פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

אחרי כמעט שנה של הפסקה, עם צאת האלבום החדש, "פשוט כל כך", פורום קורין אלאל חוזר לפעולה! כל העדכונים על האלבום, על הסינגלים ועל ההופעות עכשיו בפורום http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=1478
עידן אלתרמן, אורי גוטליב, רותם אבוהב, שני כהן ושלל קומיקאים בתכנית סאטירה שלא עושה חשבון לאף אחד - בפורום שבוע סוף (דרוש/ה מנהל/ת) http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2100
מה היה קורה אם הייתם נופלים קורבן לרמאות מתוחכמת? בפורום העוקץ מדברים על התכנית שממחישה לכם שהמציאות עולה על כל דמיון http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2101
הסדרה החמה שסוחפת את ארה"ב - בואו להתחכך בזוהר בפורום גבעות הוליווד http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2102
סובלים מפצעי בגרות? רוצים פנים חלקות? בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור אתם שואלים שאלות והמומחית נותנת את התשובות http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2103
הם היו כיתה רגילה, עד שדאוס השתלט להם על החיים. הצטרפו לקונספירציה הגדולה בפורום (דרוש/ה מנהל/ת) http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?forumId=2104
מצאתם את עצמכם בלי עבודה? רוצים לדבר על זה עם אנשים שנמצאים במצב שלכם? פורום סיוע למפוטרים יעזור לכם להתמודד http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=2105

שלומיתת

New member
../images/Emo207.gif שאלון לילי ../images/Emo9.gif

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב? את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]? כמה גרביים רווקות יש לך בארון? וכמה קרועות? כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים? קראת את "האלכימאי"? מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך? האם את מאמינה באמונות טפלות? היו לך פעם קוביות? את מצוננת? התחשמלת פעם? את עושה פן? מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות? איזה סרט את הכי אוהבת? מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן? הופעת פעם ברחוב בשביל כסף? פיג'מה עם פסים או עננים? פיל או פסנתר? קורנפלקס או חלב? פלאפון או מצלמה? אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר? טוב לבד- האומנם? יש לך חבר? יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל? את אלרגית למשהו? צילמו אותך פעם אנשים ברחוב? מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם? מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם? מה הדבר שהכי משמח אותך? מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון? איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד? רחוב סומסום או פרפר נחמד? דודו זר, או עוגיפלצת? מה עושה לך השראה? מתפדחת הרבה? באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים? איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?] כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה? מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר? את עצבנית עכשיו? עליי? ועל מי עוד? מה בא לך לצעוק עליי? אוהבת ארטישוקים? ומה לגביי המספר ארבע? יודעת לכתוב בספרות רומיות? איזה יומן יש לך של בצפר? כמה קיבלת במבחן האחרון שלך? איזה סוג של מים את שותה? איזה יופלה את הכי אוהבת? טעמת כבר את קולה ZERO? נכון שזה פשוט נוראי? אוהבת מחדדים? מתחפשת בפורים? רואה הישרדות? איזה צבע אין לך בארון בכלל? איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ? מגרד לך בפופיק עכשיו? יש לך מאומץ? אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ? מה הסרט האחרון שראית בקולנוע? ומה הסרט האהוב עליך בכלל? איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת? מה המאכל האהוב עליך? ופחות אהוב? יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך? ישנה עם פיג'מה? איפה את הכי אוהבת לבלות? יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה? איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך? את מאמינה באלוהים? מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)? איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה. על מה את מתחרטת? אהבת פעם, באמת? שברו לך הלב? מה את הכי אוהבת בעצמך? מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין? מי הכי קרוב אלייך בעולם?

שלומיתת

New member
איזו עיפות.

