על השדורים 24 שעות באינטרנט או בTV

omer719

New member
../images/Emo41.gif על השדורים 24 שעות באינטרנט או בTV ../images/Emo41.gif

כמו שאתם יודעים יש שידורים של האח הגדול 24 שעות, אז כל מה שקשור שזה לא היה בתוכנית עדיין וראיתם משם ואתם רוצים להגיב עליו אז שרשור לכאן!

דנדוש31

New member
על המקלחות

לא אמרו אתמול כלום על ההגבלה של מים חמים , ואני רואה שהם מתקלחים אחד אד ז"א אין לחץ של זמן שעל כולם להתקלח. חוץ מזה , נדמה לי מיקי התקלחה ונראה שהיא הביאה הרבה יותר ממוצר קוסמטי אחד , היה לה גם שמפו , גם קרם גוף גם דאודרנט ...אז לא היתה בסוף הגבלה על מס' מוצרי הקוסמטיקה שמותר היה להביא?

דנדוש31

New member
המיקרופונים

המגושמים שתלויים עליהם נראים מה זה מסורבלים ולא במקום , לא מצאו פתרון יותר אלגנטי? וגם הסאונד גרוע , כשהרבה דיירים נמצאים ביחד , שומעים בליל של דיבורים בלי להבין אף מילה , במקום להתמקד בשיחה מעניינת שמתקיימת בין שני דיירים למשל, אין להם שליטה על זה ? להפקה ?

בודהה7

New member
איפה אני יכול לראות את התוכנית באינטרנט?

אתמול חיפשתי את זה ולא מצאתי
כמו שהבנתי זה כבר באינטרנט 24 שעות ביממה - מישהוא יכול לעזור לי ולשלוח לי קישור? אני כבר מת לראות במה מדובר

avih2008

New member
למה אבא של בובליל לא מופע ברשימה של המעמודים

למה אבא בובליל הוא הדורבן לא מופע באתר כומ כול המשתשפים תמונה יכול להיות זה רק לעלות את אחוז הצפיה והיום הוא פורש

TheBigBr0ther

New member
הוא בטח נכנס ברגע האחרון

ובגלל זה לא רשמו אותו באתר... אל תשכח שבהתחלה בכל מקום פורסם שהם יהיו רק 14 מתמודדים ובסוף מתברר שהם בכלל 15, ויחד עם האבא הערס הם 16...

RTND35

New member
לראות כל הזמן - כנסו

הידעתם שבהוט תחנה מספר 20 יש שידורים 24 שעות מהוילה. אבל למה אני לא מצליח לראות את המצלמות באינטרנט?

RTND35

New member
הצלחתי בסוף את המצלמות האינטרנט

אני מציג את כל ה-4 מצלמות ושומע את כל הדיבורים ברקע יש להם בעיה שלפעמים אני שומע את אותו הדבר פעמיים ואני מקווה שהם יסדרו את זה מתישהו

דנדוש31

New member
משהו בלאון נראה לי לא אמין

מצד אחד הוא הומו נשי כזה , לפי הדיבור (שאגב נראה לי מוגזם ומעושה)ושהוא מתאפר וכו' , מצד שני הוא הולך עם זיפי זקן ושער בחזה שזה גברי . זה לא כל כך מסתדר ביחד . אולי הוא איזה שחקן שתול של ההפקה.?

דנדוש31

New member
איך הגיע המכתב לתוך הוילה אם אף אחד לא נכנס ל

לבית ? איך יביאו להם את האוכל והמצרכים שהם יקנו? מי ידאג לנקיון של הוילה , וטיפול בבריכה ? אם אף אחד לא יכול להכנס לוילה?

MissCunningham

New member
טוב אז אני אסביר לך

(אני גרה בבריטניה ורואה כבר שנים ביג בראדר) יש להם DIARY ROOM שבו הם מדברים עם 'האח הגדול' על כל מה שקורה... שם הם מדיחים, שם הם פורקים רגשות וכו' וכו'.... ולשם הם מכניסים את רשימת הקניות שלהם... הם עוברים משימות שמזכות אותם בכסף מידיי שבוע... אם הם מצליחים במשימות הם מרוויחים יותר כסף בשבוע הזה לבן אדם וכך יכולים להרשות לעצמם יותר מצרכים. הם יצטרכו לדאוג לניקיון של הוילה.... כשהאח הגדול יעשה להם משימות (ויהיו משימות וריבים וכו'... צפו להרבה אקשן!) אם זה בגינה למשל, דיירי הוילה ייאלצו להנעל בחדר אחד עד שתהליך הסידור יושלם... הם יקבלו את הקניות שלהם מהמזווה... חדרון קטן שתהיה להם כניסה אליו כשהקניות שלהם יגיעו... ככה זה לפחות בגרסא הבריטית.

Nenitaa

New member
אני לא מצליחה לראות את התוכנית באתר קשת

ניסיתי מ-3 מחשבים שונים ואני רואה מסך שחור איפה שאמור לעבוד הסרטון (ורשום ליד זה "מושהה"). רק לי זה ככה? מה עושים?

eLiRaN 2o

New member
כנראה שנפל להם השרתים

זה מה שכתוב גם באתר הזה - http://bigb.kef.li אני מקווה שהם יחזרו מהר

Org289

New member
את עובדת עם דפדפן אינטרנט

Mozilla Firefox ? אם כן, תעברי לאקספלורר ואז זה יעבוד.. אם לא, אז זה כנראה עומס.. תנסי בזמן אחר..

ExsoTic Cop

New member
אח הגדול בארץ זה דבילי כנסו ותבינו למה..

נכון אומרים שמתישהו הם ישכחו שיצלמו אותם ויתנהגו כרגיל יעשו סקס והכל? אין מצב שזה יקרה כי תמיד הם בבוקר או בערב מחברים עליהם את המקרופונים האלה בכך למעשה "זוכרים" שמצלמים אותם. וגם אם איכשהו יהיה סקס זה יהיה מצונזר אל תצפו כמו בחו"ל קיצר הכל חראטה.שלא נדבר על הבנות השמרניות פה שאשכרה מתקלחות עם בגד ים..ועוד הבטיחו שתיהיה מצלמה במקלחת שתצלם הכל איזה תצלם איזה בטיח. קיצר ממה שרואים עכשיו תוכנית משעממת שלא שווה ממש צפיה לצפות באנשים מדברים 24 שעות ולא עושים כלום זה הדבר הכי משעמם שיש אני העברתי ערוץ עד שיהיה משהו מעניין.

למעלה