערביה להזכירך

ואת המילים האחרות אומרת עינב לא יוסי

למעלה