עידכונים מהוילה!

איזה מצחיקים הם. :)

הם משכנעים את ערן לעשות איתם מופע דראג בערב, והוא אמר שהוא יסכים רק אם מישהי תשרת אותו אחר כך שלושה ימים, והוא סיפר למה הוא מפחד ממגע עם הומואים... הוא דווקא לא נראה כל כך רשע כמו שניסו לגרום לו להראות, הוא סתם לא מסכים שיגעו בו.

מממ, הוא בדיוק כמו שהציגו אותו

לאון חוטף ממנו הרבה חרא לפרצוף. אז ברור שמכות אין, ולאון מבליג אבל תכל'ס, הוא ייבש אותו עם ה"אל תיגע בי"...

זה היה ענק! ../images/Emo185.gif

ערן (?) מספר שיש לו טראומה מהומואים בגלל שפעם אחת במועדון נצמד אליו קוקסינל ונגע בו באיזור הישבן אז ישר ליאון קופץ: "רגע בוא נדגים!!" XDD ודווקא שהשיחה נהפכה להיות ממש מעניינת, ירד להם הסאונד ולא שומעים מילה ממה שהם אומרים!

יניבל1

New member
באנה כבר למעלה משעה הסאונד לא עובד!

וזה כבר לא פעם ראשונה ולא שניה (בשלושה ימים!) אני מתחיל לחשוש שגם במקרה הזה מדובר בהפקה של חובבים .

idanoosh17

New member
יש על זה כתבה באתר קשת

אל תשכח שזה משהו שמתבצע פעמ ראשונה בארץ, אז כל הזמן צפות תקלות וידאו וסאונד ועובדים על סידורם

מבזק: 2 משתתפים סרבו להצעה של האח הגדול

ונסה ואיתי סרבו להצעת האח הגדול לפגוע בשאר הקבוצה לא יודע אם זה היה מכוון אבל שמעו את החדר של האח הגדול האח הגדול הציע הצעה ל-2 המשתתפים ההצעה היתה משימה : כספת עם כסף בתוכה אמורה להגיע לבית , הדיירים צריכים לשמור על הכסף שבכספת במשך כמה ימים, האח בגדול הציע שאם איתי/ונסה יצליחו להשיג את הכסף הם יקבלו חסינות לאותו השבוע , אך תקציב הבית יירד ב- 50 אחזו אם לא יצליחו להוציא את הכסף ,התקציב ישאר כמו שהוא והם לא יקבלו את החסינות. כאמור ,גם איתי וגם ונסה סרבו להצעה.

יניבל1

New member
אני לא מבין מה הטעם של המשימות המפגרות האלה?

מתחילה להיווצר מרקם חברתית סוף סוף ויש יותר זרימה בין האנשים, אז בשביל מה סתם להכניס תכחים ומניפולציות?! (ועוד ארז טל בהתחלה מבטיח שהכל טהור בתוכנית) בסופו של דבר אנשים צופם בתוכנית בשביל החטטנות והדינמיקה החברתית , מזימות ושרשרות חסינות וכל השיט הזה זה משהו שמתאים להישרדות(ואני לא בא לפסול את הישרדות , אבל זאת נישה שונה לגמרי עם המעריצים שלה, אסור לערבב!).

אבל זה הפורמט של האח הגדול..

אם אתה רוצה לראות דינאמיקה בין אנשים וזהו לך תציץ לשכנים.

מה לעזאזל, יוסי ממש מוזר...

הוא הכיר את אישתו כשהייתה בת 12 והוא גדול ממנה ב12 שנים, זה אומר שהוא היה בן 24. :/ ביום שהיא הייתה בת 17 הם התחתנו...

למעלה