עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

droriko

New member
חמודה וזורמת (תרתי משמע)

אבל היא לא הטיפוס של צבר, היא לא מספיק בוגרת בשבילו מה לעשות.

Lady in red2

New member
היא באמת מכוערת, אבל נראה שתכניס יותר עניין

לוילה - היא כמו השפן של אנרג'ייזר.

שחר סיפר שאינה נכנסה עם כוס יין לאח הגדול

ואינה בתגובה: ואם אני רוצה לפתות את האח הגדול....

לפי שמועה חדשה

שחר (הענק הירוק) בדרך כלל לא אוכל כל כך הרבה. שחר התבקש לזלול בכמויות על ידי ההפקה, כדי להעלות את מפלס הלחץ על ידי חיסול מלאי המזון בווילה. נאמר לו שבתמורה לחיסולו של מלאי המזון תובטח לו כניסה לווילה. כדי להתכונן לתפקיד שחר בעצם עקב אחרי טכניקת חיסול המזון של כמה מדיירי הבית ולמד לחקות אותה. בנוסף התתברר כי לאחר שמלאי המזון יחוסל, שחר יקבל לשבת משלוח מזון מאמו שיכלול שלוש חביות עופות, חמישה שקי תפוחי אדמה , וקינוחים שונים. אם יוותר לשחר מזון לאחר ארוחת שישי הוא יוכל לחלוק אותו עם הדיירים החדשים.

איתי בל

New member
כאלה שרירים לא מקבלים במקרה

מי שמתאמן בסוף עלול להראות כמו צבר מי שזו העבודה שלו מה שנקרא באדי בילדר במשך 24 שעות מתעסק רק בזה יש לי חבר שהוא באדי בילדר והאנשים האלה מתכננים את כל היום שלהם לפי זה כאילו הגוף שלהם זה עסק לכל דבר הוא ישן בשעות קבועות מתאמן בשעות קבועות וכך גם אוכל אוכל זהו חלק גדול מכל הפיתוח הזה ואנשים כאלה אוכלים המון בעיקר שיבולת שועל וחלבונים ופחממות והכל מאוד מדויק רק אתמול בעקבות שחר אני נזכר ביציאה שחבר שלי אמר לי שכבר במשך שנתיים שלוש הוא לא אכל בשביל לאכול לא אכל בשביל הכיף אכל כי זה מה שצריך לעשות לפי הלו"ז וספציפית האוכל הזה מי שנראה ככה חייב לאכול המון הוא לא הגיע לכזו כמות של שרירים במקרה

איתי בל

New member
הוא לא יאבד אותם תוך יום

אבל כך או כך הוא יודע שהוא הולך להיכנס למגמה של ירידה פשוט ינסה למתן אותה הוא לא יכול להתאמן שם כמו שהוא בטח מתאמן אני עדיין לא ראיתי אותו מתאמן גם אם הם ינצחו בכל המשימות זה לא יהיה לו מספיק אוכל אנשים כאלה אוכלים בכמויות זה גם לא עניין של רעב הם נותנים לגוף מה שהוא צריך כדי שיהיה גוף ענקי וחזק האמת ששרירים כאלה יכולים להפוך מאוד בקלות לשומנים אם נגיד הוא יתחיל להתאמן כמו שצבר מתאמן... לא רק בתוכנית אני מדבר על בכלל סביר להניח שיהפוך לגוש שומן בסדר אבל זה כל הקטע לראות אותם מתמודדים עם בנאדם שצריך כל כך הרבה לראות אותו מתמודד עם זה קצת ריבים... תחשוב שעד עכשיו הבעיה העיקרית הייתה זה יוסי ועינב צריכים סיגריות עכשיו בא אלייך בנאדם שיא הבריאות צריך רק אוכל אוכל אוכל הוא עלול להילחם על כך שבמקום סיגריות יביאו שיבולת שועל שאגב יש לזה טעם של קקה כך שזה יהיה רק בשבילו יש לזה פוטנציאל להיות מעניין

BEAUTY האחת

New member
איתי אתה צודק בהכל אבל שרירים לעולם

לעולם לא יכולים להפוך לשומן חומר אחד לא יכול להפוך לחומר אחר בגוף מה שקורה זה שפשוט מסת השומן גדלה כי הגוף מוציא פחות אנרגיה ואם ממשיכיםם לאכול כמויות גדולות אז פשוט משמינים

איתי בל

New member
ברור:)

לא התכוונתי שהשריר יהפוך לשומן כאילו הוא רובוטריק אבל הגוף שלו כבר רגיל לרמת אימון ורמת אוכל וגם אם יאכל כמו כל אחד מאיתנו ויתאמן או לא יתאמן כמו כל אחד מאיתנו הוא לא שיאר ככה או יחזור להיות בנאדם רגיל הוא יהפוך לגוש שומן שוב... לא כמו רובוטריק

איתי בל

New member
לא מכירה את המשפט

יש אנשים שאוכלים בשביל לחיות ויש אנשים שחיים בשביל לאכול הוא לא אוכל כי הוא רעב... או כי בא לו משהו טעים בפה או בכיף של ארוחה או בכיף של לצאת עם מישהו או מישהי לאכול הוא אוכל כחלק מהאימון שלו כחלק מהעבודה שלו יש לו לוח זמנים שבועים באיזה שעה הוא אוכל מה לא בשביל טעם ולא בשביל כיף גם לא בשביל להישאר בחיים רק בשביל להראות כמו שהוא רוצה להראות וכחלק מהאימון

למעלה