ערב טוב ,היום ב-18:00 ועד הבית
הכל לכאן

pink81

New member
מרשעת! תפסיקי כבר להציק לאנשים !

ממש "קווין"...הקווין של ממלכת האופל במקרה הטוב.....

תנוחי, כל פעם שיש הודעה שלי את

קופצת... תשמיעי את קולך, תביעי דיעה משלך... כנראה שאין ך אחת, ינוקא אהבלה!

הודעה למנהלת../images/Emo70.gif

"קווין לטיפה" ממשיכה להגיב להודעות שלי כל הזמן וזו כבר סוג של הטרדה ומאוד מציג,לא נעים כבר להכנס לעמוד הראשי של תפוז בכל פעם לראות שיש לי תגובות ממנה אפילו שדרשתי ממנה עשרות פעמים להפסיק להגיב לי,היא לא מרפה ונמאס!לאישה הזו אין כבוד עצמי וכפי שניתן לראות אני לא היחידה שמוטרדת מהרשעות שלה. אנא ממך שימי סוף להטרדה הבלתי פוסקת הזו.

את שקרנית!

אני כבר יום וחצי לא פונה אלייך, אלא אם כן את גם מסתתרת מאחורי הניקים: סילקי, פינקי81 ואיבונה 3, אז תרגעי ומהר. זה שאני לא אובססיבית כמוך אחרי מייקל לא אומר שאין לי מקום בפורום. את יודעת מה? מייקל הוא לא ראוי בעיניי להיות זמר, לא מוכשר, לא יפה, דוחה אותי, ומצידי שיתנדף מתעשיית המזויקה. לא שמענו עליו עד היום ולי היה הרבה יותר טוב ככה. אני בטוחה שגם אם יזכה לא יוכל למנף את זה! אם יש לך בעיות- את מוזמנת לא להיכנס לפורום או לא לקרוא את ההודעות שלי.

ברור שלא הגבת לי יום וחצי

כי לא הייתי פה יום וחצי,ההודעה האחרונה שלי היתה יום חמישי ואכן הגבת עליה וכל מי שיודע לקרוא רואה את זה.אל תגיבי לי נקודה. תפסיקי כבר להציק ותעזבי את כולנו בשקט
נ.ב-אכן עדיף להיות אובססיבית למייקל מאשר להיות אובססיבית לרוע כמוך

pink81

New member
את השקרנית! את פונה לכולן באותה הצורה!

לאף אחד לא אכפת מה את חושבת על מייקל או על כל מתמודד אחר, הבעיה היא איתך משוגעת אחת לא עם מי מעריצה או לא מעריצה (למי אכפת יה חתיכת**** כולה תכנית טלויזיה) מי נתן לך זכות להתעלל ככה באנשים?

התבטאות לא ראויה ../images/Emo18.gif../images/Emo243.gif

פינק מאבדת עשתונות!!! אממממממממממממממממממממא, שלא תשברי את המקלדת, לא חראם?

pink81

New member
אין שום פיקוח על הפורום הזה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif!|

בושה וחרפה לתפוז!!

שוב את מגיבה לי, ובטח עוד כמה שעות

תייללי כאן שאני פונה אלייך ומגיבה להודעות שלך, נכון...? טוב, ראית יותר מידי סרטים... שתולה עלאק, מה נסגר איתך, רעותי? את ממש נסחפת!

למעלה