פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

מכורים לטלוויזיה? רוצים לנהל פורום בנושא התכנית/סדרה האהובה עליכם?
אנחנו מזמינים אתכם להגשים את החלום ולנהל פורום ב-
. דרושים/ות מנהלים/ות לפורומים בנושאים הבאים: אי אר, עשרים וארבע, העוקץ וגבעות הוליווד. אנו מחפשים מנהל/ת אשר יידעו להשקיע בפורום, לטפח אותו להיות מעודכן בו ולעדכן אותו על בסיס יומי. אז אם אתם מעל גיל 16, בעלי הכרות ו-וותק במערכת הפורומים ומוטיבציה להשקיע, אנו מזמינים אתכם להגיש את מועמדותכם דרך הטופס הבא: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp תשובות מתקבלות בטווח של עד כ-10 ימי עבודה. אנו מחכים לכם! --------------------------
אוהבים משחקי קלפים? מומחים לפוקר? בואו להחליף חוויות בנושא בפורום פוקר ומשחקי קלפים http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1677
דור ראשון, שני ושלישי ליוצאי פרס? מתעניינים ורוצים לשאול (או לספר) על המאכלים, המנהגים, האמנות והשפה? פורום תרבות פרס פותח את שעריו ומזמין אתכם להצטרף לחגיגה http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?forumId=2097

שרשור סופשבוע חוזר וב-ג-דול../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

איך עבר השבוע
איך היה מצב העניינים בינכם לבין האחים השבוע
האם ביליתם ביחד עם האחים השבוע
אם כן- תארו כיצד.
טוב, רע ולא נורא בשבוע האחרון- דברים טובים שקרו לכם, דברים רעים ודברים לא נוראים
-
תוכניות לסופשבוע

היי שירי וכולם../images/Emo24.gif

אתם מקבלים חברים שנטשו קצת לאחרונה
סורי שקצת נעלמתי.. אבל אני כל הזמן מציצה עליכם
איך עבר השבוע
קשה ריגשית ופיזית.. אבל בישרו לי שהסופ"ש כאן אז באופן טבעי ההרגשה משתנה לחיובית
איך היה מצב העניינים בינכם לבין האחים השבוע
המצב היה בסדר גמור. היתה לי שיחה עמוקה עם אחי שטס לחו"ל ואני ממש מתגעגעת אליו
האם ביליתם ביחד עם האחים השבוע אם כן- תארו כיצד
חוץ מזה.. נפגשנו פעם אחת השבוע לכבוד מסיבת יום הנישואין של ההורים
ומעבר לזה - טלפון / סקייפ / מסנג'ר וכדומה
טוב, רע ולא נורא בשבוע האחרון- דברים טובים שקרו לכם, דברים רעים ודברים לא נוראים -
לא נורא - הזמנתי את אחותי, לא פעם [
], לבוא אליי לדירה והיא סתם עצלניקית
אחר כך היא מתלוננת שאני לא מזמינה אותה
רע - אין
תוכניות לסופשבוע
להכין עם הבחור מרק תימני לערב שבת, להגיע להורים שלי לארוחה ואח"כ... מי יודע
שירי, ללא ספק התגעגעתי לשאלונים שלך

סופשבוע רגוע ברמת גן...

איך עבר השבוע? סביר, עבר מהר מאוד עלי לציין
איך היה מצב העניינים בינכם לבין האחים השבוע? לא רע, פגשתי את אחותי פעמיים ואח שלי עזר לי בכמה עניינים.
האם ביליתם ביחד עם האחים השבוע? אם כן- תארו כיצד. נפגשתי עם אחותי בעזריאלי וחיפשנו בגדים. לא מצאנו...
טוב, רע ולא נורא בשבוע האחרון- דברים טובים שקרו לכם, דברים רעים ודברים לא נוראים - לא הכי טוב זה שלא התקדמתי עם הסמינריונים, נשברה לי המנורה החמודה שקניתי לפני שעברתי לדירתי הראשונה (אני מאוד מקווה שאמצא משהו זהה או לפחות דומה) , גיליתי שמצבי הכלכלי לא להיט החודש ואני צריכה לעבוד על זה.
תוכניות לסופשבוע? עוד לא סגור מה אני עושה היום, אחרי שניקיתי את המטבח בקפדנות החדר עדיין מחכה שאסיים לסדר אותו ויש גם את הסמינריונים... אבל יש איזו הופעה שאני רוצה לראות אז נראה. מחר כמובן צהריים אצל ההורים...

