ערב טוב ,היום ב-18:00 ועד הבית
הכל לכאן

לואיזה7

New member
לסילקי, יש בעיה טכנית מסוימת והיא תתוקן היום

ואז אפשר יהיה לראות את תוצאות הביניים.

silkii

New member
מעולה,היה מבאס קצת לא לראות תוצאות בסוף ../images/Emo45.gif

לואיזה7

New member
סילקי, גם אני "התבאסתי" שזה לא פעל.

בדרך כלל - הסקרים הקודמים שהועלו בבלוג עבדו כמו שצריך. בינתיים הורדתי את זה מהבלוג, ואי"ה, נעלה את זה שוב, כשהתקלה תתוקן.

לואיזה7

New member
התבאסתי באמת , המרכאות כי :

השתמשתי במילת סלנג ולכן ציינתי מרכאות . נכון שהמרכאות אולי מיותרות והן יכולות להטעות כאן, ויכול היה להיות מובן מהשימוש בהן, שמה שכתבתי זה בלשון סגי נהור, כלומר - במשמעות הפוכה, אבל - לא לכך התכוונתי. באמת התבאסתי שזה לא פעל כראוי.

izmeral1

New member
את הצ'חצ'חית של הפורום לכי לךSILKII

ותמשיכי לאכול הלב רק בני אלב יקבל אצ הכול. את העוקצנית פה נגד כול מה שקשור לבני אלבז. .באמת עוד ניק ליד הכתיבה שלך המלוכלכת היא עדיין נחשבת לבת התרבות הישראלית. כמה אפשר להיות רע ופוגיע. אני כדי להגיב לעלובות העולבות כאן. עושה זאת בצער רב. את ועצבנית באמת עצבנים עברתם את הטעם הטוב" אין לכם בכלל כבוד בוז לכתיבה שלכם גם גוגל יקיא מהתגובות שלכם.

silkii

New member
כן ברור שאני הצ'חצ'חית ולא את..חחחחחחחחחחחח

רואים לפי הכתיבה שלך שאת בכלל לא צ'חצ'חית.....חחח כל קשר בין צ'חצ'חיות לבינך לא אפשרי בכלל...

silkii

New member
וזה החלק שהצלחתי לקרוא מתגובתך../images/Emo6.gif

האמת שלא ידעתי ש"גוגל" יודע לקרוא, אבל נו,כל יום לומדים משהו חדש!

pink81

New member
אולי כדאי שתרגיעי את עצמך לטיפה..מתחיל להמאס

מהתגובות שלך,אם את לא מסוגלת לא לריב עם אנשים 2 דקות,אולי כדאי שתחפשי לעצמך מקום אחר,אי אפשר להיכנס לפה יותר,ואין לי שום קשר למיקל -איך שאת מקללת כל אחד,מי שמדבר על תת רמה...

pink81

New member
ומה את מזיינת תשכל

על גזענות,יה קב"ה,את בעצמך הערת לאיזמרל הזו שאי אפשר להבין מה שהיא כותבת בכלל,תפסיקי לקלל כבר,אני לא נכנסתי בגלל מה שנהיה פה בגללך כבר כמה ימים!

עלובה שכמותך ושקרנית!

אני לא הגבתי כך לאיזמרל, אל ל חד וחלק, אז אל תבלבלי את השכל, ומה הקשר בין זה לגזענות. כל ההודעות שלך זה רק עם מילים כמו "מזיינת את השכל", "חרא", "קקה"- לא שאת ממש קלאסה! תמישיכ "לא להיכנס" לכאן. נראה דווקא שאת שורצת כאן, משועממת שכמותך!

silkii

New member
אני בינתיים שמעתי ביטויים כאלה רק ממך לטיפה!

לא ראיתי שפינק מקללת בכלל,אם כבר ציטטו אותך,היא דיברה ככה כי כבר נשבר לה לכולם כבר נשבר,הבאת את העצבים כבר לקצה

pink81

New member
לאאאא...באמת?

אני מעולם לא קראתי לך "חרא" או דברים כאלה (כמו שאת קוראת לכל בנאדם שני פה),אמרתי שככה התייחסת לאנשים שהכפשת, אז גם אם כבר טעיתי ובמקרה אחד זה לא היית את שתיקנת את איזמרל (מי ישמע איזה דבר נורא לעשות-הלוואי שזה מה שהיית עושה פה,ולא מה שאת באמת עושה) כנראה מרוב קללות וחרחורי ריב שלך כבר לא שמים לב,כי רוב הגועל פה יוצא מהלוע המתורבת שלך.אז את יכולה להמשיך להתלקק למנהלת,זה לא משנה כלום,את אשה חולה ,מילא היית ילדה בת 16 ,את אשה בת 32!!!! את לא מתביישת??

הודעה עם תוכן לא ראוי!!! ../images/Emo243.gif

רשמת כבר בעבר "חרא" בהודעות שלך. אם את סובלת מבעיות זיכרון- יש טיפול לזה. תהיי בריאה!

למעלה