על השדורים 24 שעות באינטרנט או בTV

AlexH26

New member
הפח הגדול - כל הזבל שיש במדינה בדירה אחת

אין לי מה להוסיף מעבר לזה סתם חארות של אנשים שביום יום מי רואה אותם ממטר בכלל.

FrequencyMafia

New member
צודק !!!!!!11111

הרי המיקרופנים בווילה רגישים מאוד ! אז למה בכל זאת נתנו להם להיות עם מיקרופנים? לפי דעתי זה מיותר ולא נח להיות איתם רואים במצלמות של עכשיו שזה לא נח להם וכל רגע הם מסדרים אותם

הרי כל הריאלטי זה פשוט מציצנות

אבל בגלל שמציצנות זה "תרבותית" לא מקובל, אז החליפו את השם לריאלטי. האנשים שרואים את התוכניות האלה הם פשוט מציצנים כרונים שאוהבים להציץ לאחרים בחיים. אז מה שיש לי לומר להם, זה שהם בחיים לא יקבלו את הסיפוק שלהם בסדרות המציצנות המזוייפות האלה. מציצנות אמיתית היא כזאת שמי שמציצים לו, לא מודע לזה ולא יודע שמצלמים אותו. ותוסיפו לזה את העובדה שזה מצולם בשידוחי חי, מה שמוסיף עוד יורת לצנזורה בכל מה שקשות להצצה אמיתית לחיים של האנשים האלה. בשורה התחתונה מה שאני אומר לכם זה פשוט ללכת לקבל טיפול

AlexH26

New member
לשי, שזיין אלף נשים ../images/Emo8.gif

רק רציתי להגיד לך. אתה דביל, בתור אחד שמעולם לא פתח ספר, הגיוני שאתה גם לא יודע לספור. 1 ועוד אפס זה לא אלף, זה רק אחד. דביל נשאר דביל.

shy6

New member
זה לא שידור חי!! וצבר הוא שתול של ההפקה

(מתוך תגובה מוויינט שאני מסכים איתה) א. יש דיליי של שעה בערך, זה לא שידור חי, ואז יש מקום למניפולציות. ב. צבר הוא שתול של ההפקה. בין השאר התפקיד שלו הוא לומר שהשעה היא שעה קדימה. אתמול בלילה בשעה שלוש בדיוק (שלוש בלילה שלנו, כלומר בערך שתיים שלהם) הם שאלו מה השעה והתחילו להעלות השארות שבערך 12:30, צבר קפץ ואמר מיד ששלוש. איך הוא יכול לעקוב אחרי השעה בכזה דיוק...? חומר למחשבה. למה אין להם שעונים? כדי לעבוד עלינו לא עליהם.

../images/Emo41.gif כל הריאליטי זה פשוט מציצנות

אבל בגלל שמציצנות זה "תרבותית" לא מקובל, אז החליפו את השם לריאליטי. האנשים שרואים את התוכניות האלה הם פשוט מציצנים כרונים שאוהבים להציץ לאחרים בחיים. אז מה שיש לי לומר להם, זה שהם בחיים לא יקבלו את הסיפוק שלהם בסדרות המציצנות המזוייפות האלה. מציצנות אמיתית היא כזאת שמי שמציצים לו, לא מודע לזה ולא יודע שמצלמים אותו. ותוסיפו לזה את העובדה שזה מצולם בשידוחי חי, מה שמוסיף עוד יותר לצנזורה בכל מה שקשור להצצה אמיתית לחיים של האנשים האלה. בשורה התחתונה מה שאני אומר לכם זה פשוט ללכת לקבל טיפול

ערוץ20

New member
יש צנזורה וזה לא חי אלא בדיליי כי

זה משודר בטלוויזיה ואם מישהו יחשף במקרה במקלחת או משהו אחר...ולכן זה לא שידור חי לחלוטין, ויש צנזורה. וזאת דעתי הנכונה ואין לי בעיה עם זה. רק שיהיה מבדר ולא משעמם. אז יוסי המבוגר מוסיף לתוכנית וטוב שישאר, הייתי משאיר בשביל הסקרנות גם את רנין וליאון והדתי מול ההוא ששונא ערבים והומואים. את החוזרת בשאלה להשאיר מאותה סיבה, ומי שסתם משעמם ולא מעניין צריך להדיח ואני לא סגור על מישהו כרגע כי אני לא צופה כל הזמן ואולי ספרו לי לאיזה בחורות יש סיליקונים כמו שאתמול שמעו אותן מדברות על זה אך במצלמה הראו משהו אחר. אני חייב לדעת אצל מי החזה טבעי ושל מי מוגדל . זה מעניין אותי, כבר שאלתי ואני לא מוצא את התשובה! תודה. והדתייה אמרה שיש לה B אך נראה שיש לה C אז מה נסגר? ותודה למעריצות של בפורום, רק להרגיע קצת עם המסרים, תודה!

למעלה