Russet

New member
הייתה לי אתמול שיחה עם המנהלת הגדולה...

איך עבר השבוע: לא משו, אבל סופסופ הייתה לי שיחה עם המנהלת, יש לי דד ליין לתאריך עזיבה ואני מרגישה מעט הקלה שדברים זזים גם אם לא וודאי שזה לטובה איך היה מצב העניינים בינכם לבין האחים השבוע: היה מעולה, היה כ"כ כיף היום למרות שראיתי את הקטנות לחצי שעה בערך האם ביליתם ביחד עם האחים השבוע אם כן- תארו כיצד. כן, הלכנו היום לניסיון של איפור ושיער, נהניתי איתה מאד, כיף לגלות שהאחים הקטנים כבר לא כ"כ קטנים ומאוד דעתניים ומבינים עניין, אני גאה בה מאוד על מה שהיא הייתה עבורי היום. טוב, רע ולא נורא בשבוע האחרון- דברים טובים שקרו לכם, דברים רעים ודברים לא נוראים - טוב? שמלה יפיפה קצרה שקניתי+האיפור והשיער שממש עשו לי את זה כמו שאתן רואות...+הבחור שפינק לגמרי השבוע ומכין לי פטריות טריות מטוגנות רע? היה לי שבוע בלתי נסבל, סבתא שלי לא מרגישה טוב וצריכה לעבור הקרנות, המנהל שלי מתח אותי ומרח אותי עד שנתן תאריך סופי אבל זה בא לא נורא- לקטגוריה הזו נופלת העזיבה שלי, היא לא טובה אבל כנראה שגם לא רעה. ימים יגידו... תוכניות לסופשבוע מחר בריכה בצהריים- לא יפה לי חיוורת וכנראה על האש לאחר מכן, יהיה כיף.

מתפקדת לשרשור הסופשבוע ../images/Emo3.gif

איך עבר השבוע? לא משהו, האמת...הבחור חזר מאוחר מהעבודה כל יום, ולי היה וירוס מעצבן והיה הרבה מתח. אבל השבוע הזה נגמר בהחלט בצורה טובה ונעימה- גם בהחלטה שלי לקחת חלק בקבוצת אימון נשית, וגם יצאנו קצת לבלות עם זוג חברים וזה הכניס לי אנרגיות קצת
. איך היה מצב העניינים בינכם לבין האחים השבוע? לא ממש היו יחסים, קיבלתי מחמאה מאח שלי על התיק של הלפטופ, זה כבר הישג
. האם ביליתם ביחד עם האחים השבוע אם כן- תארו כיצד. לא בילינו ביחד. טוב, רע ולא נורא בשבוע האחרון- דברים טובים שקרו לכם, דברים רעים ודברים לא נוראים - דבר טוב- מתחילה מידי יום שני להשתתף בקבוצת אימון- משהו שנראה תפור עליי בול
דבר רע- הייתי חולה ולכן נאלצתי לפספס את הלימודים ביום רביעי וזה מבאס. לא נורא- פיספסתי מלא דברים שרציתי לעשות בגן אבל נעשה חלק השבוע. תוכניות לסופשבוע- לנוח, לנוח, לנוח. אתמול היינו בבאולינג עם זוג חברים והיה ממש כיף, אחרי זה הלכנו לנאפיס. והיום בעיקר הבחור הכין שיעורי בית, שיחקנו קצת מונופול, אני הכנתי מאפינס דבש שיצאו ממש טעימים וזייהו- רגוע וביתי כזה
. שיהיה שבוע נהדר לכולנו

למעלה