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב? מוזרים טיפה, אבל תמיד יש סיכוי שהם סתם יוצאים לפח! את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]? יאפ כמה גרביים רווקות יש לך בארון? אין לי. הרווקות מושלכות לקיביני וכמה קרועות? כנ"ל כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים? לא יודעת.. אבל זה באמת מזכיר לי שאני חייבת להחליף מברשת. קראת את "האלכימאי"? עוד לא מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך? אין לי שמץ האם את מאמינה באמונות תפלות? לא היו לך פעם קוביות? אין לי מושג.. את מצוננת? ממש טיפונת התחשמלת פעם? לא תודה לאל :| את עושה פן?לעתים מאוד רחוקות מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות?כחול ואדום. לא אוהבת איזה סרט את הכי אוהבת? אין אחד שאני ממש אוהבת.. יש הרבה מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן? פרפר לילה הופעת פעם ברחוב בשביל כסף? חחחח כן, בערך פיג'מה עם פסים או עננים? עננים פיל או פסנתר? פסנתר קורנפלקס או חלב? חלב פלאפון או מצלמה? מצלמה אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר? אני אהיה קלישאתית, אבל אי אפשר לקבל אהבה מאחר בלי אהבה עצמית טוב לבד- האומנם? לפעמים יש לך חבר? לא יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל? יש
את אלרגית למשהו? לא שידוע לי צילמו אותך פעם אנשים ברחוב? לא ברחוב, אבל במקום ציבורי מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם? בתור ילדה היו לי אוספים ממש מוזרים.. רק שאני לא זוכרת איזה :| מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם? עכבר אהאהאהא^$%&^%*)%#@ יופי, עכשיו אני מפחדת שיבוא לי איזה עכבר עכשיו
מה הדבר שהכי משמח אותך? להיות עם אנשים שאני אוהבת, לקנות בגדים [אני שטחית נו] מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון? הקישון איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד? קלשון, דהה!! רחוב סומסום או פרפר נחמד? רחוב סומסום דודו זר, או עוגיפלצת? עוגיפלצת מה עושה לך השראה? שעות מאוחרות עם דיכאון מוזר מתפדחת הרבה? יאפ באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים? סגלגל איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?] אני חולה על מרקים. כל מרק שאמא מכינה אני אוהבת כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה? לא יותר מדי מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר?
לא זוכרת במדויק אבל זה היה ממש לא ממזמן את עצבנית עכשיו? לא. מוזר,אני לא רגילה חח עליי? דווקא לא. רוצה שאני אהיה? (איזה יופי שאני מדברת לשאלון) ועל מי עוד? מה בא לך לצעוק עליי? שתתחיל/י לשאול שאלות לעניין! אוהבת ארטישוקים? בקושי יודעת מה זה, עזבו אותי ומה לגביי המספר ארבע? חביב ונחמד יודעת לכתוב בספרות רומיות? לא איזה יומן יש לך של בצפר? של הפרה החמודה שלי
כמה קיבלת במבחן האחרון שלך? ציון גרוע באנגלית
ביאס לי ת'תחת איזה סוג של מים את שותה? אפרסק
איזה יופלה את הכי אוהבת? לא אוהבת טעמת כבר את קולה ZERO? נדמה לי שכן נכון שזה פשוט נוראי? לא זוכרת אוהבת מחדדים? חולה להם על ה..תחת? מתחפשת בפורים? כן רואה הישרדות? כן איזה צבע אין לך בארון בכלל? סגול בהיר! איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ? יש לי חיצים כאלה! לא הרגילים. נחשב מיוחד? מגרד לך בפופיק עכשיו? לא יש לך מאומץ? לא אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ? תלוי מי זה, אבל לרוב אני אגיד לא משו. אם אין לי כוח אני אגיד פסדר מה הסרט האחרון שראית בקולנוע? לא הייתי בקולנוע המון זמן, לא זוכרת ומה הסרט האהוב עליך בכלל? נשאל כבר איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת? דיכאון. מה המאכל האהוב עליך? לא יודעת. קשה מדי להחליט
ופחות אהוב? חמין, כבד, קישוא בצורה המקורית שלו יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך? חומוס.. בגיל קטן שנאתי, עכשיו אני מ-מ-ש אוהבת ישנה עם פיג'מה? כן. פולניה או לא פולניה? איפה את הכי אוהבת לבלות? לא יודעת איפה, יודעת עם מי יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה? יש כמה- ניו יורק, רומניה (בכללי אירופה) איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך? וואו. שאלה קשה. אני צריכה לחשוב על זה את מאמינה באלוהים? אכן מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)? אני עוד לא יודעת, אבל יש לי כבר רעיונות פה ושם איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה. במיטה, לבד [זה דווקא לא חובה
], ישנה. אני פשוט מחכה לאחותי על מה את מתחרטת? בכללי על כלום. אהבת פעם, באמת? אני חושבת שכן שברו לך הלב? כן מה את הכי אוהבת בעצמך? צבע עיניים, שיער ואת הלחיים השמנות שלי
מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין? אני שומרת את זה לעצמי מי הכי קרוב אלייך בעולם? אחותי הגדולה

galitixd

New member
שאלון בקרי.. חחח (או שצהרי../images/Emo3.gif)

