עידכון שבועי:

ganooov

New member
../images/Emo41.gifעידכון שבועי: ../images/Emo13.gif

א. בסקר האחרון איכזבתם אותי קשות, 21 אנשים אמרו שגראנג´ מקומו כאן, ואני אומר: לא! אז יש סקר חדש על השאלה: "מכיוון שהשבוע הפורום חוגג חודש להווסדו, אז אני רוצה לדעת איך הפורום בעיניכם, אז איך אתם מדרגים אותו?" חלק מהתשובות אידיוטיות, אז עימכם הסליחה. ב. המטרה השבועית שלי היא להגדיל את מדור הקישורים, אז אני מבקש מכל מי שיש לו קישורים לאתרים טובים, שעוסקים באגדות רוק, ולא נמצאים במדור הקישורים - מתבקש להביא לי את הקישורים עם סקירה קצרה של האתר. ג. אני מברך לשלום את כל המשתתפים החדשים בפורום, ומבקש מכל המשתתפים הסמויים לחשוף את עצמם ולהופיע גם בפורום ולא רק להצביע בסקר ולקרוא הדעות - הפורום זקוק לכם. ד. ויש את הנושא המציק ביותר בתפוז: החסות. החסות מציקה לכולם, אבל אני רק אבהיר את הנקודות הבאות: 1. זהו פיילוט, כלומר - השבועיים בהם תופיע החסות הינם לנסיון בלבד, אם היא תוכיח את עצמה, חברות אחרות יקפצו על הרעיון, ואז תפוז יוכלו לבחור את הנוחה מבין ההצעות, עם צבעים יותר נוחים, ופחות הפרעות לגולשים. 2. ישנם דרכים להתגבר על הבעיה שהחסות יוצרת, אם תחפשו בפורומים תמצאו עשרות שיטות יעילות. 3. מי שיש לו בעיה ספיציפית עם החסות, מוזמן ליצור איתי קשר, ואני אטפל בבעייתו כמיטב יכולתי. ה. עוד נושא: אירועים. כל אדם שיודע על אירוע שעומד לתקיים בזמן הקרוב, בין אם זאת הופעה בלווין, ובין אם זה טקס הצדעה שיערך בתל אביב, מוזמן לפרסם את זה בפורום ואני אכניס את זה ללוח האירועים. אני לא רוצה שבשעה 2 בלילה תודיעו שבעוד 5 דקות יש הופעה חיה של X בערץ Y, אני מצפה שאם אתם יודעים על משהו מסוג זה תודיעו לי לפני כן. בכלל, אני מעדכן את דף הפתיחה של הפורום מדי פעם, אז אני אשמח אם תיכנסו דרכו מדי פעם. המלצות שבועיות: חידון רוק: מדי סוף שבוע נערך חידון רוק על ידי Grimble Grumble, אני אישית לומד ממנו דברים. אתר מומלץ: היכל התהילה של הרוקנרול, אתר שמעוצב בצורה יפה, עם פינת "היום לפני", ציטוטים ומה לא. שיר מומלץ: Mad About You - השיר של סטינג שעושה לי את זה כל פעם מחדש. מאמר מומלץ: סקירת הופעה של Deep Purple עם הScorpions, 4 באוגוסט 2002, Greek Theatre בלוס אנג´לס. שכתב החולוני.
אפשר להשיג אותי בדרכים הבאות: איי סי קיו: 166117311. דוא"ל: [email protected] אתם מוזמנים להטריד אותי בכל עת. ביי!

godsdice

New member
למה שגראנג´ לא יהיה פה?

יש פה אנשים טובים ששומעים מוזיקה טובה. אז למה לא לתת להם לדבר מדי פעם על סיגנונות אחרים של רוק? כמו גראנג´, פאנק, מטאל.....גם בתת זאנרים האלה יש אגדות. לפתוח בשביל גראנג´ פורום, זה ממש מטופש. יש חמש או שש להקות ידעות לזאנר הזה. (שכבר מת) אחי, תן לאנשים לדבר על מה שהם רוצים, ולא מה שאתה רוצה.

ganooov

New member
אז ככה: ../images/Emo13.gif

מכיוון שיש כבר פורום גראנג´ - אז אני חושב ששם הוא המקום של כל להקות הגראנג´ זה שם. יש רק שתי להקות שאם כבר מדברים על זה , אז מקומן הוא כאן: סאונדגארדן ופרל ג´אם, כל השאר זה לא אגדות (את נירוונה אני מסווג בתור להקה נחמדה ולא יותר מזה - אגדה הם לא). ואם כבר, ליצן אחד החשיב את היהודים בתור גראנג´ כשהסיגנון המוצהר שלהם הוא מטאל/רוק כבד. מטאל זה לא תת זרם, זה נהפך לזרם בפני עצמו, אפשר לומר שגם פאנק הוא זרם בפני עצמו, ואפשר גם להתווכח על זה עד סוף כל הדורות. אפשר להתעסק הרבה רק ברוק קלאסי ורוק כבד, לא צריכים את המטאל והפאנק.

חולוני

New member
אבל יש כבר פורום כזה.

אם פה ידברו על גראנג´..אז בשביל מה יש פורום פורום גראנג´? אתה רוצה לרוקן אותו? יש פה בתפוז גם פורום פאנק, גם מוזיקה אלטרנטיבית, גם רוק מתקדם, וגם רוק ומטאל (שזה יותר מטאל מרוק למען האמת..)..לפי דעתי לא צריך לערב בין הפורום. שכל פורום ידבר על הנושא שלו וזהו. ואגדות רוק זה לא גראנג´.

למעלה