פורומים חדשים בתפוז אנשים

../images/Emo41.gif פורומים חדשים בתפוז אנשים ../images/Emo41.gif

כבר מזמן אנחנו יודעים מי הבוסי(ית)! מתמכרים בפורום של אליסה מילאנו http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1620
גם למעריציה של דריה יש בית- חיים בסרט בפורום ורד פלדמן http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?id=1622
פורום ללהקה הכי מגניבה שפועלת כיום בארץ -דפנה והעוגיות http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/forumpage.asp?forum=1623

חושבים שאם ילבשו בגדי לבן

וקנו ``כל נדרי``ואפילו עלו לקרא בהפטרה או בספר תורה.`` שהם מסודרים לכל השנה. עשו מאמץ גדול.והם גם באו ואמרו ``אבינו מלכנו חטאנו לפניך`` עם בכיות ודמעות שליש.שקרנים! על מי הם עובדים? על עצמם הם עובדים! כל השנה חוטא,בא לפני הקב``ה בר``ה ואומר לו ``אבינו מלכנו חטאנו לפניך`` מכריט. והוא חושב שאחרי ר``ה אם הוא תרם סכום הגון לבית כנסת הוא מסודר לשנה הבאה. אוי כמה הוא שוטה הרי כתוב מפורש ``האומר אחטא ואשוב אחטא ואשוב אין מספיקין בידו לעשות תשובה`` ``האומר אחטא ויום הכיפורים מכפר אין מספיקין בידו לעשות תשובה`` אין דבר כזה.למה? – תארו לכם שאחד עזב את הבית,חמש שנים לא היה בבית,יום אחד הוא מגיע הביתה דופק בדלת בוכה לפני אבא שלו ואומר לו ``אבא תקבל אותי בחזרה`` אז האבא כמובן ``כרחם אב על בנים`` מוכן לקבל אותו אבל אומר לו ``בני,אני מוכן לקבל אותך אבל אתה מבטיח שיותר לא תרביץ לאמא? לא תשבור את הרהיטים? לא תקשקש על הקירות? הכל יהיה בסדר? אומר לו ``כן, כן אבא,אני יודע, חטאתי עוותי פשעתי גמרנו אני יהיה ילד טוב`` אומר לו האבא עוד שאלה אחת: ``עד מתי אתה מתכוון להיות בסדר? אומר לו ``עד מחר אבא`` הוא יכניס אותו? הוא ייתן לו בעיטה וישלח אותו.אנשים באים לקב``ה בוכים בר``ה ``אבינו מלכנו חטאנו.......`` עד מתי? – עד מוצאי ר``ה.יש לו כרטיסים כבר לדיסקו,לסרט,לכאן,לשם,יש לו תכניות,מה,יבטל אותן? הוא בכה כבר מספיק.נו, זה מועיל? על מי באים לעבוד? על הקב``ה? הרי הוא צוחק על עצמו.

צודק , נכון ! זה שילטון " הערב רב "

" הערב רב " רוצה ש-עם ישראל היקר והצדיק יתנהג כמו שאר הגויים , בעיקר הנוצרים ! , אתה יודע הנוצרים מגיעים לכנסייה , אבל ממשיכים להיתנהג כמו חילונים ללא דת . פעם לפני 100-200 ויותר מזה " הישיבה " הייתה הבית השני של כל יהודי !!! . לא היה דבר כזה להיות יהודי בלי להיתפלל כל יום ולהניח תפילין , אבל היום לצערנו מערכת החינוך החילונית , היא החטיאה את את עם ישראל , אתה מבין מלמדים את הילדים לקרוא תנ"ך עם פרושים של כל מיני כופרים , ו-פרושים חילונים של כל מיני אקדמאים שלא יודעים אפילו " שמע ישראל " . ומלמדים בבית ספר חילוני את " הברית החדשה " ואת " הקוראן " . שאני הגעתי ללמוד בתיכון חילוני אני קיבלתי " הלם " ישר על היום הראשון שמה !
, בכל כיתה היו 50 תלמידים , מעורבבים בנים עם בנות , בכל שיכבה 10-9 כיתות . ממש כמו " קופסאות סרדינים " וכולם לומדים כמו באיזה " דיר חזירים " אחד גדול
. חייבים להבין דבר חשוב !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . היום הבתי ספר החילוניים לא חושבים לטובת האנשים שהם ילמדו להיות חכמים או אנשים טובים ! , הבתי ספר החילונים מראים תמיד רק את הצדדים " החיוביים " , הגאווה שלהם !!!! , הם אף פעם לא מראים את הצדדים " השליליים " שלהם !!! ( תלמידים מבריזים! , תלמידים נכשלים ! ) . העיקר לבוא ולהיתגאות לפני כולם ולעשות פירסומת " אני בית ספר טוב ! " .

כל אלה שהם צועקים על החרדים להתגייס

כל השמאלנים שהם צועקים על החרדים ללכת לצבא !!! , הם בעצמם לא הולכים לצבא !!!! , יש היום המון חילונים שהם לא הולכים לצבא , ויש כאלה אפילו שהם עוזבים את הארץ כדי לא לחיות כאן ! . הם צועקים על החרדים ש-ילכו להיתגייס כדי שהן יראו את כל הזנות ו-הפריצות שיש שמה ואז הם יתקלקלו ! . אבל תמיד היו כאלה חברי כנסת קומבינטורים שהם סידרו ש-הילדים שלהם לא יתגייסו לצבא חס וחלילה ! . שאני הייתי חייל בצבא אז ראיתי בנות שהם לא עשו כלום כל היום רק הכינו תה למפקד שלהם , והיו שמה רס"רים ו-אזרחים עובדי צה"ל שניסו להתחיל איתם , ומתיי שהגיע שבת ו-הם נישארו בבסיס , כי הם גרו רחוק מ-הבית אז הם היו מכניסות בנים לחדר שלהם בגלל השיעמום .

למעלה