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב? שיהנו
את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]? לא כמה גרביים רווקות יש לך בארון? המוןןןןןןןןןן חח וכמה קרועות? זרקתי אותן כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים? אני עם אותה אחת כבר.. המון שנים קראת את "האלכימאי"? לא מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך? האם את מאמינה באמונות טפלות? בפוזה של לא, אבל תאכלס כה XD היו לך פעם קוביות? בבטן? את מצוננת? ברגע זה לא התחשמלת פעם? לא חחח את עושה פן? כה מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות? צהוב וסגול? איזה סרט את הכי אוהבת? סופרהירו, אל תתעסקו עם הזוהן מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן? שניהםXD הופעת פעם ברחוב בשביל כסף? לא תודה לאל פיג'מה עם פסים או עננים? אין קבועה פיל או פסנתר? פסנתר חח קורנפלקס או חלב? קורנפלקס פלאפון או מצלמה? פלאפון -גם בו יש מצלמה:) אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר? עצמית טוב לבד- האומנם? אכן יש לך חבר? לא יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל? לא בגיל את אלרגית למשהו? אמ.. פלפל [כמו כולם חחח] צילמו אותך פעם אנשים ברחוב? יכולהיותXD מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם? אספתי מדבקותפעם- זה לא מוזר אבל חח מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם? התנשאות, פוזות מה הדבר שהכי משמח אותך? אנשים טובים מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון? מזה הקישון? איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד? אינלי מושג חחחחח רחוב סומסום או פרפר נחמד? פרפר נחמד!!! דודו זר, או עוגיפלצת? משאירה בידכם את ההחלטה מה עושה לך השראה? מוזיקה טובה מתפדחת הרבה? כןןןןןןןןןןן! באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים? צהוב איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?] כול הרוסיים
חחחח כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה? לא הייתי קונה מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר? וואו.. לא רוצה להיזכר אפילו. שונאת את זה את עצבנית עכשיו? למה לי?
עליי? :-Oההפך! מעביר לי את הזמן! ועל מי עוד? למה לי לבזבז רוע וטינה ולעשות לעצמי רע? חח מה בא לך לצעוק עליי? "אנחנו דור מזויייייןןןןןןןן!!!#@#%#$#@" אוהבת ארטישוקים? לא ומה לגביי המספר ארבע? אנחנו 4 אחים
יודעת לכתוב בספרות רומיות? כה.. איזה יומן יש לך של בצפר? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD כמה קיבלת במבחן האחרון שלך? 94-לשון איזה סוג של מים את שותה? רגיל איזה יופלה את הכי אוהבת? את כולם, חוץ מהפירותS: טעמת כבר את קולה ZERO? כן. איכסה נכון שזה פשוט נוראי? כככככככןןןןןןןןןןן אוהבת מחדדים? חחחחחחחחחח- את הברווז של מיכלע במיוחד:] מתחפשת בפורים? לא. אינלי רעיונות
רואה הישרדות? לא איזה צבע אין לך בארון בכלל? לא נראלי שיש כזה חח איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ? איןXD מגרד לך בפופיק עכשיו? חח.. יש לך מאומץ? אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ? תלוי מה הסרט האחרון שראית בקולנוע? בית השפנפנות ומה הסרט האהוב עליך בכלל? [היה את זהכבר לא?] איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת? דיכאון ומטאל מה המאכל האהוב עליך? ופחות אהוב? יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך? כן. תפוח אדמה ישנה עם פיג'מה? לא איפה את הכי אוהבת לבלות? המון. קניון, מקדונל'ס, בחוץ, ת"א יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה? קנדה איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך? Daniel Powter- had a bad day (סתם כי אני אוהבת אותו
) את מאמינה באלוהים? כה מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)? כימיה איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה. נסטיה, אצלה בבית הישן על מה את מתחרטת? שאני אתחיל? אהבת פעם, באמת? לא נראלי שברו לך הלב? לא לגמרי, אבל כן פגעו מה את הכי אוהבת בעצמך? שאנלא מושפעת. מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין? אחות מי הכי קרוב אלייך בעולם? יעקוב

