על השדורים 24 שעות באינטרנט או בTV

SimsY

New member
המושכים בחוטים מאחורי הקלעים

כצופה של הישרדות 1 התעניינתי גם לצפות בזה אבל מצד שני - אני לא יודע מה זה שווה - ההפקה נועלת כמה אנשים בתוך מקום מבודד (או ככה הם רוצים שנחשוב) ויוצרת אירועים לפי איך שבא לה (מה שהם מנסים למכור כתהליכים בתוך המקום) ואחר כך עוד קוראים לזה ריאליטי ? הרי בין זה לבין ריאליטי אין שום קשר - זה הכי פחות ריאליטי שיש ממש כמו כל הדברים בהישרדות שהם מכרו לנו ש"כאילו" קורים ובסוף הסתבר שבכל פרק היה צוות שהיה אחראי לגרום לדברים לקרות בדיוק כמו שההפקה רוצה שיקרו. אולי אני מפספס משהו אבל אני לא מבין מה האינטרס לצפות. למען הסר הספק אני לא בא לרדת על הסדרה - כצופה מאוכזב מאוד של השרדות אני רוצה לדעת איך אתם יכולים לצפות בזה בידיעה שמה שאנחנו רואים זה ממש כמו כל סדרה בטלוויזיה שהאירועים בה מוכתבים על ידי צוות של תסריטאים ולאו דווקא מה שאנחנו חושבים שבאמת קורה - אולי קורה משהו שאני לא מודע אליו. על הישרדות 2 בכלל אני לא מדבר ... כאילו איך אנשים יכולים לנסות להכנס לזה כשהם מראש יודעים שההפקה תבחר במספר משתתפים וכל השאר לא יהיה להם שום סיכוי נגדם כי ההפקה לא תרשה שינצחו אותם.

THE UNDER TAKER

New member
אני ה שתתפתי כ 6 שנים בתכנית האח הגדול

רק שאז לא היו מצלמות . הייתי ימאי בצי הסוחר 25 איש כלואים באוניה ללא שום קשר עם העולם החיצון ( כמעט ) חודשיים וחצי עד חצי שנה תלוי בקו . אני לא מבין מה הענין בתכנית הזו , אין משימות אין אתגרים אין תחרותיות בין המתמודדים , רק לציין שאני מאוד אוהב את " הישרדות " בגרסה האמריקאית והישראלית אבל האח הגדול נשמע על פניו משעמם .

omer719

New member
לפי הפורמט כן הולכות להיות משימות.

נגלה היום בערב איך זה מתנהל, אבל לפי הבריטי והאמריקאי כן יש משימות.

NiceOne4

New member
גזענות לשמה...

גזענות בשידור חי התוכנית האח הגדול מראה כמה אנחנו עדין חברה גזענית וכמה השליטה בתקשורת היא אשכנזית גזענית עדין הפרחה היא מרוקית ועובד הדואר כמובן הוא מרוקאי אבל כמובן האשכנזי הוא מלח הארץ עם תואר ראשון הצפונבונית אשכנזיה עם פוזה וכמובן עם תואר ראשון . בקיצור מה שאתם רוצים להראות שהמזרחי נשאר דפוק ללא השכלה וכמובן האשכנזי יפה התואר עם השכלה .

BBB13

New member
לא מוצא כוסיות באח הגדול

היום צפיתי בערוץ 20 בצהריים כשהבנות היו בבריכה וכולן רזות מדלדלות רופסות עם תחת שטוח, שלטעמי זו אכזבה גדולה ולכן אני מתכוון להחרים את התוכנית עד להודעה חדשה

shy6

New member
אכן

אין אחת שאני יכול להגיד עליה כוסית אין מישהי סטייל מרינה מהישרדות חבל

רינת138

New member
האח הגדול

לפי דעתי האח הגדול היא עוד סתם תוכנית לאנשים חטטנים שאוהבים להכניס את האף לעניינים שלא שלהם. והאנשים שם הם אנשים שלא אכפת להם מהפרטיות שלהם.

למעלה