ערב טוב ,היום ב-18:00 ועד הבית
הכל לכאן

pink81

New member
נכון,אבל המיסטיקנים היו כזו בדיחה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

במיוחד המתקשרת עם חוצנים,יו נפלתי לרצפה...

אני נמצאת המון במאחורי הקלעים

בהצגות שהוא מופיע בהם ובהופעות שלו.כייף לשוחח איתו על הכל הוא איש שיחה כל כך נעים,יודע לתת עצות טובות ותמיד מפרגן ומביע נכונות לעזור לכולם.בן אדם כל כך ישר שזו התכונה הכי בולטת אצלו.יש לו משפחה מדהימה ואישה ובת נפלאות שפשוט להתאהב בהן.כל מי שעובדים איתו בכל מיני הפקות כל כך אוהבים אותו ונהנים לעבוד עימו.מאז שמייקל חזר לארץ (2005)הוא עושה כאן המון דברים בעולם התרבות והבידור הישראלי משחק,שר,מנחה,ויוצר במאחורי הקלעים בהמון הפקות שונות,ובנוסף גם מופיע הרבה חו"ל.הוא חבר טוב ותמיד מפרגן ותומך בחברים שלו.באמת איש מקסים עם אישיות נדירה

pink81

New member
אכלת לנו ת'ראש עם השנאה שלך למייקל,כל היום../images/Emo70.gif

מייקל ככה מייקל ככה מייקל ככה מייקל ככה די! חופרת במוח עם כל השליליות שלך
בן אדם שלא מסוגל לפגוע בזבוב,הכפשת אותו בחרא כל הכמה ימים שבאת, נראה אותך עושה את זה מול הפנים של הבן אדם... כל היום קודחת לנו אותם שטויות 24 שעות קודחת קודחת קודחת קודחת!!!!!!...אין לך מה לעשות ,חיים כאילו הא חוץ מלשנוא מישהו ללא סיבה?? אני אישית לא קוראת את זה מזמן ,אבל את מציפה את הפורום עם הקקה הזה,ואם מישהו מפריע לך ב"מלאכת הקודש שלך" את מתחילה להגיד שהוא מעריץ של מייקל וישר עובר לקללות!!!!!!!!!!!!!!!!

אין לי בעיה לעשות את זה מול פניו ומול פנייך!

אם את לא קוראת את זה מזמן, אז מאיפה את יודעת מה אני כותבת...? מה שהבנתי מההודעה שלך זה רק "קקה" ו"חרא", וזה כנראה מה שראוי לך!

silkii

New member
למה אבל להתעקש להיות במקום שלא רוצים אותך??

את מפריעה פה לרוב הגדול,מנבלת את הפה,עושה אוירה עכורה ,ומעליבה אנשים שכבר לא נעים להם לקרוא, סבבה,כולנו "מעריצות היי פייב/מייקל הרפז שרופות" שזה הסיבה שאת טוענת שאת רבה פה עם אנשים (לא ברור מה הקשר אבל נניח לזה כרגע) נניח. אבל את רואה שכל אינטרקציה שלך נגמרת בשרשור מריבה את מציפה ומתחילה לקלל וטוענת על אחרים שעונים לך ככה,אז למה? את לא נעימה לנו אנחנו כולנו רעים/גזענים/משמיצים,למה לך להיות במקום עם אנשים כאלה רעים?! את כל הזמן מאשימה אחרים,אולי אם את המוקד לכל המריבות,אולי משהו בך בכ"ז קצת לא בסדר,חשבת על זה קצת? אולי יש לך בעיה כלשהי בהתנהלותך מול אנשים? בכ"א אני מבינה על כמה אנשים שבקושי נכנסים כבר בגלל ההתנהגות שלך,גם אם את מתאפקת ולא מתלהמת שתי דקות,את ישר אחרי זה חוזר לסורך-מה שמביא אותי למסקנה של יהיה לזה פתרון בקרוב כנראה, אני לא חושבת שבמעט זמן שנותר לנו עוד פה,כולנו צריכים לסבול מזה !

pink81

New member
כן גם לי לא נעים ולא נסבל כאן,הרסת את הפורום

חולת נפש מובטלת

אז תתנדפי מכאן...

במקום לחפור לנו כל היום! אני נשארת כאן, עד הגמר הגדול!!! אחרי זה, נתראה בעונה השנייה!

השרדות10

New member
תופיעי לי בחלום? איכסה,אנלא חולמת על מפלצות

אני חולמת רק על אנשים נחמדים

silkii

New member
תודה רבה! סוף סוף מישהו אומר את זה...

תודה לפינק

השרדות10

New member
pink91../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

למעלה