זוהרוש15

New member
../images/Emo60.gif../images/Emo95.gifבאלי

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב?מוזרים קצת את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]?כן..כותבת,רקדתי,מנגנת על פסנתר וכו' כמה גרביים רווקות יש לך בארון?חחחחחח יותר מידי וכמה קרועות?גם יותר מידי
כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים?נמנמנמ אנערף קראת את "האלכימאי"?כן וזה דווקא אחלה ספר אם כי קצת חופר.. מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך?סופרמן? האם את מאמינה באמונות טפלות?קצת..תלוי איזה.. היו לך פעם קוביות?לא ממש קוביות אבל שרירי הבטן שלי היו במצב הרבה יותר טוב מעכשיו זה בטוח את מצוננת?כרגע לא התחשמלת פעם?לא חח את עושה פן?מידי פעם מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות?אדום וירוק נראה לי חח איזה סרט את הכי אוהבת?סיפור אהבה בלתי נשכח מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן?אה? הופעת פעם ברחוב בשביל כסף?חחחחחח לא פיג'מה עם פסים או עננים?עננים,פסים זה אסוציאציה של כלא פיל או פסנתר?פסנתר
קורנפלקס או חלב?חלב פלאפון או מצלמה?מצלמה אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר?ממישהו אחר כמובן טוב לבד- האומנם?תאמת שכרגע כן תלוי בתקופה יש לך חבר?לא יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל?כן ויותר מידי חח את אלרגית למשהו?לא צילמו אותך פעם אנשים ברחוב?חח לא זכור לי מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם?מדבקות של קטנטנות? מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם?יש המון אבל בעיקר אנשים צבועים ושחצנים מה הדבר שהכי משמח אותך?יש המון..זה יכול להיות סתם ציון טוב או סתם מילה טוב ממישהו שאני אוהבת מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון?אה? איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד?קישון? רחוב סומסום או פרפר נחמד?פרפר נחמד! אין על עוזי חיטמן.. דודו זר, או עוגיפלצת?חחחחחחחחח עוגיפלצת נראה לי
מה עושה לך השראה?כל מיני דברים.. מתפדחת הרבה?אמ תלוי באיזה הקשר חח באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים?סגול איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?]עגבניות עם אורז למרות שזה לא הכי עושה לי טוב חח כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה?אפילו לא אגורה חח מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר?מאיפה לי
את עצבנית עכשיו?לא עליי?לא ועל מי עוד?אף אחד
מה בא לך לצעוק עליי? אוהבת ארטישוקים?מאווווווד! ומה לגביי המספר ארבע?חחח מה קשור? יודעת לכתוב בספרות רומיות?עד מספר 4 נראה לי חח איזה יומן יש לך של בצפר?טינקרבל ברורר! כבר שנה 3 חחחחח כמה קיבלת במבחן האחרון שלך?85 איזה סוג של מים את שותה?מינרליים איזה יופלה את הכי אוהבת?לא אוהבת יופלה טעמת כבר את קולה ZERO?כן נכון שזה פשוט נוראי?אמ לא חח אוהבת מחדדים?חחחחחחחח מה? מתחפשת בפורים?כן..בדר"כ רואה הישרדות?ראיתי איזה צבע אין לך בארון בכלל?נמנמנמ חום אולי איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ?אנערף מגרד לך בפופיק עכשיו?חחחחחחחח לא יש לך מאומץ?כן אפילו שניים
אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ?אאני אגיד בסדר. מה הסרט האחרון שראית בקולנוע?ואי אני אפילו לא זוכרת מרוב שזה היה מזמן! חחחח ומה הסרט האהוב עליך בכלל?סיפור אהבה בלתי נשכח
איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת?דיכאון מה המאכל האהוב עליך?יש כ"כ הרבה אבל הכי פשוט זה שניצל תירס
ופחות אהוב?יש שנואים..כבד למשל משהו שמבחיל אותי יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך?בטוח יש כזה פשוט אני לא זוכרת ישנה עם פיג'מה?חח כן איפה את הכי אוהבת לבלות?הופעות,מסעדות,בתי קפה יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה?צרפת,ספרד איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך?the reason אבל יש כ"כ הרבה חוץ ממנו את מאמינה באלוהים?כן מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)?פסיכולוגיה איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה.אנערף על מה את מתחרטת?משתדלת שלא להתחרט..כי בסך הכל כל מה שקורה לא קורה סתם..ככה לפחות אני מאמינה.. אהבת פעם, באמת?כן שברו לך הלב?כן מה את הכי אוהבת בעצמך?שאני אמיתית מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין?להיות פחות רגישה.. מי הכי קרוב אלייך בעולם?בת דודה שלי כפרה עלייה

