עידכוניי צהריים-ערב- יום 59, ה- 29.10

הביאו להם מכתבים מהמשפחות ../images/Emo185.gif

המכתבים שהבטיחו אתמול? אני דווקא לא כל כך שונא את אינה כמו כולכם. נראה שהיא החדשה שהכי הצליחה להתחבר בנתיים.

איתי בל

New member
אינה היא שחקנית

לטוב ולרע... היא יודעת טוב מאוד שיש מצלמות וכל מה שהיא תעשה היא תחשוב איך רואים את זה בבית היא תמיד נמצאת במחשבה של מה הצופה רוצה לראות... מה שיכול לתת הרבה עניין אבל... לא צופים בריאליטי כדי לראות דמות

Tapudy

New member
זה יעבור לה

כולם התחילו ככה ונרקבו לקראת הסוף. שילוב של שיעמום, בעסה וחוסר מעש. ומה בעצם רע בשחקנים? הם במשחק. הם צריכים לשחק. למה בזים להם גם בבית וגם בחוץ?

איתי בל

New member
היא מהתעשייה

כמו שראית את הסרטון של הסלב שלה... ככה היא משחקת היא באה לאח הגדול בשביל הדמות כדי שאחר כך תהיה לה עבודה ולא בשביל המיליון היא באה להתפרסם במשחק צריך לשחק אבל לא להיות דמות זה נראה לא טוב מרגישים שזה לא היא אנשים לא אוהבים את זה לא בריאליטי היא תנסה להיות פרובוקטיבית וכל זה... את המיליון זה לא יתן לה ולא מאמין שהיא תשאר יותר מידי זמן אך גם לא תלך כל כך מהר לא היה רע להכניס אותה לתוכנית סביר להניח שהיא תביא סחורה אבל..עדיין...

droriko

New member
זה לא יעבור לה, כמו שזה לא עבר לליאון

ואני מעדיף אותה עליו. אם כבר לעשות הצגה אז לא באמצעות שירים רועשים וריקודים , אלא דווקא על ידי הכנסת פלפל לשיחות . האם זאת אינה האמיתית ? זה לא ממש משנה

איתי בל

New member
הי לאון לא עושה הצגה

ברור שיש לאון יותר עמוק ואחר ויש צדדים יותר אמיתיים שלא ראינו אבל זה לא בגלל מצלמות כך הוא יתנהג עם כל בנאדם זר וכשלאט אלט יותר מכירים הוא עוד יותר אמיתי אבל ככה הוא עם זרים אמיתי אינה היא ככה מול מצלמות זאת אינה מול המצלמה זה פחות כיף לראות כי רואים את זה לאון לא מנסה לעשות לך הצגות שיהיה לך מעניין הוא עושה הצגות שיהיה לו מעניין

droriko

New member
תעשה לי טובה

מדובר בבן אדם שלא מתבייש לאמר כל יום שהוא רוצה בעקבות התכנית להיכנס לשואו ביזנס . ברור שכל השירים והריקודים זה מוגזם , תכף תגיד לי שבבית שלו כל פעם שמעירים אותו עם מוזיקה חזקה מהחדר הסמוך הוא קם ורוקד

איתי בל

New member
ברור שהוא רוצה

כשהוא בא לתוכנית עד שלב מאוחר הוא לא ידע שיש מיליון ועדיין... ויחד עם זאת זהו לאון.. זה לא דמות זה לא שבבית הוא לא רוקד ולא מדבר ככה ולא כלום זהו לאון... ברור שבבית אם תשים לו מוזיקה הוא יגיד לך לסגור ויחזור לישון אבל לאח הגדול הוא לא יגיד לסגור..אז הוא רוקד כי זה לאון הפך גמור מאינה אינה מנסה לקדם דמות היא מנסה להצליח בזכות שהיותה לוליטה בזכות פרובוקטיביות ראה הסרטון סקס הלוהט משהו שלה שגם מתחזה להיות אמיתי במילים אחרות גם מחוץ למצלמה ללאון עדיין יש קעקוע של כוכב

Tapudy

New member
התיאוריה שלי, הוא זונת צומי

כלומר, זה כן הוא האמיתי אבל הוא צריך תשומת לב תמידית. ליאון לא יכול שאנשים ידברו 30 שניות בלי שיתנו לו תשומת לב. בגלל זה הוא כל הזמן משנה נושא, רוקד ושר. שהוא יושב עם צבר ושפרה אפשר לראות איך לפעמים הוא מנסה לשנות נושא למשהו לא קשור והם פשוט מתעלמים ממנו לגמרי.

איתי בל

New member
רק לי יש בעיות עם צפייה בפרק המלא?

עולה לי הפרק.. גם לא תמיד הפרק של אתמול ממשיך 10 דקות ואז יש פרסומת ואז או שהתמונה נתקע או שאין ווליום או כל באג אחר גם אצלכם? מישהו מצליח לצפות בפרק עמבר לפרסומת?

ספיר 24

New member
האתר הזה ממש לא מוצלח

לא שמה שהיה קודם היה יותר טוב אבל לפחות שידרגתם שדרגו להכי טוב . מלא באגים יש באתר הזה.

eli7r

New member
תארו לכם שבמכתבים של שפרה וצבר כתוב ככה:

שפרה: תמשיכי להיות עם צבר צבר:אל תמשיך ךהיות עם שפרה מה יקרה אז?......

eli7r

New member
ושוב ספרה מספרת על עצמה וצבר סגור....

ונראה לי שהיא ממש תקועה והוא היה רוצה להיות לבד עכשיו....

אור2221

New member
יש לי תחושה שאבא של צבר חולה

ולכן הוא צריך את הכסף, גם בגלל מה שהוא אמר עכשיו וגם בגלל כמה דברים שנאמרו קודם, או אבא שלו, או מישהו אחר במשפחה...

eli7r

New member
לא יודעת מה אבל ברור שיש שם מעבר לסתם רצון לכ

סף, כי הוא חוזר פעם נוספת על הקטע שהוא חייב להם(למשפחה שלו או מישהו כזה) ושהוא יעשה את זה

למעלה