עידכונים מהוילה!

חחחחחחחחח |פסטרמה|

4 המצלמות באתר מראות את אותו המקום... למה אין מצלמת לאון? אוףף כל כך בא לי לדעת מה הוא עושה, וזה לא אפשרי כשהוא לא בחצר.. מעצבןןן

JoNy Boi

New member
זה חרא ככה לראות באינטרנט..

הכל נתקע! למה עשו רק להוט ערוץ שיעשו גם ליס..

יוליקה

Member
מנהל
נו... ובן כמה היה יהורם גאון

שהתחתן עם אורנה בת ה-17? הוא הרבה יותר מ-24. מה שאני לא מבינה, הוא יליד הארץ, גדל פה התחנך פה, שרת בצבא - אז למה הוא מדבר ככה? אני גרתי 30 שנה בדימונה - ואני יכולה להעיד שכל הילדים שלמדו בדימונה עם הילדים שלי מדברים כמו כל אחד אחר מרמת השרון....

VC820

New member
עלבון לאינטליגנציה

באתר חברת קשת יש כביכול שידור חי מהוילה. בפועל כל הקטעים ערוכים בצורה מסיבית,מצונזרים,ומשודרים בדילי נוראי באחת המצלמות שומעים ברקע קריאות בוקר טוב כשהשעה היא חמש וחצי אחר הצהריים. כמו כן, יוסי הפרימיטי הזה בחור רב תושיה ומעללים,כל המצלמות מראות רק אותו גם במטבח גם בבריכה ובשאר המצלמות וכל זה ב - L I V E . חברת קשת חושבת שהאנשים מטומטמים וממילא שלא ירגישו. אז זהו שלא,תפסיקו להעליב את האינטליגנציה שלנו. בכל מקרה, התוכנית אינפנטילית.

idanoosh17

New member
יש דיליי

אבל זה שידור חי לא ערוך וההוכחה היא בזמן הפרק אתמול. זה מנוטב ע``י הבמאי לדברים המעניינים

יניבל1

New member
זה עניין של סלנג

בוקר טוב זה כבר מזמן לא משהו שאומרים רק בבוקר

יניבל1

New member
תראה אני לא הכי מת על שי

אבל אתה חייב להודות שהוא הגבר הכי דומיננטי בוילה (לא יש שם יותר מדי מתחרים) נראה לי רק הוא יצליח ליצור שם אקשן.

idanoosh17

New member
אני לא בונה עליו

הבית בנוי בעיקרון על שיחות, דיבורים ודיונים ובן אדם כמו שראיתי היום שכששניה אחת לא מקשיבים לו הוא משתיק את כולם ומרים את הקול -לא כיף לפתח איתו שיחות נפש פתוחות ודיונים. זו דעתי לפחות

יניבל1

New member
למי אכפת משיחות נפש??

כשאני אומר אקשן אני מתכוון לדבר אחרים (ולא חסר)

ככה זה בכל דבר יוליה

תראי למשל באמריקה, השחורים כל היום מקללים את הלבנים, יורדים עליהם והכל, וכשלבן אחד אומר משהו על שחורים או צוחק עליהם - פתאום הוא גזען. קוראים לזה פרה קדושה. ובארץ זה בדיוק אותו דבר עם אשכנזים ומזרחים.

למעלה