XxXSynergitXxX

New member
כי משעמם!

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב?אחלה :) את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]?אכן. כמה גרביים רווקות יש לך בארון?לא הרבה
וכמה קרועות? אין כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים? 3 חודשים.. קראת את "האלכימאי"? לא.. לצערי מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך? סופרמן נראה לי
האם את מאמינה באמונות טפלות?בערך היו לך פעם קוביות?לא. את מצוננת?לא! התחשמלת פעם? לא וטוב שכך את עושה פן?כן לעיתים מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות?שחור וורוד. רגע,אבל שחור נצנצים זה גם מגעיל. בכלל,כל צבע עם נצנצים. איזה סרט את הכי אוהבת?10 things i hate about you ו A walk to remember!!
מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן?האמת שאני מה זה אוהבת פרפרים! למרות זאת אבחר בפרפר! הופעת פעם ברחוב בשביל כסף?לא :| פיג'מה עם פסים או עננים?אנערף.. מי הולך לישון עם פיג'מה ממשית?! פיל או פסנתר?פסנתרררר
קורנפלקס או חלב?קורנפלקס פלאפון או מצלמה?מצלמה. אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר?ממישהו אחר טוב לבד- האומנם?טוב לייייי לבד! חחח סתם,תלוי מתי :) יש לך חבר? לא ממש. יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל?לא בגיל :) את אלרגית למשהו?לא. צילמו אותך פעם אנשים ברחוב?כן,חח בחול. מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם?גולות!!1 ותמונות של המורדימוס,וגם תמונות של בריטני ספירס! מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם?ג'וקים. מה הדבר שהכי משמח אותך?הרבה
, אחד מהם זה הופעות חיות. מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון?הקישון כמובן! איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד?קילשון!!חחחח התחפשתי פעם :) רחוב סומסום או פרפר נחמד?פרפר נחמד רולז.
דודו זר, או עוגיפלצת?עוגיבוגי! מה עושה לך השראה?האמת שטיסות,עצב וחורף. אבל יש הרבה מעבר לזה.. מתפדחת הרבה?חחחח לעיתים. באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים? כחול :) איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?]לא ממש אוהבת אבל זך אם כבר. כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה?ממש לא הייתי משלמת! מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר?אוווו לא יודעת האמת. את עצבנית עכשיו?לא ממש עליי?כפרעליך! ועל מי עוד?נובאדי. מה בא לך לצעוק עליי?' next!!' אוהבת ארטישוקים?כן!!!111מזה בא לי עכשיו! ומה לגביי המספר ארבע?אחלה של מספר,חלק מהתאריך של מישהי שאני אוהבת במיוחד. יודעת לכתוב בספרות רומיות?אכן. איזה יומן יש לך של בצפר?של טינקרבל :) שנה שלישית כברררר! כמה קיבלת במבחן האחרון שלך?100 כפרעליי. איזה סוג של מים את שותה?מינרלים איזה יופלה את הכי אוהבת?לא אוהבת יופלה. טעמת כבר את קולה ZERO?כןןןן אני כלכך אוהבת! נכון שזה פשוט נוראי?זיבי! אוהבת מחדדים?אף פעם לא הסתדרתי איתם.
מתחפשת בפורים?בהחלט.:) רואה הישרדות? לא איכס. איזה צבע אין לך בארון בכלל?נראה לי שחסר לי חאקי,אבל זה בסדר,נהנים! איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ?במקלדת הקודמת ז"ל,היו לי לינקים למלא דברים.. כאילו מחשבון,דף הבית,הקודם,הבא ועוד ועוד! מגרד לך בפופיק עכשיו? האמת שלא. יש לך מאומץ?לא :( אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ?תלוי. מה הסרט האחרון שראית בקולנוע?אני חושבת ש.. וואי אין לי שמץ. נראה לי שסופר הירו? פשוט בשנה האחרונה הלכתי ליותר מידי סרטים. ומה הסרט האהוב עליך בכלל?כבר שאלת! איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת?דיכי. מה המאכל האהוב עליך?האמת שבזה הרגע בא לי ממש ממש עגבניה! ופחות אהוב?יש המון! יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך?הלב הזה של הארטישוק..אמא של הטעימים! ישנה עם פיג'מה?לא ממש. איפה את הכי אוהבת לבלות?מסיבות,קניון,בתי קפה,הופעות.. יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה? אמסטרדם,הייתי ואני רוצה שוב ושוב ושוב,ואולי גם לגור שם. אה כן,וLA. איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך?יש המון אבל אולי everything i do! את מאמינה באלוהים?ברור. מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)?הנדסת מזון,תודו שזה מגניב. סתם,לא. לא יודעת האמת. ספרות נראה לי. איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה. בא לי לחזור אחורה,להופעת השקה
או.. להיות אצלו ואיתו :) . על מה את מתחרטת?על הרבה דברים. אהבת פעם, באמת?בהחלט. שברו לך הלב?אפשר לומר. מה את הכי אוהבת בעצמך?קשה לי להצביע על משהו אחד,אבל נראה לי שאת הידיים הרזות שלי,ואת הפנים הרזות.. וגם את העיניים והצורה שלהן :) וגם חלק מהאופי. מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין?יש כמה דברים.. מי הכי קרוב אלייך בעולם?אמא שלי המדהימה וליאוריק
.

