ערב טוב ,היום ב-18:00 ועד הבית
הכל לכאן

בוףברכה

New member
ערוץ24....יש גם ב..יס גם בהוט..

אני רואה...דרך ..הוט..(בקשר..לחבילת ערוצים...צריך לשאול..ת''חברה... לי...לא עולה..כסף...
.. את מוכנה לסגן מכתב..למפקדשלי..
...(ושיהיה קורע
....

juspan

New member
חחח, אויש, אני ../images/Emo163.gif

אם אפשר היה למחוק את השאלה המפגרת הזו
ברור שאני מכירה את ערוץ 24 ויודעת שהוא רגיל ושיש לכולם ולא כרוך בשום הזמנה או תשלום. אני לא מאמינה, אבל אפילו שאני לא צופה ב- 24/7 לרגע התבלבלתי והתייחסתי להיכל כאילו זו התכנית ההיא בכלל עם הערוץ המיוחד. כנראה זו השעה וההתרגשות
עדיף שזו לא תהיה אני שתנסח מכתב למפקד אם ככה
אבל מקווה בשבילך שבכ"ז תצליח לראות משהו מהגמר. מה, במילואים לא יושבים ורואים טלוויזיה לפעמים באיזה אולם כמו בסרטים?

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

היא גם קונה אצל מיס לגוט?!

nikki7

New member
תודה ביוטי :), רק שיש שם בלבול קטן בין ירושלי

באמת מצאתי את זה לפני כמה דקות במאקו , והם התבלבלו בין ירושלים של זהב לאנא בכח, אז מי שרוצה להנות מ"אנא בכח", שיקליק על הקליפ של "ירושלים של זהב". חחחחחחח

השרדות10

New member
לדעתי אנה בכח של שולי נתן נשמע רע

מאד,צפצפני ולא נעים לאוזן,את ירושלים היא שרה יפה לעומת זאת

nikki7

New member
חח לא נורא. העיקר שאפשר לשמוע אותה.

איזה תפילה נהדרת. איזה קול מסמר שיער.

השרדות10

New member
יא רייט.ברור שהוא רוצה שמייקל ינצח ולא הוא..

מייקל נתן אתמול את אחד הביצועים הכי כיפיים וטובים שהיו בהיכל,רק בגגלל המפגר שהוא בכלל לא שופו יוני רועה שהשפיע שם על כולם מייקל נוקד נמוך.לכן,מייקל לא צריך בכלל להיות מושפע מכל זה ,או שיגידו לו מה "לא היה בסדר",כי הכל היה מעולה (אולי חוץ מהקטע מדלוריה גיינור שניגנו באמצע שהיה מיותר,אבל ממש לא כזה חשוב ),ועדיף לו שלא ישמע לכל מיני "נשמות טובות" ונותני עצות שיכולות להיות עצות אחיתופל ,כי זה אנשים שמתים לזכות בעצמם והם סתם חרטטנים

silkii

New member
אלבז בטח יהיה בגמר,כי יהיו את הצ'חצ'חים

שיצביעו לו,חוץ מזה שרוב מי שמצביע לתכניות ריאלטי זה צ'חצ'חים, זה טוב לגיוון אמנם שהוא יהיה,אבל ממי שישנם שם לא מגיע לו בכלל,וגם ההתנהגות שלו מניפולטיבית ולא ראויה רוב הזמן...כאילו...לא יאה......

למעלה