דין1231

New member
השיעמום השיעמום..

מה דעתך על אנשים שהולכים עם פיג'מה ברחוב? יא וולי! את עוסקת בתחום יצירתי כלשהו [אומנות, מוסיקה, כתיבה, וואטאבר]? חחחחחחחחחח לא! כמה גרביים רווקות יש לך בארון? וואי הרבה וכמה קרועות? 0 כל כמה זמן את מחליפה מברשת שיניים? כל פסח קראת את "האלכימאי"? ברור........................... מי דמות הקומיקס הכי סקסית בעינייך? שקרכלשהו.. האם את מאמינה באמונות טפלות? אכן היו לך פעם קוביות? דה את מצוננת? קצת:( התחשמלת פעם? נייט את עושה פן? דה מהו שילוב הצבעים הכי מכוער שקיים עלי אדמות? צהוב חרדל וסגול, צהוב חרדל וירוק מרקר.. בקיצור כל המ שקשור לצבהים זוהרים בשילוב של צהוב חרדל, או צהוב חרדל בשילוב כל צבע שהוא לא שחור או לבן. איזה סרט את הכי אוהבת? מה יותר מגעיל- פרפר לילה אימתני ושעיר, או זבוב תרח-זקן? יא וולי :| הופעת פעם ברחוב בשביל כסף? אל תשאלו.. פיג'מה עם פסים או עננים? עננים! פיל או פסנתר? פיל! מה אני יעשה עם פסנתר? קורנפלקס או חלב? קורנפלקס! פלאפון או מצלמה? פלאפון אהבה עצמית, או אהבה ממישהו אחר? אהבה ממישהו אחר טוב לבד- האומנם? לגמרי.. יש לך חבר? לא יש לך בגרויות השנה, או שאת לא בגיל? כן :( :( :( את אלרגית למשהו? כן, לקור.. צילמו אותך פעם אנשים ברחוב? כן :S מה האוסף הכי מוזר שאספת אי פעם? מדבקות של המורדים...!? מה הדבר שהכי מגעיל אותך בעולם? מה הדבר שהכי משמח אותך? המון דברים מה יותר מסרטן- מיקרוגל או הקישון? נשבעת שלחא ידעתי שמיקרוגל מסרטן חחחחחחחחחח איך קוראים למזלג הענק ששטנים תמיד מחזיקים ביד? יואאאאאאו ברח לי השם חחח שניה חחחח לא זוכרת רחוב סומסום או פרפר נחמד?פרפר נחמד! דודו זר, או עוגיפלצת? עוגיפלצתתת:) מה עושה לך השראה? מתפדחת הרבה? המון באיזה צבע הקירות בחדר שלך צבועים? ורוד איזה מרק את הכי אוהבת? [את בכלל אוהבת מרק?] קניידלעך! כמה היית משלמת עבור מעיל זמש, ארוך, עם פרוות דוב אמיתית מניו-יורק, יד שנייה? יא וולייייייייייייייייייייי מתי הפעם האחרונה שנשרטת מנייר? מזמן את עצבנית עכשיו?לא עליי? רגשי נחיתות? ועל מי עוד? מה בא לך לצעוק עליי? אוהבת ארטישוקים? לא ומה לגביי המספר ארבע? חמוד.. יודעת לכתוב בספרות רומיות? יא וולי איזה יומן יש לך של בצפר? כזה של מיכל נגרין כמה קיבלת במבחן האחרון שלך? 15 מתוך 30 איזה סוג של מים את שותה? רגילים..... איזה יופלה את הכי אוהבת? אני לא טעמת כבר את קולה ZERO? כן נכון שזה פשוט נוראי? לא סיפור אוהבת מחדדים? לא מתחפשת בפורים? ברווווווווווור רואה הישרדות? היום מתחיל שוב!! ברור!! איזה צבע אין לך בארון בכלל? אדום איזה מקשים מיוחדים יש לך במקלדת [ חוץ מהאותיות, המספרים שלמעלה, המספרים שמצד ימין, הF1, F2, F12 וכו' ] ? מה חחחחח מה אתם רוצים? מגרד לך בפופיק עכשיו? לא יש לך מאומץ? לא, אין לי מאומץ. אם בן אדם שואל אותך לשלומך ומצבך בדיוק דיי רע, האם תעני לו:"טוב תודה, מה שלומך?", כדרך נימוס, או פשוט תגידי:"לא משהו..." ? סביר/חביב/נחמד מה הסרט האחרון שראית בקולנוע? שלומית איך קוראים לסרט הזה שראינו? חחחחחחחחחחחח ומה הסרט האהוב עליך בכלל? איזה סוג מוסיקה את הכי פחות אוהבת?דיכאון מה המאכל האהוב עליך? כל האוכלים חוץ מפילפל מרגרינה וחצילים! ופחות אהוב?פילפל מרגרינה וחצילים יש מאכל שפעם ממש שנאת ועכשיו אין לך בכלל בעיה לאכול אותו והוא אפילו טעים לך? קוטג' ישנה עם פיג'מה? לפעמים איפה את הכי אוהבת לבלות? מסיבות יש מקום בעולם שאת ממש רוצה לבקר בו? אם כן איזה? ארה"ב בהלאווין!! איזה שיר הכי היית רוצה שיקדישו לך? את מאמינה באלוהים? כן! מה את רוצה ללמוד (בתור מקצוע, לא בשביל הכיף)? תקשורת איפה היית רוצה להיות עכשיו? אבל בדיוק. באיזה מקום, עם מי, למה. נסחפנו קצת, לא? על מה את מתחרטת? אני לא. אהבת פעם, באמת? לא שברו לך הלב? לא מה את הכי אוהבת בעצמך? מה הכי היית רוצה שיהיה לך, אבל אין? פרבי!!!!!!! :( :( :( מי הכי קרוב אלייך בעולם? אני.

שלומיתת

New member
נעל את

פיל או פסנתר? פיל! מה אני יעשה עם פסנתר? סתם שאלה... ומה תעשי עם פיל?!?! וראינו איים אבודים. מיום ליום אני יותר מרגישה שאם לא הייתי מוציאה אותך לקולנוע בפעם הזאת, לא היית מכירה את המקום הזה בכלל חח

למעלה